Věštírna

Máš ráda tajemno? Pobav se na HPD.cz s nejrůznějšími věšteckými nástroji. Přečteš si zde svůj horoskop, stejně tak se ale můžeš podívat, co znamenají tvé sny nebo si vyložit kartu dne. Nahlédni do mystického světa věštění bez obav.

Horoskopy

Horoskopy

Najdi si své znamení podle data tvého narození a podívej se, co tě v následujícím týdnu čeká a jak budeš vycházet s ostatními znameními. Pokud si tak již neučinila, nezapomeň si také přečíst charakteristiku svého znamení.

Partnerská shoda

Partnerská shoda

Zadej své znamení zvěrokruhu a znamení zvěrokruhu své lásky a hned uvidíš, jak se k sobě hodíte. Dozvíš se na co si dát ve vztahu pozor a čeho se vyvarovat, ale i v jakých vlastnostech si vyhovujete nebo v čem se skvěle doplňujete.

Snář

Snář

Zajímalo tě někdy, co znamenají tvé sny a odhalit, co se ti snaží říct? Pak si na správném místě. Zadej hesla, která vystihují o čem se ti zdálo a přečti si jejich význam. Možná, že se ti odhalí něco, co v nitru duše sice tušíš, jen se to ještě nedostalo napovrch.

Karta dne

Karta dne

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud. Zamysli se nad svým dnem a dej prostor silám tarotu.

Komentáře

Damaris Harris

market408: Kup,si nějaké vajco, pořádně ho vykrm a zkušenosti se jen pohrnou.

Jinak fakt nechápu, proč když chceš blog nebo skupinu, musíš mít hodnost 5 a na pluska 3. Chodí sem i holky s věkem více než 5 let, takže nás logicky nebaví (teď mluvím za sebe, kamarádku a některé další-pouze názorsmajl) hrát oblíkací hry a pěstovat vajíčka.

Damaris HarrisTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Helena S(NIALLERKY:-))

Ahoj,teď to bude znít jako blbost a vy mi nebudete věřit, ale zdají se mi takové věštecké sny. Něco se mi zdá a o nějakou dobu později se to splní...je tu někdo podobně postižený?A je to normální?

Helena STo se mi líbí +17 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)