Pexeso

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
92%
Hra - Christmas Runaway Secrets
Video se načítá

Máme tu další hru, při které můžeme opět využít svou kreativitu, budete například chytat vánoční ozdoby do tašek a zahrajete si i pexeso. Kromě toho bude vaším úkolem obléci modelky do čtyř různých stylů, které můžete obohatit o make-up a doplňky.

 
84%
Hra - Bird Memo
Video se načítá

Další skvělá pexeso hra na paměť. V této hře budete odhalovat obrázky mnoha různých opeřenců. Hra obsahuje 10 úrovní a každá úroveň je časově omezena. Navíc se obtížnost úrovní neustále zvětšuje.

 
84%
Hra - Travel Memo
Video se načítá

Vyzkoušejte svoji paměť v této skvělé pexeso hře. Poznávat a hledat budete obrázky se zajímavými stavbami z celého světa. Každé kolo je časově omezeno a obtížnost se postupně zvyšuje.

 
83%
Hra - Frozen Queen Elsa Memory
Video se načítá

Zabavte se na pár minut dětskou hrou pexeso. Tentokrát budete hledat páry ze známého filmu Frozen. Podaří se vám najít všechny páry v časovém limitu?

 
83%
Hra - Hledá se Nemo
Video se načítá

Tato hra je obdobou tradičního pexesa, rozdíl je jen v tom, že si tuto hru můžes zahrát i bez spoluhráče. Rozklikávej bubliny s obrázky na motivy oblíbené animované pohádky Hledá se Nemo, najdi všechny dvojice a postupuj do dalších kol. Aby to nebylo zas tak jednoduché, v každém kole se ti samozřejmě zvyšuje počet bublin. Začni hrát a procvič si svou paměť!

 
82%
Hra - Twisting Puzzle Spongebob
Video se načítá

Myslíte si, že SpongeBob a pexeso nejdou k sobě? O opaku máte možnost se přesvědčit v následující novince. Jedná se o jednoduchou hru na principu pexesa. Musíte najít páry předtím, než vyprší časový limit. Pokud úroveň splníte, posunete se dále. V prvních pěti úrovních je osm párů, pro zbytek hry je dvanáct párů.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

80%
Hra - Messy Factory
Video se načítá

Cílem této logické hry je odebrat z hrací plochy všechny dřevěné krabice. Krabice v sobě ukrývají rozličné obrázky, ke kterým musíte najít stejný pár a tím je odebrat z hrací plochy. Zpočátku budete spíše tipovat, ale následně je důležitá dobrá paměť, která vám pomůže určit polohu již viděných obrázků.

 
80%
Hra - Hello Kitty Pexeso 2
Video se načítá

Máte rádi Hello Kitty? Tak to se vám určitě bude líbit toto její povedené pexeso s animovanými a velice roztomilími obrázky jejích přátel. Dokonce si zde můžete vybrat celkem ze tří různě velkých hracích ploch k určení požadované obtížnosti. Ideální hra pro trénink paměti našich nejmenších dětiček :)

 
80%
Hra - Memory Trainer
Video se načítá

Vítejte u hry, která procvičí vaši paměť. Musíte se pečlivě koncentrovat a pamatovat si již otočené obrázky, abyste k sobě mohli přiřazovat stejné dvojice. Předtím, než začne samotná hra, si musíte zvolit téma obrázků, která budou zobrazena na kartičkách. Během hry můžete využívat i speciální pomocníky.

 
79%
Hra - Shoe Memory
Video se načítá

Zahjrate si na pár minut dětskou hru pexeso, kterou si neprocvičíte jen paměť , ale také se pobavíte. Každým kolem je hra složitější a přibývají nové kartičky . Zajímavostí je , že v této hře budete muset zapamatovat dámské boty .

 
78%
Hra - Kitty Land Memory
Video se načítá

Ty z Vás, co mají rády pexeso si mohou zahrát s motivy kočiček. Pokuste se spojit vždy dva stejné obrázky k sobě. Při postupu do dalšího kola se připravte na vyšší obtížnost pexesa.

 
78%
Hra - Astro Memo
Video se načítá

Zahrejte si známou hru pexeso s astronomickými znameními. Vaším úkolem je najít všechny páry do časového limitu.

 
78%
Hra - Sea Life
Video se načítá

Zahrajte si zábavnou hru, ve které budete odhalovat dva stejné obrázky. V praxi jde vlastně o takové pexeso. Hra má 3 kola, a v každém kole je více a více obrázků na odhalování. Navíc, pokud se vám podaří úspěšně odhalit více obrázků po sobě, dostanete bonus.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)