Rychlé reakce

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - Babysitter Slacking 2
Video se načítá

V této postřehové hře se opět setkáte s hlavní hrdinkou Sarah, která doma střeží svou malou sestru. Přitom však chce splnit i několik zábavnějších úkolů. Pomozte jí všech jejich dokončit a dávejte si přitom pozor, aby během jejich plnění, nezačala malá sestřička plakat.

 
81%
Hra - Monster High Bubbles
Video se načítá

Hra inspirovaná strašidelnou střední školou Monster High. Vaším úkolem je zachytávat bubliny s dívkami z Monster High. Nesmíte naopak sbírat bubliny, ve kterých se vznáší chlapci. Pokud seberete špatnou bublinu, hra pro vás končí. Hra má několik úrovní. Dokážete pokořit všechny? Jakmile splníte časový limit, pokračujete do další úrovně.

 
81%
Hra - Tower Bloxx
Video se načítá

Postavte si své vlastní město ve hře, která je dostupná i na mobilních telefonech Nokia. Napřed stavíte modré budovy, potom červené, zelené a nakonec žluté. Modrou můžete postavit, kde chcete, červenou můžete stavět pouze, když sousedí s modrou. Zelenou můžete postavit tehdy, když sousedí s modrou a červenou. Žlutá musí sousedit se všemi. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. Musíte být přesní a nejlépe se trefovat doprostřed kostky, abyste dostali kombo, které můžete dalšími kostky násobit. Čím přesněji umisťujete kostky, tím více obyvatel vám přibude.

 
81%
Hra - Classroom Makeup
Video se načítá

Classroom Makeup je super postřehovka, která pohltí jistě každou z vás. Hrajete za mladou a krásnou středoškolačku, a vaším úkolem se bude pořádně nafintit a nesmíte při to býti přistiženi. Takže jí upravte vlasy, vytrhejte obočí, namalujte jí, nalakujte jí nehty a dělejte vše, co do školy nepatří. Dávejte si při tom pozor, aby vás nenachytal váš učitel nebo spolužák, který vás pokaždé napráší.

 
81%
Hra - RB2
Video se načítá

Zvládnete správně otočit tyto koule tak, abyste je poslali a správné místo? Černá na černou, červená na červenou. Takže stačí mít velkou rychlost a přesnost.

 
81%
Hra - Fruit Chef
Video se načítá

V této postřehové hře budete mít za úkol rozseknout ovoce, které letí vzduchem. Přitom se ve vzduchu budou objevovat i bomby a další předměty, které nesmíte rozseknout. Pokud je náhodou zasáhnete, hra končí a vy budete muset začít znovu.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Xonix 3D
Video se načítá

Přepracování hry AirXonix je tady! Pokud si pamatujete tuhle starší hru, tak vám jistě nic nemusíme vysvětlovat. Pokud ji neznáte, tak vám vysvětlíme princip hry. Základním cílem hry je ukrojit si co největší díl z hrací plochy. Máte k dispozici míček, kterým podnikáte výpravy do území, které je obsazené nepřátelskými míčky.

 
80%
Hra - Too Much Pressure
Video se načítá

Máme tu pro vás super postřehovku, od které se jen tak neodlepíte. Hra je naprosto jednoduchá, ovládáte modrou kuličku a vaším úkolem je se vyhnout červené kuličce, která se pohybuje po celé ploše. Jakmile se v horním odpočtu objeví nula, tak se začne pole zmenšovat a vy z něho musíte najít cestu ven. Pro dosáhnutí největšího skóre se co nejdéle vyhýbejte zeleným zdem a červeným kuličkám. Kdo z vás nahraje více jak 600 000 bodů je king!

 
80%
Hra - Defend The Priest
Video se načítá

V logické hře Defend the Priest budete mít za úkol postavit jednoduché opevnění, které ochrání kněze před nebezpečným deštěm kamenů. Ke stavbě však máte jen pár vteřin, takže důležitý bude dobrý postřeh, ale i zručnost.

 
80%
Hra - Puppy Slacking
Video se načítá

Tak to tu ještě nebylo! Hra ze série Slacking, ve které hraješ za pejska, který je zavřený v pokoji. Tam se samozřejmě nudí a když ho nikdy nevidí, vyvádí samé lumpárny. Je potřeba rozkousat polštář a pantofle, chytit ptáčka, ukrást pečené kuře, honit kočičky nebo dokonce i napsat smsku a status.

 
80%
Hra - Samurai Fruit
Video se načítá

V této postřehové hře tě čeká přesekávání všeho ovoce, které vyhodíš do vzduchu. Musíš být rychlá, každé ovoce, které spadne dolů, ti totiž ubere jeden život. Můžeš zde najít dva módy - arcade, který je omezem počtem životů, a time trial, kde máš naopak omezený čas.

 
80%
Hra - Big Teeth
Video se načítá

Pokuste se posbírat co nejvíce perel, než vám ryba zničí síť. Zubatá ryba totiž perly hlídá a neustále síť pronásleduje. Občas můžete sebrat speciální perlu, která rybu uspí.

 
80%
Hra - The Line Game
Video se načítá

Zkuste si tuto postřehovku, ve které budete hledat zelené kolečko, které vás přenese do dalších levelů. Po cestě se se musíte vyhýbat červeným objektům a za žádnou cenu nevyjet z trati. Také sbírejte limetky, které vám přidají čas. Podaří se vám dohrát všechny levely?