Hledání objektů

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - How To Be a Modern Princess
Video se načítá

Bella chce vypadat jako moderní princezna a proto potřebuje vaši pomoc. Nejdříve jí musíte najít knihu a pak poradit s výběrem moderního oblečení. Pomůžete jí?

 
86%
Hra - Rapunzel Tower Escape
Video se načítá

Flynn se zamiloval do Rapunzel a rád by ji viděl, problém je však v tom, že sjet z věže musí sama. Aby tak mohla učinit, musí najít pár věcí v místnosti, překonat cestu z věže a vybrat vhodný kostým, aby ji nikdo nepoznal. Pomůžete jí s touto misí?

 
84%
Hra - Sisters Back To School
Video se načítá

V této hře budete pomáhat dvěma sestrám, které se chystají do školy. Prvně budete muset najít různé pomůcky a věci. Následně jim budete muset vybrat vhodné oblečení a doplňky.

 
84%
Hra - What's in my Fashion Bag?
Video se načítá

Pomozte slečně s výběrem nové kabelky a pomozte jí najít všechny potřebné věci, které si chce do ní uložit. Nakonec jí musíte pomoci i s výběrem outfitu, který by se hodil ke kabelce.

 
81%
Hra - Frozen Hidden Adventure
Video se načítá

Aby Elsa zachránila svou sestru Annu potřebuje pomoci s nalezením pár věcí. Pomůžete jí, aby ochránila svou sestru?

 
80%
Hra - Sleeping Princess Closet
Video se načítá

Podívejte se do šatníku mladé princezny. Nejdříve však budete muset trochu poklidit a posbírat ztracené věci. Pak můžete pro princeznu vybrat vhodné doplňky a šaty.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

80%
Hra - Beauty's Magical Closet
Video se načítá

Pomozte Krásce najít všechny věci, které se ji ztratili v šatně. Jakmile najdete všech 10 věcí, budete si moci vyzkoušet ty nejlepší šaty a doplňky.

 
80%
Hra - Dark Queen Closet
Video se načítá

Pomůžete temné královně najít všech 10 ztracených věcí? Jakmile všechny věci najdete v časovém limitu, budete moci vybrat šaty a doplňky.

 
80%
Hra - Princess Aurora's Fashion Statement
Video se načítá

Parádní hra, ve které můžete slečnu obléci a nalíčit dle libosti. Musíte však předtím najít všechny potřebné věci.

 
80%
Hra - Find Rapunzel's Ball Outfit
Video se načítá

Pomůžete slečně najít její oblečení? V každé místnosti musíte hledat kousky puzzle, které vám dá po složení jeden kus oblečení.

 
80%
Hra - Ice Queen Closet
Video se načítá

Parádní hra, ve které nahlédnete do šatníku ledové královny. Jakmile najdete všechny potřebné předměty, můžete začít s převlékáním.

 
80%
Hra - Little Shop 3 City Lights
Video se načítá

Podaří se vám najít všechny předměty, které se nachází v obchodě? Musíte si dávat pozor na utíkající čas. Můžete využít i nápovědu.

 
80%
Hra - Eliza And Chloe Football Rivals
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol pomoci slečnám najít míče pro jejich fotbalové týmy. Každý míč je však schován. Musíte jich najít 5 od každého týmu.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)