Monster High

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

97%
Hra - Draculaura Fangtastic Makeover
Video se načítá

Každá dívka si jednou za čas chce udělat takovou regenerační kúru svého těla. Očistu těla nemusí dělat jen krásné modelky. I příšerky chtějí vypadat suprově. Tato Lady Dracula není výjimkou. Nejdříve ji obličej pořádně vyčistěte, dejte ji masku a dokonale ji vytrhejte obočí. Jakmile je její obličej dokonalý, pokračujte ve výběru účesu. Namalujte ji tak, aby byla neodolatelná. Dokonce ji můžete nalakovat i nehty. Oblečení vyberte podle vkusu. Nezapomeňte na vhodné doplňky.

 
96%
Hra - Monster High Avatar
Video se načítá

Vytvořte si vlastní postavu z Monster High. V této super hře můžete ovlivnit opravdu všechno. Vyberte si z velké nabídky tavar obličeje, barvu, tvar uší, očí, vlasy, rty i nos. Všechno navíc můžete na obličeji podle sebe zvětšovat, zmenšovat, měnit polohu... Tak na co čekat?

 
94%
Hra - Monster High Restaurant
Video se načítá

Kdo by dnes neznal seriál Monster High. V této super hře se dostanete do samotného centra dění - do oblíbené restaurace studentů strašidelné střední školy. Jako Draculaura, která si potřebuje něco přivydělat, budete obsluhovat své spoužáky. Musíte být dost rychlé a včas jim vždy přinést objednané jídlo, aby byli spokojení a dobře zaplatili. Zvládnete všechny náročné pracovní dny?

 
93%
Hra - Disney Princesses Go To Monster High
Video se načítá

Princezny si dnes chtějí zorganizovat maškarní ples ve stylu Monster High. Převlékněte každou z nich za oblíbenou postavu z MH, aby oslava mohla začít.

 
93%
Hra - Monster High Real Makeover
Video se načítá

Další Monster High makeover je tady! Nejdřiv zařiď kompletní hygienu obličeje, a teprve pak nalič krásnou studentku Monster High a vyber jí slušivé oblečení a doplňky.

 
92%
Hra - Ghoulia Freaky Makeover
Video se načítá

Ghoulia se již nemůže podívat ani do zrcadla. proto potřebuje vyčistit pleť, vybrat nové šaty, doplňky a make-up, aby byla se sebou opět spokojená.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
91%
Hra - Monster High Lagoona Spa
Video se načítá

Lagoona se rozhodla, že si chce vybrat nové oblečení a make-up. Od toho jste tu vy, abyste jí poradili. Bude se jí proměna líbit?

 
91%
Hra - Monster High Zombie Shake Venus McFlyTrap
Video se načítá

Pomozte Venus s výběrem oblečení na letní oslavu. nejdříve jí můžete vybrat účes, pak šaty a nakonec doplňky.

 
91%
Hra - Monster High Zombie Shake Rochelle Goyle
Video se načítá

Pomozte Rochelle s výběrem oblečení, nového účesu a doplňků, aby se líbila svým spolužákům a příteli.

 
91%
Hra - Monster High Creepateria Howleen Wolf
Video se načítá

Pomozte Clawdeen s výběrem oblečení, účesu a doplňků na první letní brigádu.

 
91%
Hra - Monster High Swim Class Frankie Stein
Video se načítá

Je teplo a proto se frankie rozhodla, že si půjde odpočinout na pláž. A k tomu samozřejmě potřebuje pěkné oblečení a doplňky. Vyberte jí je!

 
91%
Hra - Viperine Gorgon Haircuts
Video se načítá

Viperina potřebuje vaši pomoc s výběrem oblečení a celkovou proměnou. Vlasy jí můžete ostříhat, přebarvit nebo natočit podle svých představ. Nezapomeňte ani na make-up.

 
91%
Hra - Monster High Operetta I Love Accessories
Video se načítá

Pomozte Operette s výběrem pěkného oblečení a doplňků do školy. Bude s výběrem spokojená?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)