Lodě

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Boats Coloring Book
Video se načítá

Dneska jsme si pro tebe připravili další omalovankovou hru z edice Coloring Book. Jako v ostatních dílech, i dnes na tebe čeká 12 obrázků, ze kterých si můžeš vybrat tvůj oblíbený a pustit se do malování. Dneska budeš vybírat z obrázků nejrůznějších lodí a parníků.

 
82%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá

Lucy a Lily chtějí cestovat a rozhodli se, že nyní je ten správný čas, kdy by mohly navštívit nejznámější kouty světa. Pomozte jim během cesty, aby si vydělali dost peněz na oblečení nebo další cesty.

 
75%
Hra - Princess Moana's Ship
Video se načítá

Princezna Moana potřebuje pomoci s výběrem klasického oblečení a se stavbou lodi, kterou potřebuje na přesun. Vyberte její reprezentativní oblečení, aby se na své lodi mohla převést.

 
68%
Hra - Teen Ship Wash
Video se načítá

Nikola je mladá kapitánka, která si zakoupila lodičku. Je však v hrozném stavu a nedá se na ní jezdit. Vaším úkolem je ji opravit a vylepšit novými barvami.

 
76%
Hra - Upstream Kayak
Video se načítá

Ráda by sis vyzkoušela na kajaku sjet divokou řeku, ale myslíš si, že je to příliš nebezpečné? Proto zde máš hru Upstream Kayak! Trasa je velmi nebezpečná a plná nástrah, ale když budeš trochu trénovat, jistě se ti povede dostat se do cíle.

 
78%
Hra - Unlimited Rescue
Video se načítá

Záchranáři mají velmi nebezpečné a také náročné povolání. O tom se můžete přesvědčit i ve hře Unlimited Rescue. Musíte se na loďce dostat ke všem lidem, které povodeň odřízla od světa. Stojí na střechách domů, na malých ostrůvcích a podobně.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - The Islands of Freedom
Video se načítá

Skvělá strategie odehrávající se na moři Vás vtáhne do bitvy. Ve hře The Islands of Freedom musíte obsazovat ostrovy a dbát na to, abyste nepřišli o svoje. Mnohdy se bitvy o souostroví táhne poměrně dlouho. Vždy to záleží na zvolené taktice, která rozhoduje. Ostrovy je možné i vylepšovat.

 
52%
Hra - Jetski Mario
Video se načítá

Super Mario Bros si pořídil novou hračku, se kterou se udrží na vlnách moře. Pomoz mu brázdit vody oceánu a pohybuj se za pomoci směrových šipek. Na cestě potkáš řadu ramp, na něž když najedeš, tak se můžeš těšit na superskok. Skáče se za pomoci stisku mezerníku. Hra obsahuje celou řadu zajímavých úrovní.

 
79%
Hra - Cool Raccoon Boating
Video se načítá

Mývalovi spadnul do divoké řeky košík s prádlem. Na záchranu svého prádla se rozhodnul skočit do připravené kanoe a prádlo zachránit. Máte před sebou dvacet úrovní, v nichž budete muset sbírat svoje prádlo. Dávejte si však dobrý pozor na říční kameny, které vám budou poškozovat loď. Máte omezený počet životů.

 
40%
Hra - Boat Balancing
Video se načítá

Zkoušeli jste někdy vážit věci? A poznáte, které jsou těžší? Váha se dvěma rameny Vám skvěle ukáže, která strana je těžší. Úkolem v této hře je vyvážit obě ramena vah. Vyvažujete je pomocí závaží různých hmotností. Proto musíte dobře přemýšlet, kam které závaží umístit. Čím vyšší level budete mít, tím složitější počty budou.

 
61%
Hra - SteppenWolf - 1
Video se načítá

Pokud máte dobrodružnou povahu, pak je hra Steppenwolf: The X-Creatures Project přesně vhodná pro vás. V prvním ze série dílů si budete muset poradit s celou řadou interaktivních úkolů. Abyste uspěli, musíte bedlivě sledovat své okolí a využít veškeré dostupné předměty a nápovědy. Pokuste se zvítězit!

 
71%
Hra - Coast Runners
Video se načítá

Hra Coast Runners nabízí neotřelý nápad. Tvým úkolem bude závodit s lodí na vodě. Musíš vždycky dokončit závod na požadované pozici, aby bylo možné odemknout další závod. Sbírej cestou ikonky s penězi a získávej ocenění pro další peníze. Peníze později použiješ na koupi vylepšení v docích. Závod musíš dojet do tří minut.

 
78%
Hra - Bathyscaphe
Video se načítá

Vyraž na dobrodružnou výpravu pod mořskou hladinu s pomocí batyskafu. Tvým úkolem bude vyzvednout všechny potopené lodě ze dna oceánu na povrch, aby byla úspěšně dokončena úroveň. Pokus se zamířit přesně, aby lodička nedošla k úhoně. Životnost lodi není nekonečná, stejně jako počet nábojů tvé ponorky.