Paměť

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Pair Fruits

Dnes si spoločne zahráme pexeso. Cieľom hry je nájsť vždy dve rovnaké dvojice ovocných obrázkov, ktoré sa v danej úrovni nachádzajú. To všetko musíš zvládnuť s čo najmenším počtom ťahov. Dokážeš splniť všetky úrovne?

 
80%
Hra - Hero Mask Memory

Tato hra prověří tvé logické schopnosti. V každém levelu musíš najít všechny stejné dvojice karet podobně jako v pexesu. Pod kartami se skrývají masky superhrdinů. Na jejich nalezení máš ale pokaždé omezený časový limit. Musíš tedy nejen najít správné dvojice, ale zároveň i rychle všechny hádanky vyřešit. Dokážeš to?

 
80%
Hra - Yummy Popsicle Memory

Yummy Popsicle Memory je jednoduché pexeso, ve kterém máš za úkol najít všechny páry stejných obrázků, v této hře konkrétně lahodných nanuků a to vše před vypršením časového limitu. Za každý správně nalezený pár získáváš bonusový čas, který se ti postupem levelů bude hodit více a více.

 
95%
Hra - Dumb Ways To Die Original
Video se načítá

Otestuj svůj postřeh, paměť a logiku ve hře Dumb Ways To Die Original. V této hře na tebe čeká horda úkolů, které budeš muset plnit v zadaném časovém limitu nebo ti pod rukama umře panáček. Pokud ti umřou tři, čeká tě Game Over.

 
80%
Hra - Ice Cream Memory 2
Video se načítá

Ve hře Ice Cream Memory 2 bude tvým úkolem dělat zmrlziny a přání zákazníkům. Hlídat si budeš muset barvu kornoutku, příchuť zmrzliny, typ posypky a nakonec typ dokplňku. Podaří se ti všechny zákazníky obsloužit k jejich spokojenosti?

 
80%
Hra - Music Memory Challenge
Video se načítá

Music Memory Challenge prověří tvé postřehové a pamatovací schopnosti v klasické hře pexesa. Dneska si za téma zvolili hudební nástroje a dali ti na výběr ze tří možností. Zvládneš lehkou, střední nebo nejtěžší obtížnost?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
70%
Hra - Memory Challenge
Video se načítá

Procvičuješ ráda svou paměť? Pak ti přijde po chuti hra Memory Challenge. V této hře bude tvým úkolem správně si zapamatovat, kde jsou jednotlivé kartičky a poté je otáčet ve dvojičkách. Podaří se ti projet takto všechny levely?

 
74%
Hra - Numbers Memory Time
Video se načítá

Ve hře Numbers Memory Time bude tvým úkolem hrát klasickou hru pexesa. V dnešním díle na tebe budou čekat veselá čísla, které k sobě budeš muset přiřazovat. Na výběr máš ze tří obtížností. Zvládneš i tu nejtěžší?

 
80%
Hra - Domestic Animal Memory Challenge
Video se načítá

Je tady další skvělé pexeso Domestic Animal Memory Challenge. Dnes se zaměžuje na domácí zvířata a jako vždy si můžeš vybrat ze 4 možností. Podaří se ti najít všechny dvojičky a vyřešit všechny obtížnosti?

 
76%
Hra - Princess Sorority Pledges
Video se načítá

Princess Sorority Pledges je netradiční postřehová hra, ve které bude tvým úkolem plnit různé úlohy, které ti zadaly princezny, abys k nim mohla vstoupit do sesterstva. Podaří se ti vše vyřešit správně?

 
55%
Hra - Math Test
Video se načítá

Math Test je hra, která procvičí, jak dobře umíš násobilku. Bude zde na tebe čekat řada otázek a ty budeš muset vybrat vždy jedu ze 4 odpovědí. Pokud ti dojde čas nebo pokud odpovíš špatně, hra končí a zapíše se ti výsledek.

 
70%
Hra - Muffins Memory Match
Video se načítá

Muffins Memory Match je klasická hra pexesa, ve kterém najdeš obrázky různých druhů muffinů. Jsou zde borůvové, s kousky čokolády, případně celé čokoládové a mnoho dalších druhů. 4ím těžší obtížnost, tím více druhů najdeš.

 
80%
Hra - Strong Lions Jigsaw
Video se načítá

Strong Lions Jigsaw je skvělé puzzle, ve kterém si můžeš vybrat ze 3 obrázků se lvy a poté si budeš moct vybrat počet dílků. Pro začátečníky je zde lehké puzzle, které má 16 dílů. Pro pokročilé je zde puzzle s 36 a 64 díly a pro profíky je zde puzzle se 100 dílky.