Balónky

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
95%
Hra - Bloons Super Monkey
Video se načítá

Opička se na chvilku proměnila v supermana. Oblékla jeho převlek a vydala se do akce. Musí totiž v roli Super opičky propíchnout co nejvíce balónků, které létají po obloze. Musíte propíchnout určitý počet balónků, abyste se dostali do dalšího kola. Některé balónky propíchnete hned na poprvé, jiné musíte trefit vícekrát.

 
85%
Hra - Bloons Player Pack 3
Video se načítá

Opička, která se ocitla v oblacích, musí prasknout balónky, které jsou všude kolem ní. V každém levelu má předem daný počet balónků, kteé musí pomocí klasických šipek prasknout. Někdy bude ale dost složité všechny požadované balónky prasknout, protože budou mnohdy schovány a vy musíte vymýšlet, jak je sestřelit.

 
82%
Hra - Tarsy's Balloons
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře budete posbírat všechny hvězdičky za pomoci balónků. Balónky musíte vedle sebe rozmístit tak, aby jeden prasklý vytvořil řetězovou reakci a dostali jste se tak k hvězdičkami. Dokážete zdolat všechny levely?

 
82%
Hra - Bloons Tower Defense 5
Video se načítá

Máme tu pro vás výbornou tower defense strategii, u které se určitě pobavíte. Cílem hry je přežít všechny vlny, stavte opičky na cestu tak, abyste zabránili balónkům v průniku až do cíle. Doporučujeme je dobře rozmístit a nezapomínat na to, že každému opičákovi můžete vylepšit dostřel a sílu tak, že na něj kliknete a dole se vám zobrazí panel, na kterém si vyberete, co chcete vylepšit. Podaří se vám přežít všechny vlny?

 
82%
Hra - Bloons Player Pack 5
Video se načítá

Užij si další pokračování velice oblíbené hry Bloons. Dostaneš opět příležitost praskat poletující balónky. K dispozici dostaneš opici, která bude házet šipky. Musíš správně namířit, aby opice trefila co největší počet balónků. Na každou úroveň máš předem stanovený počet balónků, jež potřebuješ sestřelit.

 
82%
Hra - Bloons Player Pack 1
Video se načítá

Kdo někdy nehrál alespoň jeden skvělý počin ze série Bloons jako by nebyl. Svoje balonky sestřelujete šípem, na který působí přitažlivost, takže musíte vychytat přesnou dráhu, abyste sundali co nejvíce balonků.

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

81%
Hra - Bloons 2
Video se načítá

Bloons 2 je tady. Hra plná balónků přichází s druhým pokračováním. Původní hra Bloons (zde více úrovní) patří mezi nejoblíbenější hry. Určitě ji zkus.

 
80%
Hra - Boom Balloon
Video se načítá

Popraskejte všechny balónky v této pěkně zpracované logické hře. Balónky můžete prasknout za pomoci ostrých předmětů, jako jsou například šípy či ostny. Použijte správně všechny herní prvky, abyste balónky k těmto předmětům dostali.

 
80%
Hra - Even More Bloons
Video se načítá

Opička, která se dostala vysoko do oblak musí prasknout určitý počet balónků, které jsou na obloze. V každém levelu máte daný počet balónků, které musíte prasknout. Prasknete je klasickými šipkami. Ale pozor, v každém levelu máte omezený počt šipek. Abyste postoupili do dalšího těžšího levelu musíte splnit limit. Balónky budou někdy schované za překážkami, takže budete muset přemýšlet, jak je sestřelit. Nezapomeň na další Bloons hry (tadytady a tady).

 
80%
Hra - Bloons Player Pack 2
Video se načítá

Další zástupce Bloons série. Máte k dispozici pouze omezený počet šipek a spoustu balonků ve vzduchu, které musíte sestřelit. Musíte perfektně vychytat balistiku, abyste jich každou šipkou sundali co nejvíc.

 
79%
Hra - Bloons
Video se načítá

Opička se dostala do oblak a musí sestřelovat balónky, které se ve vzduchu nějak shlukly. Na sestřelení používá klasické šipky. Má ale pouze omezený počet šipek a v každém levelu musí prasknout určitý počet balónků. Proto musíte s opičkou dobře mířit, abyste postoupili dále. Balónky budou někdy schoovány za různé překážky, takže budete muset vymyslet, jak s šipkama házet.

 
79%
Hra - Popballoons
Video se načítá

Hra PopBalloons obsahuje dva herní módy: Puzzle a Arcade. Mód Arcade se ovšem odemkne teprve po dokončení módu Puzzle. Pusťte se se tedy do akce a praskejte nafouknuté balónky. Balónky praskněte tím způsobem, abyste spustili řetězovou reakci, kterou popraskáte veškeré balónky na herní obrazovce. Máte omezený počet kliknutí.

 
77%
Hra - More Baloons
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Opět další logická hra s opičkou, která propichuje balónky. K propíchnutí používáte šipky, kterých máte omezený počet. Mezi balónky můžete najít i různé bonusy. Hra obsahuje několik levelů.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)