Dobrodružné

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - My Undead Neighbors - Sousedé ze záhrobí
Video se načítá

Pomoz hlavnímu hrdinovi následující hry, který se musí potýkat se sousedy ze záhrobí. Pohybuj se směrovými šipkami a mezerníkem střílej na nepřátelské postavičky. Jakmile zmáčkneš klávesu P, tak se přesuneš do menu, kde si můžeš zvolit preference. Když klikneš mimo obrazovku, hra se automaticky zastaví, takže se nemusíš obávat náhodného kliknutí.

 
80%
Hra - Scooby Doo 1
Video se načítá

Vydejte se na dobrodružství se psem Scooby Doo. Na cestě se vás budou snažit odradit různá monstra, proto nenechte známé strašpytle Scoobyho a Shaggyho utéct. Na cestě budete muset řešit spoustu logických rébusů a hádanek. Různě po zemi se válí předměty, které můžete sebrat a později je využít ve svůj prospěch.

 
80%
Hra - Drago Adventure
Video se načítá

Roztomilý malý dráček se vydává na pořádně velké dobrodružství. Pohybuj s ním po hrací ploše za pomoci směrových šipek, klávesu A používej ke skákání a S slouží k síle živlů. Začátek hry bude ve znamení uvádění do děje, takže následuj pokynů a jistě se rychle naučíš základní prvky hry Drago Adventure.

 
79%
Hra - Qubed: New Adventures
Video se načítá

Cílem této logické skákačky je dostat hlavního hrdinu - kostku do cíle. Po cestě si budete muset poradit s různými překážkami v podobě propastí, ostnů či vody. Vaše postavička se dokáže navíc rozdělit na dva samostatné hrdiny, díky čemuž se dostanete i na nedostupná místa.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
73%
Hra - Qubed: Mysterious Island
Video se načítá

Zahrajte si zábavnou pařbu Qubed: Mysterious Island, ve které se ocitnete na neznámé půdě a musíte projít všechny úrovně. V každém levelu se musíte pokusit získat všechny hvězdy.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
70%
Hra - Indiana Jonahs
Video se načítá

Dobrodruh, kterému se přezdívá Indiana Jonahs, se vydává na zajímavou výpravu. Těšit se můžeš na několik pěkně zpracovaných úrovní, v nichž se Indiana Jonahs pokusí pátrat po tajemství. Pohybuj se směrovými šipkami a skákej klávesou X. Indy potřebuje překonávat všechny nastražené pasti a překážky ve zdraví.

 
68%
Hra - Covert Front 4
Video se načítá

Zahraj si už čtvrtý díl adventury Covert Front. Nejdříve se bezpečně dostaň z letadla a poté se pusť do hledání Karla, o kterém nevíš, co je zač. Sbírej různé předměty, přesouvej je a následně používej, až se to bude hodit. Ovládáš hru jen pomocí myši.

 
68%
Hra - Puppy Go Seek
Video se načítá

Dokážete si poradit s hádankami, které na Vás čekají ve velkém psím dobrodružství. Najděte všechny potřebné předměty, které jsou ukryty po celé zahradě. Najdete také jistě mnoho zajímavých zákoutí. Dokážete se dostat na konec příběhu a odhalit překvapení?

 
65%
Hra - Tiny Evolution Adventure
Video se načítá

Vývoj jednotlivých druhů je složitý. V této hře se dostanete pod mořské dno, kde je svět úplně jiný, než nad jeho hladinou. Tento svět my ani neznáme, protože pod hladinu moře se dostaneme jen málo. Vžijte se do role malého zvířátka, které musí požírat ostatní, aby se vyvinulo a bylo dost silné na porážení velkých nepřátel. Vyhýbejte se velkému nebezpečí a dávejte na sebe pozor.

 
61%
Hra - SteppenWolf - 1
Video se načítá

Pokud máte dobrodružnou povahu, pak je hra Steppenwolf: The X-Creatures Project přesně vhodná pro vás. V prvním ze série dílů si budete muset poradit s celou řadou interaktivních úkolů. Abyste uspěli, musíte bedlivě sledovat své okolí a využít veškeré dostupné předměty a nápovědy. Pokuste se zvítězit!

 
60%
Hra - Vidlákovo Dobrodružství
Video se načítá

V této hře budete hrát za chudého vidláka, který chce dosáhnout posmrtného života. Běhejte světem, hledejte poklady, ze kterých vždy něco vypráskáte. Cesta to bude dlouhá a nebezpečná, takže popadněte vidle a zlikvidujte veškerý odpor. Povede se vám dostat až na konec?

 
59%
Hra - Searching for the Elephant
Video se načítá

Adventura Searching for the Elephant vás zavede do černobílého světa, ve kterém budete pomáhat nešťastné kočičce v hledaní její ztraceného kamaráda - sloníka. Ve hře na vás čeká mnoho drobných i větších hádanek a úkolů, které lze rozluštit jen správným používáním jednotlivých herních prvků.