Parkování

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - 3D Parking
Video se načítá

Chtěli byste se naučit dobře řídit? Tak to byste si měli zahrát hru 3D Parking, kde budete mít možnost řídit několik aut. Parkování s každým autem je individuální a proto musíte být obezřetní a mít hodně trpělivosti. Příjemnou zábavu.

 
81%
Hra - Valet Parking 2
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem parkovat auta svým zákazníkům na dané místo, které si výběru. Po pár hodinách si zákazník auto přijde sebrat a vy se musíte snažit, aby nebylo příliš zničeny.

 
77%
Hra - Carpark Challenge
Video se načítá

Myslíte si o sobě, že jste vynikající řidič? Zvládnete ovšem zaparkovat při ztížených podmínkách? Zkuste si to v téhle super hře, ve které se rozhodně nebudete nudit. Auto vidíte z ptačí perspektivy, takže korigovat a odhadnout finální pozici auta by pro Vás neměl být problém, ale učený z nebe nespadl. Hodně štěstí!

 
75%
Hra - City Parking
Video se načítá

Skvěle zpracovaná hra, ve které musíte bezchybně zaparkovat své auto, které vidíte z ptačí perspektivy, Vás zaručeně dostane. Myslíte si, že je jednoduché zaparkovat mezi dvě auta? V této hře to bohužel tak snadné není. Zkuste si své řidičské dovednosti a třeba se i něčemu přiučíte. Hodně štěstí a hlavně bez nehod.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
71%
Hra - Park My Big Rig 3
Video se načítá

Ve hře Park My Big Rig 3 si ověříte své řidičské schopnosti a dovednosti. Vaší úkolem v každém kole je zaparkovat s některý z velkých nákladních aut na přesně vyznačeném místě. Nebude to vždy jednoduché, auta jsou dlouhá a mnohdy naložená těžkým nákladem. V každém kolem parkujete v časovém limitu jedno auto. Po zaparkování postupujete do dalšího kola.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

70%
Hra - Cute Cat Parking
Video se načítá

S parkováním kočky jistě nemáte zkušenosti. Jedná se pouze o hračku a musíte ji navádět na předem vybrané místo. Dokážete si poradit také s požadavkem, vyhnout se všem okolním předmětům?

 
67%
Hra - Pig Parking
Video se načítá

Dokážete dostat prase ke korytu? Zní to sice jednoduše, ale na cestě narazíte na mnoho překážek.

 
65%
Hra - Mall Parking
Video se načítá

Řidiči vítej na parkovišti v supermarketu! Superhra, ve které si vyzkoušíte, zda dokážete bez srážky projet přeplněným parkovištěm, vyhnout se špatně zaparkovaným vozům a najít vhodné parkovací místo.

 
64%
Hra - Park it fast
Video se načítá

Umíš řídit auto? Ať už ano či ne, pro tuto hru řidičský průkaz nepotřebuješ! Doprav své auto na vyznačené místo na parkovišti a pokus se nenabourat všechna auta, která stojí kolem tebe! Za správně zaparkované auta získáš body, které jsou pro vítězství důležité! A nesmíš zapomenout na časovač, který nelítostně ubíhá!!!

 
64%
Hra - Concert Parking
Video se načítá

Opravdu stylově návyková online hra na parkování. Tentokrát se chystáš na koncert, ale je těžké najít volné místo na parkování. Pospěš si, ať stihneš koncert.

 
63%
Hra - School Bus License
Video se načítá

Řízení auta není snadného. A co takhle školní autobus, to už tuplem není žádná sranda. Musíte umět řídit velmi opatrně, ale zároveň rychle, protože děti musí být ve škole včas, ale zároveň musí dojet v pořádku. Plňte stanovené úkoly, kam máte zamířit s autobusem. Pozor si jen dávejte, abyste nevjeli na žluté plochy. Na úkoly je stanovený čas, takže se snažte být co nejrychlejší.

 
63%
Hra - Line Parking
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Line Parking je hra, ve které máte za úkol nakreslit cestu, po které auto pojede. Cestu se snažte kreslit přes bonusy, za které získáte body navíc. Nesmíte ani nikde narazit.