Stavění do výšky

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
92%
Hra - Feed the King
Video se načítá

Nakrmit krále není vůbec jednoduchá věc. Tenhle král totiž miluje dorty. Tvým úkolem bude poskládat co největší dort, aby se král co nejlépe najedl. Jednotlivé části dortu na sebe skládej co nejrovněji. Také se vyhýbej bombám a dalším nástrahám.

 
87%
Hra - Grow Tower
Video se načítá

Grow Tower je krátká logická hra, ve které si musíte postavit věž. Pokud jste hráli Grow Valley a Grow Cube tak se vám tato hra bude určitě líbit. Skládejte v určitém pořadí předměty na sebe tak, aby ke konci měli maximální level. Předměty se vylepšují podle toho, jak je na sebe posadíte. Podaří se vám věž vystavět na maximální level?

 
82%
Hra - Food Stack
Video se načítá

Super postřehovka, ve které budete skládat na sebe různé kusy jídla a snažit se vytvořit co nejvyšší věž. Vybrat si můžete různé druhy jídla, sladké dezerty, ovoce, sushi nebo třeba steaky.

 
81%
Hra - Tower Bloxx
Video se načítá

Postavte si své vlastní město ve hře, která je dostupná i na mobilních telefonech Nokia. Napřed stavíte modré budovy, potom červené, zelené a nakonec žluté. Modrou můžete postavit, kde chcete, červenou můžete stavět pouze, když sousedí s modrou. Zelenou můžete postavit tehdy, když sousedí s modrou a červenou. Žlutá musí sousedit se všemi. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. Musíte být přesní a nejlépe se trefovat doprostřed kostky, abyste dostali kombo, které můžete dalšími kostky násobit. Čím přesněji umisťujete kostky, tím více obyvatel vám přibude.

 
76%
Hra - Hazardous Rescue
Video se načítá

Stavitelství není nikdy jednoduchá věc. Musíte správně umístit předměty tak, aby Vám nespadly. A předně o to jde tady v této hře. Zapojte trošku logiky do stavění. Je k dispozici pevná deska, na kterou budete předměty stavět. Dále jsou zde různé tvary, které jsou jakoby obličeje. Ty tvary je nutné stavit na onu pevnou desku, ale jen tak, aby nespadly. Tím by pro Vás hra skončila. Takže se snažte co nejpřesněji klást jednu hlavu za druhou na sebe.

 
75%
Hra - Moonlights
Video se načítá

Moonlights je super logická hra, ve které budete stavět do výšky. Musíte postavit tak vysokou konstrukci, aby se dotkla až měsíce. Jedině takhle můžete postoupit do dalšího levelu. Hra vám přijde ze začátku jednoduchá, ale později zjistíte, že s tím není žádná sranda. Snažte se postavit tak pevnou a vysokou budovu, aby se nezřítila. Podaří se vám zvládnout všechny levely?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

72%
Hra - Thor Towers
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Podaří se vám ve hře Thor Towers postavit co nejvyšší budovu z kvádrů? Kvádry jsou zavěšeny vždy na řetězu, a když přijdou do hry, tak se velmi houpu. Vaším úkolem je vychytat upuštění kvádru ve správný čas, aby dopadl co nejpřesněji.

 
72%
Hra - Impulse J5: night
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Parádní hra, ve které na sebe budete stavět kuličky, které se k sobě přichytávají. Kuliček máte však omezený počet a musíte se snažit vystavět nejvyšší věž. Věž je však nestabilní, tak si dávejte pozor, aby se nezřítila.

 
70%
Hra - Qubilz
Video se načítá

Krásná logická hra, ve které bude vaším úkolem z bloků, které dostanete, postavit pevnou stavbu, která přesáhne šrafovanou čáru. Pak zmáčkněte start a doufejte, že vaše stavba vydrží sprchu kuliček. Pozor, na stavbu nemusíte vždy využít všechny bloky, ale pro maximální počet hvězdiček ano. Zvládnete vyřešit všechny levely?

 
67%
Hra - Insurgo
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zkuste si postavit co největší věž! V této hře to totiž bude vaším úkolem. Čím vyšší věž postavíte, tím dostanete více bodů. Dávejte si však pozor na její stabilitu.

 
61%
Hra - Monkey Stack
Video se načítá

Pojď si s námi udělat malý výlet do džungle. Musíš získat banán v co nejkratším možném časovém úseku, aby se prodloužil časový limit. Vytvářej z opiček malý komín dřív, než vyprší časový limit. Opičky navigujte směrovými šipkami a za pomoci mezerníku začne přistávat opička s padákem. Dokážeš si poradit?

 
57%
Hra - Monster Stack
Video se načítá

Tato zábavná hra, v které je úkolem skládat různé příšerky, které panáček drží do co pokud nejvyššího komínu.Komín musíte postupně vyrovnávat takže hra je občas i napínavá.Dokážete postavit co nejvyšší komín ?

 
44%
Hra - Cup Stacking
Video se načítá

Umíte poskládat věci podle zadané předlohy? Vyzkoušejte si to. V této hře je na malém obrázku nakreslený obrazec. Vaším úkolem je poskládat úplně stejný obrazec z přiložených kelímků. Uvidíte, že pohybovat s kelímky není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Kelímky se různě houpou, takže pohyb s nimi je obtížný. Dávejte si pozor, abyste obrazec složili správně i barevně, což je dost důležité. Jakmile úkol splníte, postupujete do dalšího levelu.