Super Mario

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
106%
Hra - Mario Pogo Stick
Video se načítá

Mario vymyslel další dobrodružství a potřebuje Tvoji pomoc. Musíš jej přesně navigovat během skoků. Sbírej mince a také pokud možno skákej na nepřátele pouze shora. Dostaneš za ně speciální odměnu v podobě mincí.

 
100%
Hra - Stitch Mario 2
Video se načítá

Mezi mladými lidmi nejsou ruční práce moc v oblibě. A právě tato hra může mnohé změnit. Vyberte si obrázek, který je s tématem oblíbeného Maria, a můžete se pustit do vyšívání. Chopte se vyšívací jehly, bavlnek a podle předlohy vyšívejte. Možná se Vám to zalíbí a poté poprosíte babičku, aby Vás vyšívat skutečně naučila.

 
83%
Hra - Cat Mario
Video se načítá

Zahrajte si Super Maria v kočičí verzi. Než se dostanete do cíle, čeká vás mnoho nástrah, které musíte překonat. Podaří se vám to?

 
71%
Hra - Luigi's Day
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru s názvem Luigi's Day. Vaším úkolem bude projít s Luigim všechny místnosti a nasbírat co nejvíce mincí. Za mince získáváte body.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
68%
Hra - Mario Racing Tournament
Video se načítá

Jednoduché závodění s postavičkami ze známé akční hry Super Mario Bros. Jezdítě po trati a sbíráte různé bonusy, které vám pomohou při jízdě. Všude možně se tak povalují houbičky, hvězdičky, pírka, penízky nebo rostliny. Na každé mapě je potřeba dojet jako první, aby se otevřelo pokračování. Dokážete porazit všechny své soupeře?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

66%
Hra - Super Mario Racing
Video se načítá

Máš ráda Super Maria? Protože tady je další z jeho her! Tentokrát budeš závodit s ostatními. Můžeš si vybrat postavu, za kterou budeš hrát, takže můžeš být Mario, některý z jeho kamarádů nebo naopak jeho nepřátel. Při jízdě můžeš používat zbraně, když sebereš hvězdičku.

 
65%
Hra - Mario Glider
Video se načítá

Hra Mario Glider je určena pro ryzí závodníky, kteří umějí řídit i rogalo. Právě na tomto stroji budete závodit. Na počátku si vyberte svého závodníka a poté se vydejte na závodní okruhy. Cílem je porazit všechny a přijet na prvním místě. V případě, že se tak nestane, musíte závod opakovat.

 
65%
Hra - Mario Magic World
Video se načítá

Mario se ve hře Mario Magic World připravuje na svoje další dobrodružství. Potřebuje Vaši pomoc. Dokážete přeskákat všechny nástrahy a také sbírat mince? Pomozte si skokem přes létající želvy.

 
64%
Hra - Mario Sunshine
Video se načítá

A je tu opět stará známý Mario, tentokrát ve hře Mario Sunshine. Naše postavička jako obvykle překonává jednotlivá kola hry a sbírá zlaté mince, za které dostává body. Přednost Maria v této hře však spočívá v tom, že může pomocí svého nového přístroje létat. Není to ale jen tak, létací přístroj funguje jen krátkou chvíli, než se mu vybije baterie, poté je potřeba ji zase nechat dobít. Zdolávejte překážky, jezdící výtahy a plošiny s novým létajícím Mariem.

 
64%
Hra - Mario Forever Flash
Video se načítá

Zavzpomínejte na staré časy a zahrajte si nejznámější hru světa. Společně s Mariem budete překonávat různé překážky a nepřátele. Během cesty musíte sbírat mince a houby, které vám dodají sílu a energii. Podaří se vám dostat do cíle?

 
62%
Hra - Mario Zone
Video se načítá

Tato hra je opravdovou klasikou - kdo by někdy nehrál nesmrtelného panáčka Maria? Chlapíka v červené čepici ovládáte šipkami, běháte, skáčete a sbíráte spousty zlatých mincí a další bonusy. Pozor dávejte na nepřátele, kteří vás mohou připravit o život a odsunou zpátky na začátek hry. Hrou postupujte ve směru šipek a užijete si spoustu zábavy.

 
60%
Hra - Super Mario Combat
Video se načítá

Jste světoznámý instalatér Super Mario Bros, což znamená, že musíte jít a střílet po všem, co se bude hýbat vaším směrem. Dělejte masivní kombinace, abyste získali nejvyšší skóre. Mačkáním klávesy pro útok v rozlišných časech získáte kombinace, která podpořte směrovými šipkami a uvidíte, co se stane.