Rychlé reakce

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Opposite Arrows
Video se načítá

Hra Opposite Arrows vyžaduje velmi dobrý postřeh. zobrazí-li se zelená šipka, mačkáte šipku ve stejném směru. Dále zobrazí-li se červená šipka, mačkáte šipku s opačným směrem.

 
78%
Hra - School Bus Slacking
Video se načítá

Pomozte Sarah s volovinami, které chce udělat během cestování v autobuse. Budete zaplétat cop, psát sms nebo házet svačinu po spolužácích. Dokážete pomoci Sáře tak, aby vás při nich nenachytal spolužák?

 
78%
Hra - Cinema Slacking 2
Video se načítá

Sara a její přítel se rozhodli navštívit kino. Film je nudný a proto se Sara rozhodla dělat něco jiného. Pomozte jí s plněním jejích přání, ale tak aby vás její přítel neviděl. Podaří se vám splnit všechny?

 
78%
Hra - Lemonade Stand Slacking
Video se načítá

V této postřehové se vžijete do hlavní hrdinky, která prodává v stánku limonádu. Vaším úkolem bude vedle prodeje splnit i několik drobných úkolů. Přitom si však musíte dávat pozor, aby vás při nich nikdo nezpozoroval a vy jste je tak mohli splnit v naprosté tajnosti.

 
77%
Hra - Cocktail Girl
Video se načítá

Dívka se dostane za bar a obsluhuje zákazníky. Zákazníci mají rozmanitá přání a vaším úkolem bude požadavky plnit. Dávejte si pozor na časový limit, který poměrně rychle ubíhá. V každém kole musíte získat určený počet peněz, jinak prohrajete. Snažte se zákazníky obsloužit jak nejrychleji to jen půjde.

 
77%
Hra - Puzzle Prince
Video se načítá

Zahrajte si na puzzlového prince, prince s magickými schopnostmi. Použijte sílu čtyř základních elementů, abyste navýšili svou magickou sílu a porazili všechny nepřátele. Klikejte na skupiny elementů stejné barvy, abyste je otevřeli a vrhnuli magickou sílu na svoje nepřátele. Dávejte pozor na hodnoty energie.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

77%
Hra - The Morning Walk
Video se načítá

Venčili jste už někdy psa? Z času na čas, to může být skutečně adrenalin, což prokazuje i tato hra. Vaším úkolem je během běhání nabírat psi a vyhýbat se všem nástrahám, jako jsou například stromy, krabice, květináče, ptáci, či motýli. Pokud přiberete dalšího psa zrychlovat se bude i jejich běh, proto bude hra po pár sekundách stále náročnější. Dokážete se vyhnout nástrahám a sesbírat co nejvíce psů?

 
77%
Hra - Pony Slacking 2
Video se načítá

Pomozte Sarah s nudnou prací a pobavte ji. Společně budete jezdit na koni, čistit kopýtko nebo kartáčovat koníka. Dávejte si pozor na její kamarádku, která chodí neustále kolem.

 
77%
Hra - Western Shooter
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zastřílejte si na letící láhve a snažte se získat nejvíce bodů! Body získáte i za trefení terče, který drží sova. Nestřílejte však po letící rybě, jinak vám obrazovku zakryje kočka!

 
77%
Hra - Olaf Cleans Arendelle
Video se načítá

Dokážete s tímto sněhulákem uklidit celé městečko? Tak se ukažte, budete omezeni časem a také můžete využít 5 nápověd.

 
77%
Hra - Detective Jealous
Video se načítá

V této hře se zahrajete na tajného detektiva, který odhaluje nevěru za pomoci fotoaparátu. Pomozte mu zachytit nevěru ve vhodnou chvíli, abyste dostali dobře zaplaceno.

 
77%
Hra - Clean up Car Wash 3
Video se načítá

Zvládnete uklidit, umýt a lehce opravit tyto vozy? Když nebudete vědět jak dále, tak použijte nápovědu, která by vám měla pomoct.

 
76%
Hra - Firebug
Video se načítá

Ovládejte malého ohnivého broučka směrovými šipkami a doveďte ho úspěšně až na konec každé úrovně. Jak bloky hoří, tak se postupně rozpadají a mizí, čímž vám komlikují situaci. Ohnivému broučkovi nedělá problém oheň, ale voda ho zabíjí. Potkávejte další příšerky a cestou sbírejte fazolky. Hra obsahuje řadu úrovní.