Rychlé reakce

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Date Slacking
Video se načítá

Na rande to nebude tak jednoduché, když chceš stihnout jednak se pusinkovat s přítelem a druhak spoustu dalších věcí, jako si umýt boty, sníst všechny bombóny, učesat si vlasy nebo opilovat nehty. Při líbání s přítelem vás nesmí vidět číšník, při těch ostatních věcech tě naopak nesmí vidět tvůj kluk.

 
83%
Hra - Supermarket Slacking
Video se načítá

Slacking her není nikdy dost! :) Tentokrát se dostaneš do supermarketu, kde máš pracovat, ale moc se ti nechce. Nabízí se ti mnohem zajímavější činnosti - psaní smsek, malování rtů, vytrhávání obočí, ježdění na nákupním vozíku nebo scanování padajícího zboží.

 
83%
Hra - President Slacking
Video se načítá

Sara se stala prezidentkou, a proto by měla celý den strávit v pracovně. Ovšem nemusí to tak být, pokud jí pomůžeš. Sarah by si ráda zaházela na koš, dala pusinky malým dětem a napsala zajímavou zprávu. Pomoz jí vyplnit čas zábavou tak, aby ji při tom neviděla strážkyně.

 
83%
Hra - Disco Slacking
Video se načítá

Sarah prostě miluje disco a chce si ho užít naplno a to nejde bez pití drinků, tancování a zabavaní s kamarády. Pomozte Sarah provádět tyto zábavné věci, tak aby ji nevidel dozorce z internátu.

 
83%
Hra - Elsa Sleepover Cleaning
Video se načítá

Elsa si pozvala na dnešní večer k sobě domů své kamarádky. Takže jí nejdříve musíte pomoci s úklidem? Dokážete to v časovém limitu? Budete mít pouze 4 nápovědy k dispozici.

 
83%
Hra - Model Mania
Video se načítá

Vyberte si jednu ze tří slečen a oblečte ji tak, jak si to představuje. Budete ji chystat na různé události a místa. Dokážete splnit oba požadavky?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Spa Salon Slacking
Video se načítá

Tato mladá flákačka si nedá říct a nedělá to co má. Na vás bude, jí v tom pomáhat a nesmí být u toho přistižena.

 
82%
Hra - High School Slacking
Video se načítá

Sarah usoudila, že se chce vrátit zpátky do školy, aby se naučila něco nového. Nicméně Sářini učitelé nejsou vůbec zajímaví! Dokáže se letos probojovat do dalšího ročníku nebo jí učitelé nachytají při flákání? Pomoz Sáře, aby jí nikdo nenachytal! Použij myš nebo klávesnici k dokončení aktivity. Když přijde učitel, vrať se ke studiu.

 
82%
Hra - Princess Slacking
Video se načítá

Další Slacking hra je tu! Tentokrát se šíleně nudí princezna a snaží se před svou matkou utajit věci, které dělá, když se nedívá. Protože co by princezna rozhodně neměla dělat? Zpívat, pusinkova žáby, smskovat nebo si žehlit šaty.

 
82%
Hra - QuadroPop
Video se načítá

uadroPop je postřehová hra, která se ovládá pouze myší. Abyste nasbírali v této hře, co nejvíce bodů, musíte jednotlivé tvary zachycovat, abyste získali takzvané Kombo. Zvládnete to?

 
82%
Hra - Model Mania 2
Video se načítá

Vyberte si jednu ze tří krásných modelek a vybavte je na různé akce. Jenže nejdříve si na to musíte vydělat sbíráním zlaťáků. Zvládnete je vyparádit tak, aby jenom zářily?

 
82%
Hra - Babysitter Slacking 2
Video se načítá

V této postřehové hře se opět setkáte s hlavní hrdinkou Sarah, která doma střeží svou malou sestru. Přitom však chce splnit i několik zábavnějších úkolů. Pomozte jí všech jejich dokončit a dávejte si přitom pozor, aby během jejich plnění, nezačala malá sestřička plakat.

 
81%
Hra - Monster High Bubbles
Video se načítá

Hra inspirovaná strašidelnou střední školou Monster High. Vaším úkolem je zachytávat bubliny s dívkami z Monster High. Nesmíte naopak sbírat bubliny, ve kterých se vznáší chlapci. Pokud seberete špatnou bublinu, hra pro vás končí. Hra má několik úrovní. Dokážete pokořit všechny? Jakmile splníte časový limit, pokračujete do další úrovně.