Létání

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

84%
Hra - Super Barbie Injured Doctor
Video se načítá

Postarejte se o Barbie, která narazila do střechy a naučte ji lépe létat, aby se tento incident nezopakoval. Pomůžete jí?

 
84%
Hra - Tweet Tweet
Video se načítá

V hlavní roli počítačové hry Tweet Tweet si zahraje malý modrý ptáček, který právě vylétnul z hnízda a vydává se na dobrodružnou výpravu. Pomozte mu dolétnout daleko a nespadnout. Ptáček bude automaticky padat a vy mu za pomoci myši musíte pomoci, aby nedopadl až na zem. Dokážete cestou sbírat bonusy?

 
79%
Hra - Powerpuff Girls: Zombgone
Video se načítá

Dívky musí být mnohdy statečnější než kluci. Často se dostanou do situací, ve kterých si musí umět samy poradit. Pak je nemůže nic zaskočit. Vydejte se se třemi dívkami na dobrodružství, na kterém je bude čekat spousta nebezpečí. Potkají se tam s různýma příšerama a nástrahama, které se je budou snažit zastavit. Snažte s přejít všechny levely ve zdraví.

 
79%
Hra - Pig on the Rocket
Video se načítá

Prase na raketě - název mluví téměř za vše. Jedná se o pohodovou flash hru, která vás jistě bude bavit. Myškou ovládáte prase přivázané na raketě. Cestou se snažte sbírat ovoce, abyste získali více bodů a také žluto černé značky, abyste měli dost energie na let. Vyhýbejte se ptákům, protože při střetu s nimi vám ubírají život.

 
78%
Hra - Cloudventure
Video se načítá

V této zábavné oddechovce budete pomáhat malé víle zdolat všechny překážky, které jí stojí v cestě. Důležité přitom budou rychlé reakce a dobrý postřeh. Nezapomeňte po cestě sbírat hvězdičky a mince, které vám umožní nakoupit užitečné vylepšení.

 
78%
Hra - Cloudy
Video se načítá

Papírové vlaštovky vyrábějí všich ve školách a pak je pouští ze školních oken dolů na ulici. Tady máme taky jednu vlaštovku. Která během svého letu musí posbírat všechny hvězdičky, které jsou po cestě. Směr a trasu letu utvořte pomocí pružné čáry, která ukazuje jakou trasu vlaštovka proletí. Poté jen dejte tlačítko play, a vlaštovka sama poletí. Pokud posbíráte všechny hvězdičky postoupíte do dalšího levelu.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Mario Zeppelin
Video se načítá

Světem protřelý instalatér Super Mario Bros se představuje v novém kabátě! Tentokrát se vydává na dobrodružství na palubě vzducholodě. Pohybujte se směrovými šipkami a sbírejte cestou penízky. Vyhýbejte se kontaktu s vodní plochou, s koncem obrazovky a jinými nebezpečnými věcmi. Hra má celkem sedm úrovní.

 
78%
Hra - Fluffy Aliens
Video se načítá

Napadli nás mimozemšťané a vypustili na naši Zemi svého zástupce. Ten je ale zřejmě náš přítel. Po Zemi se pohybuje létáním, což dokáže pomocíí batohu, který má na zádech, na kterém jsou trysky. Vy ovládáte jeho let pomocí tlačítka na myši. Hlavním úkolem je sbírat hvězdičky a jiné bonusy. I když se to zdá být jednoduché, budete se muset pořádně snažit. Hra má 40 úrovní.

 
78%
Hra - Haunted Hybrid
Video se načítá

Čarodějnice Frieda Goldbergová se vydává na dobrodružství. Použijte myš k létání na koštěti. Cestou sbírejte sladkosti a dýně. Dýňový džus je pohonná hmota pro vaše koště. Dávejte si velký pozor na rozzuřené netopýry, mohli by vás zranit. Když netopýra sestřelíte, dostanete další body navíc. Jak daleko doletíte?

 
77%
Hra - Baby Witch in Halloween Night
Video se načítá

Právě dnes se odehrává halloweenská noc! Alespoň je tomu tak v této hře. Stanete se malou čarodějnicí, která se rozhodla jít ven a posbírat dýně. Dýně se jí hodí na vaření výborného koláče pro maminku. Musíte se vyhnout mnoha překážkám, jež vám budou znepříjemňovat cestu. Pomozte čarodějce! Sbíráním dalších věcí můžete získat více bodů.

 
77%
Hra - Planet Pursuit
Video se načítá

Máš ráda vesmír? Znáš pořadí planet v naší sluneční soustavě, jejich jména a dokonce barvy? Pak potom zkus tuto skvělou on-line hru, která má 3 části. V první vybereš planetu na kterou poletíš, vyhneš se meteorům, nasbíráš bonusové předměty. V té druhé projdeš těžký terénem planety a vyzvedneš důležitý předmět. Nakonec odpovíš na otázku. Navštiv všechny planety a splň misi!

 
76%
Hra - Michelle Saves The World
Video se načítá

Michelle je mladý francouzský nadšenec, mezi jehož největší zábavu patří zachraňování světa. Michelle si vytvořil létající stroj, který můžete ovládat klávesami W a S. Klikněte a držte levé tlačítko k zvýšení síly tvojí střely. Za jak dlouhou dobu dokážeš sestřelit na druhé straně letícího strašáka?

 
76%
Hra - Robinsons
Video se načítá

Tato super on-line hra se odehrává na Zemi, ovšem v budoucnosti. Jde jen o to, aby si se svým vozidlem, které lítá vzduchem, sbírala předměty a vyhýbala se ptákům. Snaž se letět co nejrychleji a nasbírat co nejvíc bodů.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)