Rychlé reakce

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Fruit Ninja Kitchen War
Video se načítá

Zahraj si zábavnou hru, ve které krájíš jako ninja ve vzduchu ingredience do zajímavého salátu - je v něm totiž ovoce i zelenina. Když každý kousek nakrájíš několikrát, dostaneš víc bodů. Vyhnout se ale musíš těm shnilým.

 
76%
Hra - No Extra Charge
Video se načítá

Staň se obsluhou hotelu v této skvělé hře. Vítej hosty a rozhodni, kam je ubytuješ. Přitom musíš samozřejmě plnit všechna jejich přání, jako nosit jídlo, pití, baterie. Nakonec po nich uklidíš pokoj a vyvedeš je z hotelu.

 
76%
Hra - Ballerina Slacking
Video se načítá

Pomozte této baletce zahnat nudu tím, že si společně uděláte lepší zábavu. Společně si namalujete rtěnkou ústa, nalakujete nehty nebo pošlete mobilem smsku. Ale pozor, nesmí vás při tom přichytit vaše učitelka baletu.

 
76%
Hra - Cleaning Time! Supermarket
Video se načítá

Zahrajte si na uklízečku v této postřehovce. Vaším úkolem bude co nejrychleji uklidit a vše poskládat na místo. Jste omezeni časem a máte 3 nápovědy, takže neztrácejte čas a hurá do uklízení!

 
76%
Hra - Halloween Slacking
Video se načítá

Sara neměla čs připravit se na Halloween a proto to musí stihnout v práci. Musí vydlabat dýni, poskládat Lízání na správné místo nebo vyžehlit si svůj kostým. Pomozte jí s přípravou, aby ji její šéfka neviděla.

 
75%
Hra - Black White Car
Video se načítá

Black White car je dobrá postřehovka, ve které vás bude čekat náročný úkol. Máte auto, se kterým se musíte dostat co nejdále. Po cestě na vás čeká spoustu překážek, kterým je nutno se vyhnout. Ničte kameny pomocí helikoptéry, sbírejte po cestě peníze, hvězdy, které vám dají raketový pohon, písmena M, které vás přemění na omezenou dobu na monster truck. Když budete ve vzduchu, tak si dávejte pozor na ptáky, ti vás můžou ohrozit. Hra má dva herní módy, které stojí za to vyzkoušet.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Hedgiz
Video se načítá

Hedkiz je arkanoid, ve kterém budete mít za úkol vyčistit celé hrací pole od barevných balónků. Nebude to tak lehké, jak se zdá. Pomocí trampolíny a bodláku, ničte balónky. Můžete hrát i svíce bodláky, když je osvobodíte, můžete jak zmenšit tak i zvětšit trampolínu. Jakmile vám spadne bodlák a hra končí. Podaří se vám nahrát TOP skóre?

 
75%
Hra - Jogging in Hell
Video se načítá

Jogging in Hell je super postřehovka, ve které budete hrát za kostlivce. Vaším hlavním úkolem bude se dostat, co nejdále to jen půjde. Čeká na vás spousta nástrah a překážek, takže musíte být velice pozorní a rychlí, jinak nemáte šanci. Když zmáčknete dvakrát šipku nahoru, tak kostlivec vyskočí dvakrát! Zvládnete se dostat co nejdál?

 
75%
Hra - Train Traffic Control
Video se načítá

V této hře dostanete na starost vlakové nádraží, ve kterém se budete muset starat o správný chod. Vaším úkolem bude přesměrovávat koleje tak, aby se nesrazili s ostatními vlaky. Potom už jenom stačí zapnout semafor, dávejte pozor, abyste ho nenechali zapnutý pořád. Buďte rychlí a přesní a vše bude v pořádku, jak má být. Troufnete si na tento náročný úkol?

 
75%
Hra - Reindeer Care
Video se načítá

Chtěli byste mít netradiční zvířátko? A co byste řekli na severního soba? Je na vás, zda si vyberete péči s volným nebo omezeným časovým limitem. V omezeném časovém limitu musíte být rychlí protože vám ubíhá čas a vy se budete muset postarat o tolik sobů, kolik zvládnete. Dokážete to?

 
75%
Hra - Kiss in the Taxi
Video se načítá

Zvládneš se s přítelem v taxíku líbat tak, aniž by si vás všiml taxikář? Sleduj jeho ruku a oči, to ti naznačí, kdy se taxikář dívá do zrcátka na vás. Není to vůbec jednoduché, potřebuješ opravdu rychlé reakce!

 
75%
Hra - Madpet Skateboader 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajete si druhý díl této skvělé hry, u které se určitě pobavíte. Vyberte si postavu, za kterou pojedete a hurá do toho! Brouzdejte po střechách, dělejte triky v letu i na zemi, jezděte po zábradlí, ukažte co ve vás je. Když přepnete na anglickou klávesnici (alt+shift), tak se vám klávesa Z změní na Y, takže je to mnohem pohodlnější :)

 
75%
Hra - Superhero Slacking
Video se načítá

Sara je obyčejná dívka, avšak nikdo kromě vás netuší, že je i superhrinkou! Nicméně čas od času se chce stát nezodpovědnou a užít si svou sílu i ve volných chvílích. Pomozte jí s hledáním sušenek, pečením a létáním nad městem. Kromě toho musíte dávat pozor na zloděje, který by chtěl vykrást banku. Podaří se vám všechny úkoly splnit?