Dora

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

93%
Hra - Dora Facial Makeover
Video se načítá

Dora je sice ještě hodně mladá, nicméně i ona se ráda stará o svůj obličej. V následující hře si jí vezmeš na povel a dostaneš k dispozici úplně veškeré přípravky, které jen budeš potřebovat, aby se z Dory stala opravdu krásná slečna. Klikej na správná místa, na něž tě hra automaticky sama navede. Dokážeš to?

 
87%
Hra - Unicorns Star Race
Video se načítá

Staňte se nejlepším závodníkem a vyhrajte závod za pomoci svého koně. Na výběr máte známých jezdců, je jen na tobě, pro kterého se rozhodneš.

 
87%
Hra - Cute Dora Hair Cuts
Video se načítá

Vytvořte za pár minut Doře nový účes, aby byla krásná. Kromě něj jí můžete vybrat oblečení a doplňky.

 
86%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video se načítá

Dora je milovnice zvířat, a proto si tentokrát vzala na starost malou žirafu. Své síly přecenila, a proto potřebuje tvou pomoc s péčí o ni. Žirafa si zvolí v bublinkách, co chce dělat a vaším úkolem je, jí to splnit. Budete například hledat rozdíly, krmit žirafu, uklízet po ní nebo dokonce psát sms-ku.

 
85%
Hra - Dora Hospital Recovery
Video se načítá

Cílem této hry je kompletně vyléčit Doru. Při jednom ze svých dobrodružství přišla k úrazu. Lépe řečeno více zraněním, která musíte odborně ošetřit. Jde o odřeniny, modřiny a dokonce také několik zlomenin.

 
85%
Hra - Dora Fun Cafe
Video se načítá

Dora si poprvé otevřela svůj vlastní podnik s kávou a občerstvením. S tímhle tipem podnikání nemá mnoho zkušeností, a proto se spoléhá na vás, že jí pomůžete. Vaším úkolem je připravit objednávku, jak je nakreslena a to v nejkratší době. Zvládnete to?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Dora Halloween Cupcakes
Video se načítá

Dokážeš společně s Dorou připravit překvapení pro přátele. Bude se jednat o strašidelné koláčky, které se servírují na Halloween. Dokážeš vytvořit ty nejstrašidelnější, které budou zároveň zcela jedlé a chutné?

 
84%
Hra - Dora Care Baby Bears
Video se načítá

Dora je milovnicí zvířat, a proto si vzala na starost medvídka. S péčí potřebuje pomoci, a proto spoléhá na vás. Ve hře si medvídek postupně bude ptát různé služby. Například ho musíte umýt, vysušit, nakrmit a tak dále. Ale pozor, nesmíte se více krát splést, jinak prohrajete a hru budete muset opakovat. Příjemnou zábavu.

 
82%
Hra - After Term Begins Dora Haircuts
Video se načítá

Doru už nebaví její původní vzhled, a proto potřebuje tvou pomoc. Navrhni jí nový účes i ty, ve hře jí vlasy můžeš barvit, natáčet, žehlit a dokonce vybrat i zajímavý odstín.

 
82%
Hra - Dora Winter Ride
Video se načítá

Ve hře Dora Winter Ride se potkáte s Vaší oblíbenou dívkou Dorou. V tomto díle nás přesvědčí o tom, že umí jezdit i na motorce. Dokonce v zimě překoná s Vaší pomocí velmi náročné překážky. Nezapomínejte také sbírat dárečky, které jsou rozmístěny náhodně.

 
81%
Hra - Dora’s cooking club rescetas de pizza
Video se načítá

Máte chuť na Pizzu? Dora ji dostala také, a proto se rozhodla ji upéct. Pomoz i ty Dore s krájením surovin, děláním těsta a nakonec i pečením, aby si na ní mohla pochutnat.

 
81%
Hra - Dora Care Baby Crocodile
Video se načítá

Dora je velmi samostatná dívka, takže se bez problémů dokáže postarat i o malého krokodýla. Samozřejmě s Vaší pomocí. S krokodýlem můžete jít na výlet, počítat matematiku, nakrmit jej a také mu říct co může sníst a čemu by se měl vyhnout.

 
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video se načítá

Dokážete pomoci Doře s chodem restaurace, kterou si založila? Je třeba jí pomoci s obsluhováním hostů, jejich usazením a samozřejmě roznášením objednávek. Na konci dnes můžete vydělané peníze investovat do vylepšení restaurace.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)