Zařizování bydlení

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

94%
Hra - My new room christmas edition
Video se načítá

Vyzdobte si vánočně svůj pokojíček. Dejte si zde třeba krb a stromeček. Můžete si ho umístit všude, kde jen budete chtít. Ničeho se nebojte. Vše můžete bez problému změnit nebo upravit. Takže se pusťte do hry.

 
93%
Hra - My New Room 3
Video se načítá

Zařizování nového domu může být pěkná dřina. Musíte si uvědomit, co všechno budete potřebovat, abyste na nějakou část nábytku nezapomněli. Vyzkoušejte si vytvořit takový svůj pokoj v této hře. Na výběr je ze spousta nábytku a bytových doplňků. Lampou počínaje a domácím mazlíčkem konče. Vytvořte si pokoj snů, ve kterém se Vám bude nejlépe bydlet.

 
92%
Hra - My New Room 2
Video se načítá

Právě jste dostali svůj vlastní pokoj a musíte si ho patřičně zařídit. Máte opravdu široký výběr. Volit můžete z menu, která se nacházejí v pravé části obrazovky. Po rozkliknutí zjistíte, jaké možnosti vlastně máte. Až budete s výsledkem spokojeni, můžete si vytisknout obrázek za pomoci tlačítka v dolním menu. Nezapomeň si zahrát i třetí díl této super hry.

 
91%
Hra - Mina´s Beach House
Video se načítá

V této skvělé dekorační hře si zařídíš plážový dům. Zařiď si ložnici, obývací pokoj i zahradu... Nabídka veškerého nábytku a doplňků je široká, navíc všechno můžeš zvětšovat i zmenšovat nebo libovolně otáčet dle libosti.

 
91%
Hra - Dwarfs' Home
Video se načítá

Vyráběly jste už někdy domeček pro skřítky? V této opravdu moc povedné dekorační hře si to budete moct do syta užít :) Na začátku si vybete jedno ze čtyř pozadí, do kterých pak podle své fantazie dáte všechno potřebné vybavení z velice pestré nabídky. Čeká na Vás nábytek, dopňky, nejrůznější užitečné věci... Měnit věcem můžete navíc i barvu nebo velikost podle svých představ.

 
91%
Hra - Decorate Hamster Hotel
Video se načítá

Zařiďte ten nejlepší a nejkrásnější hotel, ve kterém budou pracovat i bydlet roztomilí křečci. Vybírat můžete z úctyhodného množství věcí, které dáte před hotel, do vstupní haly, nebo jednotlivých pokojů. Nechybí ani spousta samotných křečíků, tak si hru pořádně užijte ;)

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - Postav psí salon
Video se načítá

Postarejte se o zařazení moderního salonu pro pry. Jednotlivý nábytek, osoby a zvířata musíte dát na místa kam patří. Podaří se vám z toho místa vytvořit ráj pro zvířata?

 
90%
Hra - Mateřská školka
Video se načítá

Vytvořte si jedinečnou školku a dodejte jí srdce, které jí chybí. Ozdobte místnost doplňky, hračkami a samotnými dětmi.

 
89%
Hra - Pony Club Decoration
Video se načítá

Ve hře Pony Club Decoration si postavíte svůj vlastní Pony Club. Upravte stáje tak, aby se tam koníkům líbilo, přemísťujte a přidávejte nová zvířátka a bavte se. V každém jezdeckém klubu nesmí chybět jezdecké překážky, na kterých budou jeho členové trénovat. Vyhrajte si a postavte nejlepší překážkovou dráhu.

 
88%
Hra - Hello Kitty Room
Video se načítá

Vytvořte si pokojíček snů ve stylu Hello Kitty. Vybírat můžete z mnoha krásných postelí, oken, stolů, křesílek, barevných nástěnných tapet, osvětlení a koberců v růžové barvě. Hotový pokojíček můžete vytisknout pomocí ikony Print v pravém dolním rohu obrazovky. Začínat můžete znovu a znovu a vytvářet nové kombinace.

 
87%
Hra - Miniwinx Dollhouse
Video se načítá

Malé víly Winx už mají vlstní dům a vy teď máte jedinečnou možnost předělat ho podle vlastních představ. Čeká na vás několik vílích slečen, které můžete dát do různých místností, přestavět jim krásné ložnice, nebo změnit koupelnu. Kde která bude bydlet? Nebo se právě sešly v jednom větším pokoji a plánují nějakou novou zajímavou akci? ;)

 
87%
Hra - Mary Dream House Construction
Video se načítá

Meow by byl rád, aby jeho dívka Mary byla šťastná. A protože Mary chce zrekonstruovat dům a zahradu, jde to Meow udělat. Čeká jej mnoho práce jako oprava domu, stavba plotu nebo sekání zahrady. Teprve poté se mu Mary vrhne okolo krku a mohou jít na zahradní slavnost.

 
86%
Hra - Bloom Girl Bathroom
Video se načítá

Takovou malou svatyní každé slečny je jistě její koupelna. V této hře můžete zařídit koupelnu pro víly ze seriálu Winx. Je jen na Vás, jaké umyvadlo, zrcadlo, sprchový kout, kobereček, vanu i barbu podlahy a stěn vyberete. Nakonec si zvolte i některou z víl, co se budou právě koupat ve vaně ;)

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)