Tower defense

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
99%
Hra - Defend your life! - Demo
Video se načítá

Máme pro vás skvělou hru, ve které prozkoumáte útroby lidského těla. Vaším úkolem bude podél cest stavět obranné věže a bojové jednotky. Zadržet pak musíte různé bakterie a nemoci, které se chtějí dostat hlouběji do těla. Čeká na vás více než 15 rozmanitých levelů, které představují různé části těla. Nakupujte pak vylepšení za získané tabletky.

 
99%
Hra - Plants vs Zombies
Video se načítá

Vyzkoušejte si velmi známou pecku se zombíkama! Za úkol budete mít ubránit váš domov před nájezdem hladových zombies. Na obranu pak budete potřebovat rostliny, které můžete zasadit před domek. Rostliny nakupujete za sluníčka, která získáte z oblohy nebo ze slunečnic.

 
99%
Hra - Kingdom Rush Frontiers
Video se načítá

Kingdom Rush Frontiers je další pokračování skvělé TD pařby, ve které se za každou cenu snažíte ubránit cestu až k jejímu konci. Nový díl přináší mnoho nových map, postav a vylepšení, která můžete získat. Čím více hvězd získáte, tím více vylepšení budete moci pořídit.

 
97%
Hra - Incursion 2: The Artifact
Video se načítá

Pokračování oblíbené defensovky, ve které musíte bránit cestu před zlými démony. K dispozici budete mít kromě klasických bojových a lučištnických jednotek i vlastního hrdinu, který získává zkušenosti a může se naučit kouzlům.

 
96%
Hra - Továrna na oblečení
Video se načítá

V této hře se stanete manažerem v továrně na oblečení. Vaším úkolem je splnit požadované množství oblečení a doplňků, které vám přikáže váš šéf. Abyste si v továrně udrželi práci, musíte pracovat na plný plyn. Vaším úkolem je při běžícím pásu rozložit zaměstnance, každý z nich se specializuje na jiný typ oblečení proto musíte zaměstnance rozdělovat, co nejvýhodněji. Dokážete si udržet práci, splnit přání nervózního šéfa a zaměstnávat dělníky?

 
90%
Hra - Kingdom Rush
Video se načítá

Kingdom Rush je super Tower Defense, který vás určitě pobaví. Jde o to ubránit cestu, po které vám budou běhat nepřátelé jako zběsilý. Stavte Věže a kasárny, abyste zdrželi své nepřátelé co nejdéle. Každou budovu na mapě můžete vylepšovat během boje. Stejně tak jako další různé věci po tom co vyhrajete každý boj. Když stavíte věže tak je velmi důležité kam je postavíte, doporučujeme stavět různé druhy věží, aby se během boje mohli podporovat. Dokážete ubránit celé území před nájezdy ohavných a krutých Orků?Aktualizovali jsme starou verzi a nově si můžete vybrat i vlastního hrdinu!!

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

88%
Hra - Wild Defense
Video se načítá

Vyzkoušejte si perfektní 3D tower defense hru, ve které se budete snažit ubránit vesnici vašeho kmene. Hlavním cílem v této hře je Váš kmen ubránit před napadením neznámými tvory z podsvětí. Musíte tak kolem cesty stavět vycvičení vesničany, kteří tento příliv nepřátel zastaví. Vesničany můžete později i vylepšovat.

 
87%
Hra - Mushroom Revolution
Video se načítá

Mushroom Revoulution je suprová tower defense strategie, u které se určitě nudit nebudete. Máte za úkol ubránit cestu před všemi nepřáteli, k tomu vám budou sloužit houbičky, které muséte šikovně rozmístit a pokrýt tak co největší prostor, nezapomeňte na to, že je musíte upgradovat, aby byly silnější. Můžete levelit samotnou houbu, ale i k ní můžete přidávat různé kameny, co jí posílí. Tak na co ještě čekáte?

 
86%
Hra - Plants Vs Zombies Christmas
Video se načítá

Plants Vs Zombies Christmas je další skvělá vánoční pecka, ve které se bráníte proti plachtícím zombíkům. Aby vás mohli nějak ohrozit, musí doletět až na zem, což nesmíte dopustit. Sestřelujte balónky, házejte vybuchující třešně nebo je ohrožujte plamenem z papriček.

 
86%
Hra - Penguins attack 3
Video se načítá

Na tučňáky se všichni chodí dívat do Zoologických zahrad jako an roztomilá zvířátka. zkuste si ale představit, že tučňáci jsou zákeřní nepřátelé a vy se jich musíte zbavit. Tučňáci se snaží dostat ze startu do cíle. Vy jim tu cestu samozřejmě chcete znesnadnit. Klaďte jim do cesty různé překážky a zbraně, které budou po nich střílet. Máte určitý počet životů, což odpovídá počtu tučňáků, kteří projdou až do cíle.

 
85%
Hra - Carrot Fantasy
Video se načítá

Ve hře Carrot Fantasy musíte ubránit mrkev, která je ukryta na konci cesty. Jedinou ochranou jsou obranné věže, jejichž útoky mají rozdílné účinky. Když je dobře nakombinujete, můžete se těšit, že žádný nepřítel neprojde.

 
85%
Hra - Carrot Fantasy 2: Desert
Video se načítá

Ve strategické hře Carrot Fantasy 2: Desert bude vaším úkolem zabránit příšerky, aby vám snědli vaši mrkev. Abyste příšerky zastavili, musíte kolem silnice vedoucí k mrkvy vystavět obranné věže. Předtím je však potřeba zničit kaktusy a další předměty, které zabírají volné místo.

 
85%
Hra - Carrot Fantasy 2: Undersea
Video se načítá

Cílem tower defensovky Carrot Fantasy 2: Undersea je zabránit mořským stvořením, aby vám snědli vaši sladkou mrkev. Proto musíte v okolí silnice vedoucí k mrkvi vystavět z útočných věží důmyslnou obranu, která hravě zlikviduje každého protivníka.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)