Sudoku

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

74%
Hra - Annas Brain Surgery
Video se načítá

Vyřešte problém, který je uschován za Anninými problémy s bolestmi hlavy. Dokážete jí poté udělat také radost? Můžete jí navrhnout nové líčení, vybrat nový účes a také samozřejmě pokusit se sladit vše pěkným oblečením.

 
83%
Hra - Sudoku - populární hra Sudoku online
Video se načítá

Smyslem hry Sudoku je vyplnit mřížku číslicemi tak, aby každá řada, sloupec a boxy 3x3 obsahovali všechna čísla od 1 do 9. V této verzi Sudoku je čas vaším soupeřem, proto přemýšlejte velmi rychle...

 
75%
Hra - Angel Sudoku
Video se načítá

Připravte se na to, že v této flash hře potrápíte své mozkové závity. Jedná se totiž o sudoku, u něhož je potřeba trochu přemýšlení. V žádném čtverci, řádku, ani sloupci se totiž nesmí žádné z devíti čísel opakovat. Rébus se snažte vyřešit co nejrychleji, ať máte skvělý výsledek. Hra je hezky barevná a tak budete mít dobrou náladu i přesto, že vám čísla budou trochu trápit.

 
74%
Hra - Auway Sudoku
Video se načítá

V současné době se hra Sudoku stává stále populárnější. Pojďte si ji vyzkoušet s námi v následující počítačové variantě. Na začátku hry si musíte vybrat ze čtyř úrovní obtížnosti - Easy (jednoduchá), Medium (střední), Hard (těžká), Very Hard (velmi těžká). Cílem hry je doplnit chybějící čísla 1 až 9 v předem dané předvyplněné tabulce, přičemž v jednom řádku ani sloupci se nesmí opakovat stejné číslo.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
73%
Hra - Bloboku
Video se načítá

Vítejte u barevné hádankové hry Bloboku. Na začátku hry začnete s několika barevnými dílky, které vám pomohou vyřešit hádanku. Jistě si všimnete, že tabule je rozdělená do čtverečků po čtyřech nebo po devíti. Musíte zjistit, jak používat jednotlivé barevné dílky. Na začátku hry si vyberete ze tří úrovní obtížnosti.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Flower Sudoku
Video se načítá

Oblíbená hra Sudoku existuje v celé řadě variant. Tato varianta bude mít květinové motivy. Chytněte a umístěte každý dílek do řádků, sloupců a čtverečků. Na výběr máte různé velikosti úrovní (4x4, 6x6 a 9x9) a také různé motivy dílků (klasické číslice, symboly nebo písmenka). Dokážete správně zaplnit všechna prázdná místa.

 
73%
Hra - Funny Sudoku
Video se načítá

Sudoku zná spousta lidí. Tuto hru si oblíbili jak mladí, tak i starší generace. Sudoku nahradilo oblíbené křížovky. Sudoku se stalo společníkem na dlouhých cestách vlakem. Zkuste trošku netradiční sudoku. Buď můžete zvolit klasiku s čísly nebo zkuste třeba obrázkové sudoku. Kdo by přec jen neznal. Jedná se o hru, ve které je devět velkých čtverů a každý z nich je ještě rozdělen na devět menších čtverců. Postupně doplňujete čísla 1-9, ale tak, aby v každém sloupci, v každé řadě a v každém jednom větším čtverci byly čísla 1-9 použita pouze jednou.

 
79%
Hra - Ikoncity Sudoku
Video se načítá

Sudoku určitě zná každý. Účelem této hry je najít takové kombinace čísel, aby se v každém sloupci a každém řádku objevila číslice z číselné řady 1-9 právě jednou. Stejné pravidlo platí i pro vnitřní čtverce. Ovládání hry je velmi jednoduché. Jste v koncích? Nevadí, jako poslední záchrana je tu nápověda s řešením.

 
71%
Hra - Rcade Sudoku
Video se načítá

Ve hře Rcade Sudoku si můžete vybrat z jídelního lístkum, kterou kapitolu hry si chcete vyzkoušet. Můžete si vybrat možnost Practice Boards, díky níž se zorientujete ve hře a naučíte se základní hraní Sudoku na malých hracích plochách. Nebo si můžete zvolit Quick Play, kde si vyberete kurz a obtížnost. Poslední možností je Full Course.

 
70%
Hra - Royal Sudoku
Video se načítá

Už Vás omrzela klasická hra Sudoku? Zkuste něco podobného, ale zato náročnějšího. Královské Sudoku. Tady už nedoplňujete pouze devět čísel, ale rovných šestnáct. Hrací síť se skládá ze šestnáct velkých čtverců, z nichž každý je ještě rozdělen na dalších šestnáct. Poté postupně doplňujete chybějící čísla tak, aby v žádné řadě, a ni v žádném sloupci, ani velkém čtverci nebylo stejné číslo. Zapněte mozkové závity.

 
67%
Hra - Sudoku online hra
Video se načítá

Sudoku se stává v současné době stále více populární hrou. Dokonce převálcovalo i klasické křížovky. Sudoku si lidé berou sebou na cestu do autobusu nebo je hrají jen tak večer u televize. Sudoku hrací pole obsahuje devět čtverců, z nich je každý ještě rozdělen na devět menších čtverců. Úkolem je doplnit do menších čtverců čísla od jedničky po devítku tak, aby v žádné řadě, sloupci ani velkém čtverci nebylo stejné číslo.

 
72%
Hra - Sudoku 2
Video se načítá

Ve hře Sudoku existuje pouze několik základních pravidel. Musíte vyplnit tabulku 9x9 tak, aby každý řádek, každý sloupec a každá tabulka 3x3 obsahoval všechna čísla od jedničky do devítky pouze jedenkrát. Hra Sudoku prověří vaše schopnosti přemýšlet a je vhodná, pokud si chcete procvičit mozkové buňky.