Rychlé reakce

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Restaurant Slacking
Video se načítá

Číšnice v restauraci má dlouhou chvíli, protože ji práce moc nebaví. Mezitím, co se kuchař nedívá, chce stihnout mnoho věcí. Povede se jí sníst všechny dortíčky, vypít džus, napsat smsku, zabít několik švábů, zavolat si s kamarádkami nebo se namalovat?

 
85%
Hra - Zoo Slacking
Video se načítá

Sára tráví den v zoo, ale úplně ji to nebaví. Má chuť dělat různé lumpárny, akorát moc dobře ví, že ji u toho nesmí nachytat hlídač. V této Slacking hře tě čekají činnosti jako propichování balónků, sbírání kytek, trápení opiček, krmení roztomilých veverek nebo vytrhávání peří pštrosovi.

 
85%
Hra - Balls And Numbers
Video se načítá

Zkuste si, jak na to jste s vlastním postřehem. Propichujte bubliny podle čísel vzestupně, takže od nejmenšího po největší. Budete omezeni časem, takže musíte být opravdu rychlí.

 
85%
Hra - Hall Monitor Slacking
Video se načítá

Pomozte Sarah s hlídáním svých kamarádů, kteří stříkají školní skříňky. Během této činnosti musíte splnit i ostatní úkoly. Podaří se vám to všechno do časového limitu?

 
84%
Hra - Jumper
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete hrát za malého opičáka a vaším hlavním úkolem bude vyskákat co nejdále. Kliknutím myši vyskočte a potom se už jenom odrážejte od balónků a ptáků, co nejdále to jen půjde. Pohybem myši korigujete směr letu. Nebude to tak jednoduché, ovládání je celkem citlivé, takže si dávejte pozor. Jak dlouho vydržíte s opičákem šplhat?

 
84%
Hra - Chaos
Video se načítá

Chaos je velmi rychlá postřehová hra. Tvým úkolem je sedět co nejdéle u počítače. Musíš ale klikat na soubory, které ti z něj vylétávají, aby počítač nevybouchl. Když se ti to stane, zkus zabrat počítač spolužákovi. S tím se budeš prát pomocí mačkání šipek, které se ti ukáží.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Spa Slacking
Video se načítá

Spa Slacking je další zajímavá verze se Sarah, která se pro tentokrát zaměstnala v lázních. Aby její práce rychle utekla potřebuje se zabavit a to například lakováním nehtů, prasknutím bublin, napouštěním vany a dokonce i jógou. Pomůžeš Sarah, aby mohla vykonávat tyto činnosti a neprichytila ​​ji šéfka?

 
84%
Hra - Tea Party Slacking
Video se načítá

Sara je na čajovém večírku , který není vůbec zábavný. Pomoz jí , aby se během něj zabavila a provedla pár zábaviček . Mezi ně bude například napsání sms , chytání myši , hraní s koníkem , nebo zavazování tkaniček . Pomoz jí zbavit se nudy a upozorni ji, když se bude někdo blížit .

 
84%
Hra - Ice Cream Slacking
Video se načítá

Sarah se stala zmrzlinárkou a měla by se věnovat jen prodeji. Ale přitom zkouší vymýšlet i jiné věci, jako například psát smsku, jíst zmrzlinu nebo ji dávat ve velkých množstvích dětem. Pomozte jí s úkoly a dávejte si pozor na malého chlapce.

 
84%
Hra - Cleaning Time! Dinner Party
Video se načítá

V této hře budete pomáhat s úklidem této mladé slečně. Dávejte si pozor, protože budete omezeni časem!

 
84%
Hra - Super Heroes Connect
Video se načítá

Spojte stejné značky k sobě a nekomplikujte si hru tím, že si zkřížíte cestu. Podaří se vám hru dohrát až dokonce?

 
83%
Hra - Nurse Slacking
Video se načítá

Je tu další hra ze série Slacking! Tentokrát se nudí sestřička v nemocnici a chce co nejvíce pomáhat nemocným. Akorát po svém, a to se doktorovi nelíbí. Když se doktor nedívá, máš tři minuty na to rozdat pacientům správné léky, utěšit malé dítě, napsat někomu něco pěkného na sádru, ovázat malého kluka, zajezdit si závody s pacientem na lůžku, namalovat si pusu a poslat SMSku.

 
83%
Hra - Airplane Slacking
Video se načítá

Tentokrát to nebude jednoduché. Letušce se nechce pracovat a nejraději by dělala spoustu jiných věcí, jenom je obsluhovat cestující. Když ale musí, tak musí. Začne-li ti blikat vykřičník, musíš kliknout na velké červené tlačítko a odejít za cestujícími. V opačném případě prohráváš. Čeká tě velmi těžké psaní SMS nebo statusu, vymalovávání poníka, lakování nehtů, pití koktejlu nebo žehlení uniformy.