Hledání objektů

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - How To Be a Modern Princess
Video se načítá

Bella chce vypadat jako moderní princezna a proto potřebuje vaši pomoc. Nejdříve jí musíte najít knihu a pak poradit s výběrem moderního oblečení. Pomůžete jí?

 
86%
Hra - Rapunzel Tower Escape
Video se načítá

Flynn se zamiloval do Rapunzel a rád by ji viděl, problém je však v tom, že sjet z věže musí sama. Aby tak mohla učinit, musí najít pár věcí v místnosti, překonat cestu z věže a vybrat vhodný kostým, aby ji nikdo nepoznal. Pomůžete jí s touto misí?

 
84%
Hra - Sisters Back To School
Video se načítá

V této hře budete pomáhat dvěma sestrám, které se chystají do školy. Prvně budete muset najít různé pomůcky a věci. Následně jim budete muset vybrat vhodné oblečení a doplňky.

 
84%
Hra - What's in my Fashion Bag?
Video se načítá

Pomozte slečně s výběrem nové kabelky a pomozte jí najít všechny potřebné věci, které si chce do ní uložit. Nakonec jí musíte pomoci i s výběrem outfitu, který by se hodil ke kabelce.

 
81%
Hra - Frozen Hidden Adventure
Video se načítá

Aby Elsa zachránila svou sestru Annu potřebuje pomoci s nalezením pár věcí. Pomůžete jí, aby ochránila svou sestru?

 
80%
Hra - Princess Aurora's Fashion Statement
Video se načítá

Parádní hra, ve které můžete slečnu obléci a nalíčit dle libosti. Musíte však předtím najít všechny potřebné věci.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Find Rapunzel's Ball Outfit
Video se načítá

Pomůžete slečně najít její oblečení? V každé místnosti musíte hledat kousky puzzle, které vám dá po složení jeden kus oblečení.

 
80%
Hra - Ice Queen Closet
Video se načítá

Parádní hra, ve které nahlédnete do šatníku ledové královny. Jakmile najdete všechny potřebné předměty, můžete začít s převlékáním.

 
80%
Hra - Little Shop 3 City Lights
Video se načítá

Podaří se vám najít všechny předměty, které se nachází v obchodě? Musíte si dávat pozor na utíkající čas. Můžete využít i nápovědu.

 
80%
Hra - Eliza And Chloe Football Rivals
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol pomoci slečnám najít míče pro jejich fotbalové týmy. Každý míč je však schován. Musíte jich najít 5 od každého týmu.

 
79%
Hra - Kitty Room Prep
Video se načítá

Pomozte kočičce uklidit její pokoj, ve kterém je opravdu velký nepořádek. Nejdříve však budete muset najít všechny ztracené a rozbité věci. Jakmile budete mít uklizeno, můžete kočičce vybrat nějaké vhodné oblečení a dekorace do pokoje.

 
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video se načítá

V této hře budete Máše pomáhat hledat její hračky. Ty schoval její kamarád medvěd. Každá hračka se ukrývá v dřevěné panence, v Matrjošce.

 
79%
Hra - Pregnant Princess Special Gifts
Video se načítá

Slečna dostala spousty darů pro svoje nenarozené miminko. Dary se však někam ztratily a vy je musíte najít. Jakmile je najdete, můžete je rozbalit.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)