Rovnováha

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

96%
Hra - Transformice
Video se načítá

Zahrajte si populární hru s myškami, ve které bude váš úkol získat žlutý sýr a dovést ho zpět do domečku. Pokud se vám to nepodaří nezoufejte, své štěstí můžete zkusit v následující úrovni. V mnoha případech vám bude pomáhat i šaman.

 
87%
Hra - Tower Bloxx Deluxe 3D
Video se načítá

Jistě každý z vás si pamatuje tuto hru pro starší mobilní telefony Nokia. Tak teď si ji tady můžete taky zahrát. Pro ty z vás, co nikdy tuto hru nehráli. Cílem je naskládat co nejvíce bloků na sebe nebo také můžete stavět i vlastní město. Snažte se je dávat přesně na sebe a získáte více obyvate l do vašich domů.

 
82%
Hra - Release the Mooks 3
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru jménem Release the Mooks 3. Budete muset naskládat všechny kostky na sebe tak, aby drželi rovnováhu a nespadli do propasti. Podaří se vám nasbírat co nejvíce bodů?

 
81%
Hra - Ninja Balance
Video se načítá

Ninja je japonský bojovník, který musí být skvěle fyzicky i psychicky připravený. Na cestě za fyzickou dokonalostí jste dostali úkol hodný mistra. Uprostřed místnosti se nachází velká koule se znakem jing a jang. Vy na ní musíte balancovat a nesmíte spadnout. Jak dlouho dokážete ninju udržet na kouli?

 
81%
Hra - Tower Bloxx
Video se načítá

Postavte si své vlastní město ve hře, která je dostupná i na mobilních telefonech Nokia. Napřed stavíte modré budovy, potom červené, zelené a nakonec žluté. Modrou můžete postavit, kde chcete, červenou můžete stavět pouze, když sousedí s modrou. Zelenou můžete postavit tehdy, když sousedí s modrou a červenou. Žlutá musí sousedit se všemi. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. Musíte být přesní a nejlépe se trefovat doprostřed kostky, abyste dostali kombo, které můžete dalšími kostky násobit. Čím přesněji umisťujete kostky, tím více obyvatel vám přibude.

 
78%
Hra - Animal Dash
Video se načítá

Parádní gameska s koníčky, kravičkami a dalšími zvířátky. Jedná se o pravý zvířecí závod. Nejprve osedlej kravičku a vyhraj první závod. Opravdu super hra.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
76%
Hra - Hazardous Rescue
Video se načítá

Stavitelství není nikdy jednoduchá věc. Musíte správně umístit předměty tak, aby Vám nespadly. A předně o to jde tady v této hře. Zapojte trošku logiky do stavění. Je k dispozici pevná deska, na kterou budete předměty stavět. Dále jsou zde různé tvary, které jsou jakoby obličeje. Ty tvary je nutné stavit na onu pevnou desku, ale jen tak, aby nespadly. Tím by pro Vás hra skončila. Takže se snažte co nejpřesněji klást jednu hlavu za druhou na sebe.

 
76%
Hra - Super Stacker 2
Video se načítá

V této logické hře, která je pokračováním úspěšného prvního dílu Super Stacker, je tvým úkolem postavit dostatečně stabilní konstrukci, aby se po nějakou dobu nezřítila. Herní prvky však můžeš na plochu pokládat pouze ve stanoveném pořadí, což hru poměrně stěžuje. Zvládneš se dostat přes všech 40 levelů?

 
75%
Hra - Perfect Balance 2
Video se načítá

Chcete si trošku zapřemýšlet a zapojit mozkové závity? Tak právě Perfect Balance je tím pravým. Ve hře je nutné udržet rovnováhu. Ale tu rovnováhu nebudou držet lidé, ale různé tvary. Každé kolo je o něco složitější a vy budete muset čím dál tím víc přemýšlet, jak různě tvarované předměty umístit, aby nespadly. Klaďte předmět na sebe tak, aby udržely. Musíte hledat jejich těžiště a správné polohy.

 
75%
Hra - Perfect Balance 3 Last Trials
Video se načítá

Pokuste se vytvořit perfektní rovnováhu. Abyste dokončili úroveň, potřebujete dostat všechny útvary na hrací plochu takovým způsobem, aby vše udrželo stabilitu. Nenechte útvary spadnout pryč. Pokaždé, když se vám podaří stabilizovat útvar, získáte body. Hra obsahuje na čtyři desítky těžkých úrovní. Zpočátku je odemčena pouze první.

 
75%
Hra - Toy Bricks Destroy
Video se načítá

Vaším úkolem bude rozbíjet cihly, abyste dokončili úroveň. Získávejte hvězdy, abyste dostali body navíc. Na počátku hry máte odemčenou první úroveň a ostatních sedmnáct úrovní vidíte jako zamčené. Další úrovně (19-24) se vám otevřou po nasbírání dvanácti hvězdiček, respektive osmnácti hvězd (25-30).

 
75%
Hra - Safari Park Apeldoorn
Video se načítá

Mladý lev se rozhodl uprchnout ze své rezervace. Vybral si střechu auta, takže mu pomozte držet rovnováhu. Obzvláště si dejte pozor na překážky ve vzduchu.

 
69%
Hra - Christmas Stacker
Video se načítá

Využijte při této hře logické myšlení a uspořádejte balíčky tak, aby nespadly. Abyste mohli vyhrát musejí balíčky držet pohromě alespoň pár vteřin.