Skákání do výšky

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

106%
Hra - Mario Pogo Stick
Video se načítá

Mario vymyslel další dobrodružství a potřebuje Tvoji pomoc. Musíš jej přesně navigovat během skoků. Sbírej mince a také pokud možno skákej na nepřátele pouze shora. Dostaneš za ně speciální odměnu v podobě mincí.

 
92%
Hra - Feed the King
Video se načítá

Nakrmit krále není vůbec jednoduchá věc. Tenhle král totiž miluje dorty. Tvým úkolem bude poskládat co největší dort, aby se král co nejlépe najedl. Jednotlivé části dortu na sebe skládej co nejrovněji. Také se vyhýbej bombám a dalším nástrahám.

 
91%
Hra - Pou Jump Adventure
Video se načítá

V této hře musíte pomoci Pouovi se skákáním do výšky. Je třeba jej navigovat tak, aby se měl vždy od čeho odrazit. Pokud minete podklad, následuje jednoduše dlouhý pád.

 
90%
Hra - Be Jumper
Video se načítá

Vyskákejte, co nejvýše to jen půjde! Musíte dopadnout přesně na stupínek, jakmile minete a spadnete tak hra končí. Na vaší dlouhé cestě budete potkávat i různá monstra, které musíte střílet, abyste si udělali prostor.

 
90%
Hra - Sky Streaker
Video se načítá

Pomozte zajíci vyskákat co nejvýše. Na cestě sbírejte mince, které utratíte za vylepšení a také se vyhněte oblečení. Aby toho nebylo málo, tak budete zespodu pronásledování nepřáteli.

 
87%
Hra - Penguins Can Fly
Video se načítá

Skákejte s veselým malým tučňákem! Malý tučňák se snaží dostat do výšky. Cestou mu pomáhejte sbírat ryby a penízky. Skákejte po připravených ledových plošinkách. Na konci každé úrovně si budete za získané peníze pořídit nové předměty, které vám budou v dalších kolech pomáhat. Čím dříve úroveň dokončíte, tím více bodů si připíšete.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Fling a Thing
Video se načítá

Vžijte se do role speciální mouchy, která má místo pusy přísavku, pomocí které je přisátá na skle. Vy ji můžete natahovat, udávat ji sílu a vystřelovat tak, aby byla schopna pochytat všchny bublinky, které poletují ve vzduchu. Na každý level máte jen omezený počet výskoků. Dále kromě bublinek můžet sbírat různé bonusy v podobě jednoho skoku navíc nebo třeba podkovy, která přitahuje bublinky.

Hra může mít problém s ukládáním výsledku

 
86%
Hra - Jump in the Dark
Video se načítá

Pomozte malému strašidlu dostat se co nejvýše v akční hře Jump in the Dark. Po cestě narazíte na množství nebezpečných překážek, ale i na řadu zajímavých bonusů, jako jsou rakety či teleporty, které vás mohou vynést do velké výšky.

 
85%
Hra - Arctic Ascent
Video se načítá

Staňte se na chvíli malým roztomilým sněhuláčkem a skákejte, co vám vaše koule dovolí. Prvotní skok provedete kliknutím myši a poté jí jen pohybujete a navádíte sněhuláka na červenobílé plošinky. Snažte se vyskákat co nejvýše - pomohou vám v tom také pružiny a rakety, na které velmi doporučujeme skákat. Pozor si dejte pohyblivé a zmrzlé plošiny, na ty můžete dopadnout pouze 3x, poté se rozpadnou.

 
85%
Hra - Epic Gangnam Jump
Video se načítá

Zahraj si skákačku s velmi jednoduchým principem. Nejdříve pomocí levého tlačítka vyskočíš, a pak už jen pohybuješ myší, kam chceš, aby panáček skákal. Sbírej penízky, tancuj s ostatními a dostaň se co nejvýš. Jestli máš ráda světoznámou písničku Gangnam Style od skupiny PSY, tak je tahle hra přesně pro tebe.

 
85%
Hra - Yeti Sports 3
Video se načítá

Herní série Yeti Sports se těší velké oblibě mezi hráči různých věkových kategorií. Velký sněžný muž se chystá opět do akce. Tentokrát bude házet tučňákem do výšky. Jak vysoko dokážete tučňáka vyhodit? Pokuste se trefovat z ledových bloků vyčuhující tuleně, kteří vám pomohou ve vašem sportovním snažení.

 
84%
Hra - Woman on Top
Video se načítá

Vystoupejte dod výšin za svou milovanou slečnou. Nenechte ji dlouho čekat, aby si mezitím nenašla někoho jiného. Vystoupejte za ní až na úplný vrchol. Skákejte po záchytných stupíncích. Pozor si dávejte na škodící ptáky, kteří se Vás snaží shodit dole. nesmíte spadnout, protože stupínky, které jsou pod Vámi postupně mizí. Dosáhněte úplného vrcholu.

 
84%
Hra - Jumper
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete hrát za malého opičáka a vaším hlavním úkolem bude vyskákat co nejdále. Kliknutím myši vyskočte a potom se už jenom odrážejte od balónků a ptáků, co nejdále to jen půjde. Pohybem myši korigujete směr letu. Nebude to tak jednoduché, ovládání je celkem citlivé, takže si dávejte pozor. Jak dlouho vydržíte s opičákem šplhat?