Příprava trasy

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

93%
Hra - Mindfields 2204
Video se načítá

V roli tankového jezdce se budete snažit dostat z místa, kde začnete, do místa, kam musíte dojet.Cesta je ovšem plná všelijakých překážek, zbraní,různých vozidel a nepříjemností.Dokážete se dostat tam kam potřebujete ?

 
90%
Hra - Crest Breakout
Video se načítá

Máme tu pro vás skvělou hru, ve které bude vaším úkolem vysbírat všechna vajíčka a bezpečně dostat slepici do cíle. Nebude to jednoduché, protože na slepici čeká spousta překážek a nebezpečí, které jí mohou ohrozit. Máte totiž 3 světy, které se vám postupně otvírají a s nimi roste i obtížnost. Máte na to v každém levelu vysbírat všechna vajíčka a bezpečně dostat slepičku do bezpečí?

 
89%
Hra - Scooby Doo Shaggys Midnight
Video se načítá

Znáte Shaggyho? Je to přece nejlepší kamarád Scooby Doo! A to znamená, že je tato hra plná strašidýlek, tajemna, ale i zábavy! Tvým úkolem je dovést spícího Shaggyho pomocí směrovek a skákajících pružin cíle. Potrap si svůj mozek v této logické hře, sbírej lahodné sendviče a důležité klíče a zažiješ se Shaggym spoustu zábavy!

 
86%
Hra - Greedy Sheriffs
Video se načítá

Zábavu si užijete v této logické hře, ve které budete pomáhat strážcům zákona. Vaším úkolem je bude dovézt na kámen, který má stejnou barva jako jejich uniforma. Když to zvládnete na co nejméně kroků, tím lépe. Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
86%
Hra - Mickey Mouse Castle
Video se načítá

Robotický Mickey Mouse se ocitnul na děsivém hradě. Vaším úkolem bude rozdat mu pokyny, díky nimž se dostane pryč z místnosti. K tomu dostanete směrové šipky a různé bonusy, které musíte na obrazovce rozmístit, abyste Mickeyho vedli. Abyste odemkli dveře, musíte samozřejmě cestou sebrat ze země klíč.

 
85%
Hra - Cargo Bridge Armor Games Edition
Video se načítá

Máme tu pro vás Cargo Bridge od Armor games! V této super logické hře převezmete roli návrháře mostů. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. V každém levelu musíte postavit most tak silný, aby vaši vojáci mohli přejít na druhou stranu a odnést náklad zpět. Myslíte si, že to zvládnete na jedničku?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - Boom the Rock!
Video se načítá

Cílem této logické hry je zničit meteorit, který se blíží k Zemi. K dispozici budete mít raketu, jejíž dráhu musíte naplánovat tak, aby se vyhnula všem překážkám a bezpečně se dostala až k meteoritu.

 
78%
Hra - Cloudy
Video se načítá

Papírové vlaštovky vyrábějí všich ve školách a pak je pouští ze školních oken dolů na ulici. Tady máme taky jednu vlaštovku. Která během svého letu musí posbírat všechny hvězdičky, které jsou po cestě. Směr a trasu letu utvořte pomocí pružné čáry, která ukazuje jakou trasu vlaštovka proletí. Poté jen dejte tlačítko play, a vlaštovka sama poletí. Pokud posbíráte všechny hvězdičky postoupíte do dalšího levelu.

 
78%
Hra - Short Path Puzzle
Video se načítá

Dvojice, které se mmilují, chtějí být neustále spolu. Ale co když se stane něco a dvojice se rozdělí. Kluk je vždy ten průbojnjší, odvážnějí a půjde za dívkou i přes veškeré překážky. Musíte najít tu nejkratší a nejmíň nebezpečnou cestu, po které se vydáte za svou milou. Pozor si dávejte na různé nástrahy, které Vás po cestě čekají. Některé překážky Vám cestu ješt prodlouží, jiné naopak zkrátí.

 
78%
Hra - Dribble king
Video se načítá

Pro všechny milovníky fotbalu je zde další pecka. Tentokrát budete střílet do brány a dávat góly. Tedy, pokud to samozřejmě zvládnete a nebudete se bát - pouze hráč s kuráží dosáhne svého úspěchu.

 
76%
Hra - Sheepish
Video se načítá

V této hře dostanete do opatrování ovečku,kterou budete muset vždy dopravit do chlíva. Klaďte jí na cestu různé překážky, které ovečku nasměrují na tu správnou cestu domů. Podaří se vám vyhrát?

 
75%
Hra - Rabbit Wants Cake
Video se načítá

Cílem této zajímavé skákačky je dostat králíčka na konec kola, kde se nachází sladká odměna. Na začátku každého kola musíte nahrát záznam pohybů, které po přehrání začne zajíček vykonávat. V případě, že uděláte chybu, je možná záznam poupravit.

 
72%
Hra - Mushbits
Video se načítá

Ve hře Mushbits dostaneš na starost zajímavé postavičky, které mají věčně hlad. Dostaň je k jejich potravě za použití omezeného počtu tahů. Některé plošinky omezují stvoření jedné barvy k pohybu po stejné barvě, na což si musíš dávat pozor. Hra ti nabídne hned několik poměrně zajímavých úrovní, kde si procvičíš logické uvažování.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)