Rychlé reakce

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
50%
Hra - Pet Top Model Show
Video se načítá

V této hře bude vaším prvořadým úkolem, abyste oblékli svého pejska jak je to ukázáno na obrázku. Musíte být rychlý, aby jste to stihli na čas. Dokážete to?

 
71%
Hra - Máša a medvěd puzzle
Video se načítá

Složte si puzzle s pohádkovými postavami Mášou a její medvídkem. Každý následující obrázek bude rázsoch a rázsoch vaším úkolem je ho poskládat, co nejrychleji.

 
90%
Hra - Add It Up
Video se načítá

Umíte rychle počítat? V této hře se vám to bude hodit. Vaším úkolem je poskládat z čísel v tabulkách požadovaný výsledek.

 
75%
Hra - Baby Barbie Candyshop Slacking
Video se načítá

Pomozte malé Barbie, která je na brigádě a nudí se. Na vás bude jí zabavit, tak aby jí nikdo nepřistihl.

 
75%
Hra - Portrait Corner
Video se načítá

Dokážete pomoci této průvodkyni s vyděláním peněz pro podnik? Musíte poslat zákazníky tam kam chtějí. Za vydělané peníze můžete vylepšit vybavení budovy.

 
50%
Hra - Cherry Farm
Video se načítá

Zvládnete vydělat co nejvíce peněz z prodeje třešní? Nejprve musíte zasadit stromy, o které se budete starat. Postupujte podle instrukcí a rychle pochopíte co máte dělat. Podaří se vám vydělat co nejvíce peněz?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

83%
Hra - Princess Sofia Farm Challenge
Video se načítá

Sofia si našla práci na farmě u své babičky, která na ni sem tam dohlíží, zda dělá svou práci. Sofia by si však chtěla vyzkoušet všechny. Pomozte jí s jejich splněním, aby ji babička neviděla.

 
90%
Hra - Gold Miner
Video se načítá

Pomozte zlatníkovi s těžbou zlata a ulovte ty nejlepší kousky, které se nacházejí pod zemní. Každý den musí splnit určitou kvótu. Pomůžete mu ji splnit?

 
71%
Hra - Maniac Monkey
Video se načítá

Opička si shání obživu nevšedním způsobem, kterým okrádá prodejců ovoce a zeleniny. Pomozte jí, aby toho nasbírala co nejvíce a získala dostatek potravin a peněz.

 
87%
Hra - Rapunzel Design Rivals
Video se načítá

Rapunzel potřebuje tři různé šaty na tři různé události. Problém je v tom, že ji nemůže vidět její nevlastní matka. Dokážete ji přelstít?

 
80%
Hra - Beauty Hair Clinic
Video se načítá

Zvládnete obsloužit všechny zákazníky ve vašem kadeřnictví? Nebude to snadné, protože nebudete mít moc času. Získejte co nejvíce peněz pro váš podnik a snažte se ho vylepšit.

 
82%
Hra - Babysitter Slacking 2
Video se načítá

V této postřehové hře se opět setkáte s hlavní hrdinkou Sarah, která doma střeží svou malou sestru. Přitom však chce splnit i několik zábavnějších úkolů. Pomozte jí všech jejich dokončit a dávejte si přitom pozor, aby během jejich plnění, nezačala malá sestřička plakat.

 
70%
Hra - Chicago Hot Dogs
Video se načítá

Staňte se úspěšným obchodníkem a vydělejte si co nejvíce peněz. Musíte jim co nejrychleji udělat hot dog a shrábnout peníze.