Překonávání překážek

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Temple Raider

Přeskakujte překážky, které vám číhají v cestě a utečte dávnému aztéckému monstru. Jak daleko dokážete utéci?

 
85%
Hra - Hexoboy

Zábavná hříčka, ve které musíte překonávat všechny levely a přitom překonávat všechny překážky, které na vás číhají. Sbírejte hvězdy pro dosažení maximálního možného levelu.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Monster Truck High Speed

Dokážete projet vaším monster truckem všechny úrovně a dostat se do cíle v každé úrovni?

 
95%
Hra - Temple Run: Frozen Festival

Zábavné pokračování slavné skákačky Temple Run, ve které je vaším úkolem utéci stvůrám z tajemného chrámu a přitom se vyhýbat všem překážkám.

 
78%
Hra - Rhino Rush Stampede
Video se načítá

Podaří se vám s nosorožcem doběhnout, co nejdále to půjde? V cestě vám bude stát mnoho překážek, které budete muset přeskočit nebo zbourat. Na cestě však můžete sbírat i ovoce, za které můžete nakupovat vylepšení.

 
85%
Hra - Parkour Block Xmas Special

Přeskákejte přes všechny stromy v Minecraftu až na konec a dostaňte se do tajemného portálu. Zábavná hra, která čeká jen na vás. Hru ovládáte klávesami ASDW, myši a klávesou Shift.

 
85%
Hra - Wings Rush 2

Legendární Sonic je zpátky a s ním i povedená skákací hra, ve které je vaším úkolem přeskakovat přes nastažené překážky a po cestě sbírat drahokamy, za které si kupujete nový vzhled Sonica.

 
85%
Hra - Boost Buddies

Dostaňte se ke korunce ve všech připravených levelech a vyhněte se přitom všem překážkám, které jsou na vás připraveny. Jaké dokážete udělat nejvyšší skóre?