Medvídek

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

89%
Hra - Hungry Bobby Bear
Video se načítá

Krásná hra naprosto pro každého. Vaším úkolem bude odebírat prvky tak, aby mu vždy ovoce došlo až do tlamy. Pozor, všechno ovoce musí dorazit do tlamy, jinak hra končí, stejně tak když sní chilli papričku. Máte na to ho pokaždé nakrmit?

 
86%
Hra - Bear Grills
Video se načítá

V této srandovní postřehovce budete hrát za naštvaného medvěda na kolečkových bruslích, který se nechá vystřelovat z lana. Snažte se ho udržet co nejdéle ve vzduchu, sbírejte vše, na co narazíte a hlavně nespadněte. Sbírejte jídlo, po kterém potom prdí (fart) a vynese ho do nebes. Za utržené peníze potom můžete koupit raketu, která ho vynese do vzduchu, když budete držet tlačítko accelerate. Troufnete si dostat se až na konec?

 
85%
Hra - Ice Cube Bear
Video se načítá

Roztomilý medvídek nešťastnou náhodou zamrzl do kostky ledu. Jediný způsob, jak ho osvobodit, je dostat ho do vody, kde se led rozpustí. Toho můžeš dosáhnout pomocí vhodného rozbíjení kusů ledu. Podaří se ti úspěšně zvládnout všech 20 levelů hry?

 
85%
Hra - Bear Care
Video se načítá

Chtěli byste mít za domácí zvířátko medvěda? Vyzkoušejte si péči o něj s hrou Bear Care, kde si můžete vybrat svého originálního medvídka. Ve hře ho budete mýt, kartáčovat, rozmazlovat a nakonec oblékat. Dokážete se o něj postarat?

 
84%
Hra - Dora Care Baby Bears
Video se načítá

Dora je milovnicí zvířat, a proto si vzala na starost medvídka. S péčí potřebuje pomoci, a proto spoléhá na vás. Ve hře si medvídek postupně bude ptát různé služby. Například ho musíte umýt, vysušit, nakrmit a tak dále. Ale pozor, nesmíte se více krát splést, jinak prohrajete a hru budete muset opakovat. Příjemnou zábavu.

 
84%
Hra - Teddy Excellent Adventure
Video se načítá

Každá rodinka si jednou za čas vyrazí na rodinný výlet, na kterém chtějí poznat něco nového nebo si jen tak prostě odpočinout. Malý medvídek patřící holčičce jedoucí v autě vypadl. Medvídek v lese prožije mnoho dobrodružství. Snažte se s sním dostat až ke své holčičce, aby ani jedne z nich nebyl smutný. Hra je velmi hezky udělaná.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Flying Cookie Quest
Video se načítá

Tvým úkolem v následující zbrusu nové hře nebude nic menšího, než napálit pandu do velké vzdálenosti. Panda má raketový pohon, takže dokáže velké věci! Trefuj se s pandou do ostatních postaviček a vyhraješ koláčky, které slouží jako platidlo. Některé postavičky mohou ale pandu zpomalit, těm se musíš vyhnout.

 
83%
Hra - Polar Bear Care
Video se načítá

Ráda bys měla jako domácího mazlíčka ledního medvěda? Škoda, že to nejde. Proto si vyzkoušej tuhle hru a její dva módy - v jednom se zkusíš postarat o co nejvíc ledních medvědů během tří minut, ve druhém si zase můžeš vybrat jednoho z medvídků a starat se o něj dle libosti.

 
82%
Hra - Pooh Word Match
Video se načítá

Zahrajte si hru Pooh Word Match pro nejmenší, kde si procvičíte znalosti několika základních anglických slovíček společně s pár postavičkami z pohádky Medvídek Pú. S pomocí trpělivého tygra, pana Sovy a pana Králíka se naučíte daná slovíčka nejenom správně anglicky přečíst, ale dokonce i vyspelovat.

 
80%
Hra - Hungry Little Bear
Video se načítá

V logické hře Hungry Little Bear bude vaším úkolem dostat jídlo ke skutečně hladovému medvídkovi. Jídlo však musíte přepravit přes různé překážky. K tomu můžete využít ventilátory a další herní prvky, které je potřeba vhodně použít.

 
80%
Hra - Prototype Munch
Video se načítá

Vyznat se v bludišti není nic jednoduchého. Dokážete si poradit s bludištěm, kde budete ovládat medvídka, který navádí ztracenou dívku? Dejte si pozor na slepé uličky, protože cesta nebude jednoduchá.

 
80%
Hra - Bear Doll Dress Up
Video se načítá

Pokud nemáte svého oblíbeného plyšového mazlíčka, tak v této hře si můžete vytvořit plyšáka přesně podle Vaší fantazie. Vyberte si jakou barvu bude medvídkem mít, jaké ozdoby budou na jeho těle, hlavě. Prostě vše, co Vás jen napadne. Uvidíte, že si svého nového kamaráda zamilujete. Udělejte ho tak roztomilého, jak to jen jde.

 
80%
Hra - BubbleLand
Video se načítá

Ocitli jsme se v zemi bublinek. Vaším úkolem bude prasknout všechny bublinky. Nenechte je dotknout se vás. Sbírejte bonusy padající z některých prasknutých bublinek. Směrovými šipkami hýbejte s medvídkem. Vystřelujte lano se šipkou na konci. Jakmile bublinku trefíte, ta se rozdělí na menší části. Pozor, aby na vás bublinka nespadla!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)