Rychlé reakce

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
89%
Hra - Pony Slacking
Video se načítá

V této Slacking hře je Sára ve stájích, kde se jí ale určitě nechce uklízet, a tak se snaží dělat spoustu jiných věcí, aniž by ji majitelka viděla. Myslíš si, že stihne napsat smsku, umýt poníka a udělat mu copánek, dát všem koním mrkev nebo třeba zamíchat kýbl plný ovsa?

 
89%
Hra - Office Slacking 5
Video se načítá

Další hra z rodiny Slacking her. Sára si našla novou práci, ve staré ji vyhodili kvůli flákání se. Ale ona se chce flákat pořád! Zkus stihnout mnoho věcí, než tě uvidí šéfka, abys vyhrála tuhle hru!

 
89%
Hra - Theme Park Slacking
Video se načítá

Tentokrát se nacházíte v zábavním parku se svým přítelem . Ale to neznamená, že při této činnosti nesmí být zábava . Udělejte si například svou vlastní vatu , zajezděte si na autě nebo roztočte kolotoč . Dokážete to tak , aby vás při tom nenachytal ?

 
89%
Hra - April Fool Slacking 2014
Video se načítá

Je první duben a Sarah si chce z některých vystřelit. Pomůžete jí v tom? Dávat si musíte pozor na její nadřízenou, která vás neustále kontroluje.

 
89%
Hra - Pou School Clean
Video se načítá

Pou pracuje jako uklízečka ve škole. Vaším úkolem mu bude pomoci s tímto hrozným nepořádkem. Když si nebudete vědět rady tak budete mít k dispozici 3 nápovědy.

 
89%
Hra - Taylor Swift Rush Makeup
Video se načítá

Dokážete rychle nalíčit tuto mladou dívku tak, aby nebyla u toho přistihnuta?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Hole In The Wall - Twisted Figures
Video se načítá

Staňte se účinkujícím v soutěži Díra ve zdi. Každé kolo se k vám přibližuje díra s jiným výřezem, vy musíte postavu nastavit tak, aby se vešla do té díry. Jakmile se vám to podaří, tak se na zdi objeví bubliny, na které musíte klikat, abyste dostali co nejvíce bodů. Zdá se to být jednoduché, ale později ve hře můžete ovládat dvě postavy a hra je pak těžší. Podaří se vám udělat všechny kola na výbornou?

 
88%
Hra - Thanksgiving Slacking 2014
Video se načítá

Sara musí pomáhat s vařením obědu na Den díkůvzdání, aby a vše stihlo na čas. Pomozte jí, aby se při vaření zabavila a splňte všechny úkoly, které si pro vás připravila. Podaří se vám všechny úkoly splnit, aniž si vás její máma všimla?

 
88%
Hra - Valentines Day Slacking 2015
Video se načítá

Sára dnes slaví Valentýna se svým přítelem, je to však nuda a chce to trošku oživit. Proto si chce sníst koláč, namalovat se nebo závodit s jinými lodičkami. Pomůžete jí, aby si to její přítel nevšiml?

 
87%
Hra - Madpet Skateboarder
Video se načítá

Šílený pejsek se vydal na akční výpravu. Vzal si skateboard a jede po ulici. Pokuste se dojet na skateboardu, co nejdále to jen půjde a přitom můžete zkoušet různé triky, abyste získali body navíc. Dávejte si dobrý pozor na zvyšování rychlosti. V menu How To Play zjistíte, kterak se po hrací ploše pohybovat a jak dělat triky.

 
87%
Hra - Grandslam Tennis
Video se načítá

Ocitni se ve vřavě opravdového tenisového turnaje a pokus se vypracovat, na co nejvyšší pozici v tenisovém žebříčku. Cílem je pokusit se postupně porazit všechny soupeře a vyhrát turnaj. Pravidla jsou jednoduchá, nadhodíš si míček, poté ho odpálíš na soupeřovu stranu a on ti ho odpálí zase zpět. Kdo z vás první neodehraje přes síť, prohrává výměnu a získává body. Pokus se vyhrát co nejvíce setů se všemi soupeři a staň se vítězem tenisového utkání.

 
87%
Hra - Ballet Slacking
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které se nesmíte nechat chytit při lumpárnách. Kolem totiž chodí vaše učitelka a snaží se vás chytit. Vy tak musíte lumpárny provádět, když není učitelka nikde poblíž. Tajně budete psát smsky, malovat se, nebo si čistit baleríny.

 
87%
Hra - Fruit Slasher 3D Extended
Video se načítá

V postřehové hře Fruit Slasher 3D Extended bude vaším úkolem prosekávat ovoce vyhozené do vzduchu. Za každé zasažené ovoce získáte body. Pokud však ovoce nestihnete rozseknout, ztratíte jeden život. O život přijdete i pokud zasáhnete křečka letícího vzduchem.