Alien

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

91%
Hra - Trans Morpher 2 Alien Assault
Video se načítá

Zajímavá skákačka a částečně logická hra Trans Morpher 2 Alien Assault prověří Vaše schopnosti řešit problémy. Snažte se dostat s malým mimozemšťanem na konec kola. Můžete si také pomoci přeměnou do malé kuličky, která se pomocí přísavek pohybuje i po zdech a po stropě. Díky sbírání malých radioaktivních kuliček si zvýšíte skóre.

 
83%
Hra - Abuba The Alien
Video se načítá

Máte rádi logické hry? Tak v tom případě je tato hra přímo pro vás. Vaším úkolem bude pomáhat tomuto milému mimozemšťanovi, který se chce vrátit zpět na svou planetu. Ale, aby se tak mohlo stát, musí překonat množství překážek, s nimiž mu musíte pomoci. Abyste mohli postupně procházet, musíte kombinovat věci.

 
75%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá

Míření je základem úspěchu ve hře Sheep vs Aliens 2. Musíte sestřelit všechny mimozemšťany, kteří jsou rozmístěni po hrací mapě. Nebude to jednoduché, ale jistě si poradíte.

 
75%
Hra - Wandering Eyes
Video se načítá

Máme tu skvělou skákačku, ve které máte za úkol pomoci mimozemšťanu do jeho lodi. Musíte ho dostat na teleport, ke kterému se však dostanete po překonání několika překážek.

 
73%
Hra - Alien Squad
Video se načítá

Stali jste se posledními, kdo přežil explozi bojové vesmírné lodi. Ovládejte pohyb hlavní postavy směrovými šipkami a klávesou Z útočíte na nepřátelské mimozemšťany. Dávejte pozor, mimozemšťani vás nechtějí dostat živé a snaží se vás zlikvidovat. Klávesou C v kombinaci se směrovými šipkami uhnete před nepřáteli.

 
76%
Hra - Aliens Kidnapped Betty
Video se načítá

Originální logická a poměrně návyková hra, kde hrajete za Mika, kterému byla ufony přímo před nosem unesena jeho přítelkyně Betty. Mike přísahal, že Betty najde, a je právě vaším úkolem mu v tom pomoci. Musíte se proskákat několika levely s různými nástrahami a doufat, že další projdete také s neodřenou kůží, jinak donutíte Mika svůj slib porušit.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
73%
Hra - Spaceman Vs Monsters
Video se načítá

Lidé se vydali na vesmírnou misi, když náhle narazili na planetku, kde se setkali s mimozemskou formou života. Jak se dalo očekávat, mimozemšťané nebyli lidem přátelsky nakloněni, a proto většinu posádky vesmírné lodi zajali. Staneš se jediným kosmonautem, kterému se podařilo utéct a tvým úkolem bude vysvobodit všechny kolegy z posádky.

 
74%
Hra - Area 44
Video se načítá

Máte rádi mimozemšťany a podobnou tématiku? Pak jste na správném místě, protože ve hře Area 44 budete zachraňovat malé mimozemšťany. Je nutné zachraňovat malé mimozemšťany. Zachráníte vždy toho, který bude přeskočen jiným. Ke skoku Vám bude sloužit létající talíř, který používá teleportační paprsek.

 
84%
Hra - Aliens Like Milk
Video se načítá

Alex je mimozemšťan, který skutečně miluje mléko, avšak v své lednici už žádné nemůže nají . Vy mu proto musíte pomoci dopravit kravičky do jeho příbytku a tím mu zajistit dostatek tohoto nápoje. Snažte se přitom posbírat co nejvíce hvězdiček, abyste odemkli nové levely.

 
70%
Hra - Edgestone
Video se načítá

V této adventuře se staneš tajnou agentkou, která se má vplížit do vědeckého centra, najít zde uvězněného mimozemšťana a zachránit ho. Sbírej předměty, využívej je a snaž se dostat přes všechny bezpečnostní systémy.

 
91%
Hra - Gogy Mad Launch
Video se načítá

Hra Gogy Mad Launch je skvělá na odreagování se. Musíte pouze vystřelovat malého mimozemšťana, který ve vzduchu musí sbírat hvězdičky. Za hvězdičky si nakupujete vylepšení, která Vám pomohou doletět dále a překonat celou trať.

 
70%
Hra - Spacemen Journey
Video se načítá

Odvážný astronaut musí přeskákat všechny trhliny v zemi a dostat se skrze mnoho překážek. Dokážete mu pomoci s tímto náročným úkolem? Navíc se musíte vyrovnat s neznámou mimozemskou formou života.

 
77%
Hra - The Big Escape
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude dostat malého mimozemšťana, který uvízl na neznámé planetě do jeho létajícího talíře. Planetě já plná překážek, kterým se musíte za každou cenu vyhnout. Naštěstí dokážete měnit gravitaci, což vám umožní všechny překážky překonat.