Lodě

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá

Lucy a Lily chtějí cestovat a rozhodli se, že nyní je ten správný čas, kdy by mohly navštívit nejznámější kouty světa. Pomozte jim během cesty, aby si vydělali dost peněz na oblečení nebo další cesty.

 
76%
Hra - Upstream Kayak
Video se načítá

Ráda by sis vyzkoušela na kajaku sjet divokou řeku, ale myslíš si, že je to příliš nebezpečné? Proto zde máš hru Upstream Kayak! Trasa je velmi nebezpečná a plná nástrah, ale když budeš trochu trénovat, jistě se ti povede dostat se do cíle.

 
75%
Hra - Princess Moana's Ship
Video se načítá

Princezna Moana potřebuje pomoci s výběrem klasického oblečení a se stavbou lodi, kterou potřebuje na přesun. Vyberte její reprezentativní oblečení, aby se na své lodi mohla převést.

 
68%
Hra - Teen Ship Wash
Video se načítá

Nikola je mladá kapitánka, která si zakoupila lodičku. Je však v hrozném stavu a nedá se na ní jezdit. Vaším úkolem je ji opravit a vylepšit novými barvami.

 
61%
Hra - SteppenWolf - 1
Video se načítá

Pokud máte dobrodružnou povahu, pak je hra Steppenwolf: The X-Creatures Project přesně vhodná pro vás. V prvním ze série dílů si budete muset poradit s celou řadou interaktivních úkolů. Abyste uspěli, musíte bedlivě sledovat své okolí a využít veškeré dostupné předměty a nápovědy. Pokuste se zvítězit!

 
52%
Hra - Jetski Mario
Video se načítá

Super Mario Bros si pořídil novou hračku, se kterou se udrží na vlnách moře. Pomoz mu brázdit vody oceánu a pohybuj se za pomoci směrových šipek. Na cestě potkáš řadu ramp, na něž když najedeš, tak se můžeš těšit na superskok. Skáče se za pomoci stisku mezerníku. Hra obsahuje celou řadu zajímavých úrovní.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
40%
Hra - Boat Balancing
Video se načítá

Zkoušeli jste někdy vážit věci? A poznáte, které jsou těžší? Váha se dvěma rameny Vám skvěle ukáže, která strana je těžší. Úkolem v této hře je vyvážit obě ramena vah. Vyvažujete je pomocí závaží různých hmotností. Proto musíte dobře přemýšlet, kam které závaží umístit. Čím vyšší level budete mít, tím složitější počty budou.

 
67%
Hra - Save The Boys
Video se načítá

Moře je nebezpečné a vy se o tom můžete přesvědčit ve hře Save the Boys. Vaším úkolem bude zachraňovat chlapce, kteří se v moři topí. Na začátku hry dostanete jednu minutu a musíte zachránit co nejvíc chlapců. Dávejte pozor, pokud budete příliš dlouho čekat, chlapci vám odplavou. Pozor na časový limit!

 
77%
Hra - Super Mario Boat
Video se načítá

Super Mario je oblíbená postavička ve světě her. Jenže tady se objevuje v trošku netradičním prostředí vodní plochy. Mario jede na lodičce. Ve vodě jej čeká spoustu nástrah v podobě zákeřných piraní nebo nebezpečných ptáků. Těm všem se musí vyhnout. Během plavby musí být ještě schopen posbírat zlaté mince.

 
50%
Hra - Park my Boat
Video se načítá

Umíš zaparkovat auto? Je úplně jedno jestli to umíš nebo ne, protože ve hře Park My Boat nemáš za úkol zaparkovat obyčejné auto, ale opravdovou loď! Tato vzrušující hra ti odhalí, jak je složité zaparkovat loď v přístavu, kde stojí už tak plno jiných lodí, které tvou práci jen komplikují. Otestuj svou trpělivost, pečlivost a hlavně se dobře bav!

 
72%
Hra - Valentine Couple Kissing
Video se načítá

Blíží se Valentýn, svátek všech zamilovaných. Láska visí ve vzduchu a vy se budete muset postarat o jednu dvojici - Johna a Jenny. John a Jenny se vydali na romantickou dovolenou. Chtěli by si užít dovolenou jen sami pro sebe. Snažte se dát si pusu, ale dávejte pozor, aby vás při polibku nikdo nevyrušoval.

 
83%
Hra - Black Devilfish
Video se načítá

Pirátům nastaly těžké časy, vláda pozatýkala většinu z nich a tím piráty odsoudila téměř k zániku. Až jednoho z nich napadlo pirátit ne nad, ale pod vodou. Staňte se kapitánem ponorky a brázděte všechna moře, loupežte a ničte všechny ostatní na moři zející mořské krysy. Pozdvihněte opět pirátskou slávu!

 
78%
Hra - Bathyscaphe
Video se načítá

Vyraž na dobrodružnou výpravu pod mořskou hladinu s pomocí batyskafu. Tvým úkolem bude vyzvednout všechny potopené lodě ze dna oceánu na povrch, aby byla úspěšně dokončena úroveň. Pokus se zamířit přesně, aby lodička nedošla k úhoně. Životnost lodi není nekonečná, stejně jako počet nábojů tvé ponorky.