Vaiana

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Moana's Garden Party
Video se načítá

V této hře budete pomáhat Moaně, s její zahradní párty. Moana je postavička ze stejnojmenné pohádky. U nás ji můžete znát pod názvem Odvážná Vaiana. Moana si pozvala i hosty, se kterými se chce seznámit. Jsou to samé pohádkové princezny. Nejprve jim vyberete správný outfit na párty a následně se pustíte do dekorování zahradní slavnosti.

 
83%
Hra - Moana Lilo & Stitch
Video se načítá

Vyberte pro Moana, Lilo a Stitche krásné Hawaii oblečení, které se v zemi nosí. Bude se jim výběr líbit?

 
77%
Hra - Elsa & Moana's Winter Vacation
Video se načítá

Moana a Elsa se staly kamarádkami a vzájemně by se chtěli navštívit. Oblečte Moana do zimního oblečení a Annu do teplého, aby se ve svých královstvích cítili dobře.

 
75%
Hra - Princess Moana's Ship
Video se načítá

Princezna Moana potřebuje pomoci s výběrem klasického oblečení a se stavbou lodi, kterou potřebuje na přesun. Vyberte její reprezentativní oblečení, aby se na své lodi mohla převést.

 
75%
Hra - Moana Disney Princess Adventure
Video se načítá

V této hře budete vyrábět hezký totem a také se starat o mladou krásku.

 
82%
Hra - Moana Baby Shower Care
Video se načítá

Bavte se hraním jedné z nejroztomilejších pečujících her vůbec. Pečujte o malou Moanu. Vezměte teplou lázeň a dejte ji do ní hračky, aby se nenudila. Pak ji musíte pořádně umýt, namazat dětským krémem a nakonec Moaně najít perfektní oblečení a účes!

 

Popis štítku Vaiana

Vaina, nebo anglicky Moana, je princezna z Disney pohádky Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa. Vaiana je další z Disneyho Princezen, která má čisté srdce a dobrodružství v krvi. Její babička Tala ji odmalička vypráví příběhy o polobohu Maui, bohyni Te Fiti a démonu lávy zvaném Te Ka. Když Te Ka zaútočí na ostrov, kde Vaiana žije, nezbyde ji jiná možnost, než odjet a najít poloboha Mauiho a bohyni Te Fiti. Osud celého ostrova už je jenom v jejích a teď i tvých rukou.

Nejlepší hry s Vaianou

Ve hře Moana Baby Shower Care se budeš starat ještě o malou Moanu a v této hře ji budeš muset pomoct s koupáním. Když Moana vyroste, rozhodne se uspořádat zahradní párty pro všechny svoje kamarádky. Ve hře Moana's Garden party bude potřebovat tvou pomoc s výběrem oblečení a s nazdobením zahrady. Na zahradní párty se Vaiana domluví s Elsou, že spolu pojedou na zimní dovolenou. Pomoz jim vybrat správné oblečení ve hře Elsa & Moana's Winter Vacation.