SpongeBob

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

86%
Hra - Sponge Bob  Squarepants
Video se načítá

Sponge Bob a jeho další suprová hra, při které se nebudete nikdy nudit. Je to téměř kladická hra, která je stylizovaná do podoby našeho oblíbeného hrdiny. Hrdina má na hlavě slimáčka, kterého vystřelíte. Poté pomocí šipek pohybujete s panáčkem a od jeho hlavy se bude slimáček odrážet a srážet desky. Ze sestřelených desek padají různé bonusy nebo naopak znepříjemnění hry. Všechny desky musíte odstranit.

 
85%
Hra - Spongebob Patty Dash
Video se načítá

Jaké je to mít své vlastní bistro? Zkuste si to na vlastní kůži. Úkolem hry je obsluhovat zákazníky podle jejich požadavků. Připravit housky, usmažit maso a vytvořit chutný hamburger s hranolky a nebo třeba limonádu. čím chutnější jídlo je, tím víc vyděláte. S každým kolem se stupňuje obtížnost a vy musíte obsloužit více a více hladových zákazníků.

 
83%
Hra - Spongebob Bike Ride
Video se načítá

Pomoz věčně veselému Spongebobovi z oblíbené animované pohádky při jeho jízdě na kole nasbírat co nejvíce lahodných hamburgerů. Princip je jednoduchý, stačí jen na kole pořádně šlapat, občas zase zpomalovat a při zdolávání obtížného terénu se ještě vyvažovat dopředu a dozadu. Při celé jízdě sbírej hamburgerů co jen zvládneš, ať po projetí všech kol máš co největší skóre.

 
82%
Hra - Twisting Puzzle Spongebob
Video se načítá

Myslíte si, že SpongeBob a pexeso nejdou k sobě? O opaku máte možnost se přesvědčit v následující novince. Jedná se o jednoduchou hru na principu pexesa. Musíte najít páry předtím, než vyprší časový limit. Pokud úroveň splníte, posunete se dále. V prvních pěti úrovních je osm párů, pro zbytek hry je dvanáct párů.

 
78%
Hra - Spongebob Speedy Pants
Video se načítá

V této hře se snažíte se Spongbobem utéci před nebezpečným planktonem. Nesmíte ztratit rychlost, jinak vás jeho obří stroj dohoní. Po cestě sbíráte mince, za které budete nakupovat různá vylepšení a bonusy.

 
78%
Hra - Dutchman's Dash
Video se načítá

Zachraňte Garyho, mazlíčka Spongeboba! Spongebob se hrdinně vydá na dlouhou cestu, na které bude spousta překážek, pastí a nepřátel. Podaří se vám najít jeho milého mazlíčka?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Spongebob Slammin Slagger
Video se načítá

Zahrajte si baseball se SpongeBobem. Pokud budete bránit, tak si vyberte míček, klikněte na metr k nastavení síly hodu a efektu. Při útočení si vyberte pálku, klikněte na metr k nastavení síly odpalu a přesnosti. Ve hře existují různé speciální pálky a také míčky, jejichž použití je však limitováno.

 
78%
Hra - Spongebob and the Treasure
Video se načítá

Mořská houba SpongeBob se vydal na dobrodružnou výpravu. Rozhodl se najít tajuplný poklad. V cestě mu bude bránit celá řada nepřátelsky naladěných mořských příšerek. Dávejte si na ně pozor, protože vás mohou zranit! K dispozici máte pouze tři životy, po jejich ztrátě končí hra. Dokážete doskotačit až k ukrytému pokladu?

 
77%
Hra - SpongeBob Crazy Dress Up
Video se načítá

Vytvořte Spongebob nový vzhled. Vybrat mu můžete mimiku obličeje, šaty a doplňky.

 
77%
Hra - Spongebob Fruit Shooting
Video se načítá

Oblíbený SpongeBob pokračuje ve svých zábavných dobrodružstvích. Tentokrát použiješ myš a levým tlačítkem budeš vystřelovat po různých pochutiných, které začnou vyskakovat na obzor. Připrav si dělo a dávej pozor, aby ti nic neuteklo. Na střílení dostaneš předem stanovený časový limit, takže se snaž o rychlost.

 
76%
Hra - SpongeBob Saw Game
Video se načítá

Kdo je tentokrát v nesnázích? Oblíbený SpongeBob. Známý klaun z hororu Saw si odnesl SpongeBobova milovaného mazlíčka Garryho a chce mu ublížit. Myslíš si, že v téhle adventuře uspěješ a dostaneš Garryho včas do bezpečí?

 
76%
Hra - Spongebob Dress Up
Video se načítá

Pro ty z vás co mají rádi Spongeboba tak si určitě oblíbí i tuto hru, ve které ho budete moct oblékat! Vyberte mu něco hezkého na sebe, aby byl spokojený!

 
75%
Hra - Avalanche At Planktons Peak
Video se načítá

Pokuste se navádět Spongeboba na svahu a ujeďte před lavinou. Během cesty zachraňte co nejvíce nepřátel a užijte si mnoho zábavy na svahu na velkých skocích. Jak daleko se dostanete?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)