Letecké

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

87%
Hra - Big Hero 6 Fly Adventure
Video se načítá

Dokážeš dostat letícího Baymaxe skrz všechny nebezpečné levely, aby se zároveň vyhl všem možným překážkám? Pokud budeš dostatečně rychlá a všímavá, určitě tuhle hru zvládneš bez problémů.

 
82%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá

Lucy a Lily chtějí cestovat a rozhodli se, že nyní je ten správný čas, kdy by mohly navštívit nejznámější kouty světa. Pomozte jim během cesty, aby si vydělali dost peněz na oblečení nebo další cesty.

 
80%
Hra - Hanna in a Choppa 2
Video se načítá

Zahrajte si skvělý druhý díl hry Hanna in a choppa. V druhém díle si budete moci vyzkoušet mnohem více létajících prostředků, mezi které patří raketa, balón nebo mimozemská loď. S tím přichází i mnohem víc misí.

 
79%
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video se načítá

Zahrajte si postřehové hru společně s drakem Spyrem. Společně se budete vyhýbat nástrahám a sbírat diamanty. Diamanty jsou rozčleněny podle barvy, některé vám přidají na rychlosti jiné vás zpomalí. Příjemnou zábavu.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
71%
Hra - Stunt Pilot
Video se načítá

V této skvělé akrobatické hře se staneš pilotem. Lítej skrz obruče, které se nachází ve vzduchu, a snaž se přitom do žádné nenarazit. Máš pět životů, které když vyplýtváš, musíš začít úplně odznova.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
70%
Hra - Lego Iron Man
Video se načítá

Milovníci Avengers a zejména jednoho jejich člena, přesněji Iron Mana, radujte se. Ve hře Lego Iron Man se stanete hrdinou, který musí postřílet všechny protivníky, kteří se mu postaví do cesty. Na konci hry si na Vás počká samotný Loki, který rozhodně není jednoduchým protivníkem.

 
67%
Hra - Canyon Glider
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Hra Canyon Glider je přímo určena pro fandy létání. Budete létat v rogalu, se kterým musíte doletět co nejdále, nasbírat co nejvíce bodů a také se vyhnout všem překážkám, které se Vám mohou objevit v cestě. Jakmile narazíte, pak spadnete na zem a musíte začínat od začátku.

 
64%
Hra - Plane Loopy
Video se načítá

Plane Loopy je hra, ve které budete pilotovat letadlo. Aby nestroskotalo, musíte se vyhýbat překážkám, sbírat mince a přelétávat přes kruhové obruče. Ve hře najdete několik vylepšení, které vám budou pomáhat při překonání delší vzdálenosti.

 
63%
Hra - Park My Plane
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Park My Plane je zábavná hra, ve které budete parkovat přistávající letadla. Vaším úkolem bude letadlo správně zaparkovat a následně ho poslat na vzletovou dráhu.

 
55%
Hra - Jet Velocity 3D
Video se načítá

Usedněte do tohoto futuristického stroje a rozdejte si to na silnici proti počítači! Kdo bude rychlejší tak vyhrává, takže se snažte jezdit na prvním místě. Dávejte pozor na ovládání, vě větších rychlostech nezvládají zatáčet. Pokud najedete na modré šipky, zvýší se vám dočasně rychlost.

 
67%
Hra - Shmusicup
Video se načítá

Staňte se andělem zkázy. V této hře si na starost vezmete okřídleného zabijáka. Směrovými šipkami se pohybujete, klávesou Z střílíte, klávesou X použijete chytrou bombu, která zničí nepřátelské střely a dostane vás z těsných míst. Klávesa P vám dá možnost přestávky. Sbírejte bonusy a vylepšíte si tím skóre.

 
52%
Hra - Wind Rider : Grand Prix
Video se načítá

Co takhle let mezi nadpřirozenými a antickými příšerami? Vyzkoušejte si let v oblacích na létajícím stroji. Dávejte si jen dobrý pozor, na všechny nečekané příšera, které se Vám snaží v letu zabránit. Nemusíte do nich narazit. Během letu ale sbírejte diamanty, které budete potkávat po cestě. Snažte se závod dokončit v co nejkratším čase.