Hledání objektů

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - How To Be a Modern Princess
Video se načítá

Bella chce vypadat jako moderní princezna a proto potřebuje vaši pomoc. Nejdříve jí musíte najít knihu a pak poradit s výběrem moderního oblečení. Pomůžete jí?

 
86%
Hra - Rapunzel Tower Escape
Video se načítá

Flynn se zamiloval do Rapunzel a rád by ji viděl, problém je však v tom, že sjet z věže musí sama. Aby tak mohla učinit, musí najít pár věcí v místnosti, překonat cestu z věže a vybrat vhodný kostým, aby ji nikdo nepoznal. Pomůžete jí s touto misí?

 
84%
Hra - Sisters Back To School
Video se načítá

V této hře budete pomáhat dvěma sestrám, které se chystají do školy. Prvně budete muset najít různé pomůcky a věci. Následně jim budete muset vybrat vhodné oblečení a doplňky.

 
84%
Hra - What's in my Fashion Bag?
Video se načítá

Pomozte slečně s výběrem nové kabelky a pomozte jí najít všechny potřebné věci, které si chce do ní uložit. Nakonec jí musíte pomoci i s výběrem outfitu, který by se hodil ke kabelce.

 
81%
Hra - Frozen Hidden Adventure
Video se načítá

Aby Elsa zachránila svou sestru Annu potřebuje pomoci s nalezením pár věcí. Pomůžete jí, aby ochránila svou sestru?

 
80%
Hra - Ice Queen Closet
Video se načítá

Parádní hra, ve které nahlédnete do šatníku ledové královny. Jakmile najdete všechny potřebné předměty, můžete začít s převlékáním.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

80%
Hra - Emmas lost toys
Video se načítá

Emma ztratila své hračky a nemůže je najít. Pomůžete ji? Hračky jsou všude po městě a vy budete procházet jednotlivé lokace a hledat je. Zkuste najít všechny ztracené hračky.

 
80%
Hra - Pirate Princess Treasure Adventure
Video se načítá

Pomôžete mladé pirátce nájsť všetky kúsky mapy pokladov? Akonáhle budete mať mapu pokladov celú, môžete sa vydať za jeho hľadaním. Na to sa však musíte perfektne obliecť.

 
80%
Hra - Sleeping Princess Closet
Video se načítá

Podívejte se do šatníku mladé princezny. Nejdříve však budete muset trochu poklidit a posbírat ztracené věci. Pak můžete pro princeznu vybrat vhodné doplňky a šaty.

 
80%
Hra - Beauty's Magical Closet
Video se načítá

Pomozte Krásce najít všechny věci, které se ji ztratili v šatně. Jakmile najdete všech 10 věcí, budete si moci vyzkoušet ty nejlepší šaty a doplňky.

 
80%
Hra - Dark Queen Closet
Video se načítá

Pomůžete temné královně najít všech 10 ztracených věcí? Jakmile všechny věci najdete v časovém limitu, budete moci vybrat šaty a doplňky.

 
80%
Hra - Princess Aurora's Fashion Statement
Video se načítá

Parádní hra, ve které můžete slečnu obléci a nalíčit dle libosti. Musíte však předtím najít všechny potřebné věci.

 
80%
Hra - Find Rapunzel's Ball Outfit
Video se načítá

Pomůžete slečně najít její oblečení? V každé místnosti musíte hledat kousky puzzle, které vám dá po složení jeden kus oblečení.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)