Classroom Makeup

16 hlasů
81%

Spuštěno: 6867x | 2,20 MB
 

Ovládání hry - Classroom Makeup

Výběr

Popis hry - Classroom Makeup

Classroom Makeup Classroom Makeup je super postřehovka, která pohltí jistě každou z vás. Hrajete za mladou a krásnou středoškolačku, a vaším úkolem se bude pořádně nafintit a nesmíte při to býti přistiženi. Takže jí upravte vlasy, vytrhejte obočí, namalujte jí, nalakujte jí nehty a dělejte vše, co do školy nepatří. Dávejte si při tom pozor, aby vás nenachytal váš učitel nebo spolužák, který vás pokaždé napráší.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Menblog(Gigi Jogo)

no A proč bych tobě kdyz tam mas dva komentare jeden hlani a pak zase doment???.to mi příde vtipní ale přestan se namlouvat co máme TRILION!násilníků!!!jestě žy bych nedala 5 ze školy co mě sestra učilasmajlsmajlsmajlsmajl Ale fakt se jako rozmysli co máš dělat!!!.než tě budu obtěžovat dále.

MenblogTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Menblog(Gigi Jogo)

deniskacici: jo chci ti dat plus nejde to HEJ!-libající hry na čas?.který ale jako fakt nenávidímsmajlsmajl takže bych se měla rozhodnout!-protože za ty dvě hry co hraju dělá moje sestra!-.jako že přeti si mujuj dalsi koment nebo odpoved!...jinak ne to jako hezký?.jinak se teda chlubym tuhle hru ani neznám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MenblogTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Menblog(Gigi Jogo)

Directionerka26: smajl jo a co?.ten čas na mě tak vadí on de tam zpátky a pak hned vyhřičník neuděláme ani jeden článek ta debylní hra kterí tahle nudy jako !vykřičníky už nehraju když to umí jen moje sestra!

MenblogTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.