Rychlé reakce

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Challenge Circle
Video se načítá

Zkuste si zahrát tuto zajímavou postřehovku, ve které bude vaším úkolem dostat zelenou kuličku až do modrého kruhu. Po cestě musíte také vysbírat zlaté mince, abyste mohli zakončit level. Vše je to pouze o rychlosti a postřehu.

 
80%
Hra - Clean Up Car Wash 2
Video se načítá

Zvládnete co nejrychleji uklidit auto? Tak se ukažte co ve vás je!

 
80%
Hra - Minion Party House Cleanup
Video se načítá

Ukliďte s mimoněm tuto nepořádnou místnost. Myslíte, že to zvládnete? Tak ukažte co ve vás je!

 
80%
Hra - Clean Up Fashion Purses
Video se načítá

Ukliďte a vyčistěte tuto peněženku, která je pořádně zanedbaná.

 
80%
Hra - Married & Flirting
Video se načítá

Pomozte tomuto Mustangovi, aby získal srdce nové přítelkyně častým flirtem. Počas flirtu vás nesmí vidět jeho současná přítelkyně. Podaří se vám to?

 
80%
Hra - Beauty Hair Clinic
Video se načítá

Zvládnete obsloužit všechny zákazníky ve vašem kadeřnictví? Nebude to snadné, protože nebudete mít moc času. Získejte co nejvíce peněz pro váš podnik a snažte se ho vylepšit.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Garfield Pong
Video se načítá

Kdo by neznal lenošného kocoura Garfielda! Je to přece ten kocour, který by se nejraději celý den pouze ládoval! Přestože je Garfieldovi sportování cizí, tuto hru má moc rád. Tak mu ji dopřej! Zahraj si s Garfieldem a jeho psím kamarádem Odiem tento bezva stolní hokej! Kolik gólů jsi schopná Odiemu vstřelit?

 
79%
Hra - Carnival Slacking
Video se načítá

Další Slacking hra! :) Tentokrát se Sarah vydala do karnevalového průvodu. Myslíš, že se může stát karnevalovou královnou? Když se nikdo nedívá, musí se stihnout nalíčit, namalovat si pusu, napsat smsku, zatancovat nebo se třeba projet na ruském kole.

 
79%
Hra - TRON
Video se načítá

Prověř svůj postřeh v této hře, kterou můžeš hrát ve dvou až čtyřech hráčích. Proti počítači to totiž není taková zábava. Úkolem každého hrajícího je vyhnout se všem soupeřům a zároveň vést svou linii tak, aby do ní ostatní nabourali.

 
78%
Hra - Babysitter Slacking
Video se načítá

Slečna hlídající malé dítě chce stihnout mnoho dalších věcí. Když se ale nedívá a dělá něco jiného, dítě mezitím čmárá po zdi. Čeká tě nesnadné stíhání věcí jako malování rtu, pleťová maska, pití koktejlu, psaní smsky nebo připravování párku v rohlíku.

 
78%
Hra - My Horse Farm
Video se načítá

Postav si vlastní farmu a chovej koně! Tví koníčci budou mít mnoho požadavků, které bys měla plnit co nejrychleji. Za to získáváš body potřebné na splnění levelu a zároveň peníze, za které si můžeš vylepšovat jednotlivá stání a také kupovat dražší koně. Budeš mít plnou farmu?

 
78%
Hra - Kvakvapark
Video se načítá

Zábavu si užijete v této hře, ve které budete hrát za žabáky v aquaparku. Vaším úkolem bude si vybrat jednu postavu a sjíždět tobogán na čas. Čím rychlejší čas zajedete, tím více peněz získáte, taky musíte provádět akrobatické kousky a odměna navíc vás nemine. Zdolejte všechny tratě co nejrychleji a získejte všechny zlaté medaile.

 
78%
Hra - Demolition Math
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem počítat a porazit soupeře. Zadejte správný výsledek a odpalte nálož tolikrát, dokud vám nezbyde ani jeden příklad. Zvládnete nahrát TOP skóre?