Přenášení věcí

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Be Happy

Be happy je roztomilá puzzle hra, ve které budeš muset překřížené cesty k jednotlivým smajlíkům, kteří jsou smutní, rozuzlovat a udělat tak všechny smajlíky opět šťastné. Někteří smajlíci se mohou po herním poli pohyhovat bez omezení, jiní jsou vázáni na rovné čáry nebo i kruhy, musíš proto tedy přemýšlet, kterého smajlíka kam umístit.

 
45%
Hra - Frost
Video se načítá

V této logické hře budete mít v každém kole za úkol uhasit všechny ohne a tím postoupit do dalšího kola. K jejich uhašení budete využívat ledové kostky, které je potřeba správně přesouvat, vytvářet či odstraňovat.

 
41%
Hra - The Telekinetic Incident
Video se načítá

The Telekinetic Incident je super logická hra od Armor Games! Vaším hlavním cílem bude najít teleport, který vás přenese do dalšího levelu. K tomu budete využívat vaše telekinetické schopnosti. Nebudeme vám nic nalhávat, nebude to snadné. Podaří se vám najít všechny východy?

 
70%
Hra - Sokoboom
Video se načítá

Sokoban je logická hra, jejímž cílem je za pomoci hlavního hrdiny dopravit v každém kole všechny bedny na vyznačená místa a následně se dostat do cíle. Celkově ve hře na vás čeká 30 levelů, jejichž obtížnost se neustále stupňuje.

 
56%
Hra - Ship Loader
Video se načítá

Staňte se obsluhou přístavního jeřábu. Myslíte si, že je to jednoduchá práce? Vaším úkolem bude nakládat loď různým nákladem. Musíte být velice opatrní, protože jakmile ji začnete nakládat opravdu zbrkle a rychle tak shodíte kapitána z lodi. Berte také ohledy na zvířata, nemůžete položit žirafu a vedle ní výbušniny nebo radioaktivní odpad. Zvládnete všechny levely na výbornou?

 
65%
Hra - Crane simulator S40
Video se načítá

Další hra, ve které si budete moci vyzkoušet jaké to je obsluhovat silný jeřáb. Budete se muset snažit dostat co nejvíce odpadu do drtiče. Drtič představují dvě ozubená kola, mezi které odpad musíte dostat, nebude to však vždy jednoduché, v cestě mohou být i překážky, které musíte překonávat.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
72%
Hra - Truck Loader 4
Video se načítá

Už počtvrté se setkáváš se hrou Truck Loader, která si pořád zachovává svůj velmi kvalitní standart logické hry. S pomocí auta s robotickým ramenem dostaň všechen náklad správně na náklaďák. V tom ti ale můžou bránit například zamčené dveře nebo jiné záludné překážky.

 
89%
Hra - Truck Loader 3
Video se načítá

Už potřetí se můžeš potkat se hrou Truck Loader a opět je o něco lepší než její předchozí dva bratříčci. Čeká tě třicet levelů, zajímavých a záludných. Tvým úkolem je pomocí robota s magnetickým chapadlem naložit náklaďák krabicemi, přičemž ne vždy jsou bedny snadno dostupné.

 
72%
Hra - Vánoční Stromeček
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, přímo z vánočního prostředí. Budete mít za úkol vystrojit co nejvíce stromečků, které vám jezdí na běžícím páse. Ze začátku máte maximálně 3 ozdoby, ale později ve hře přibydou další ozdoby a stromečky se objevují častěji. Podaří se vám je vystrojit všechny?

 
84%
Hra - Truck Loader
Video se načítá

Truck Loader je první díl ze série logických her, kdy je tvým úkolem pomocí nákladního robota s magnetickým ramenem naložit plné nákladní auto a bezpečně s ním odjet. Některé krabice ale mohou být schované a je na tobě, abys tenhle zapeklitý úkol vyřešila.

 
75%
Hra - Invention Suspension
Video se načítá

Jestliže znáš seriál nebo filmy Wallace a Gromit, tahle hra se ti určitě bude líbit. Tvým úkolem je pomoci sestavit jim jakési zařízení, na které potřebují spoustu zajímavých věcí. Létáš s vrtulníkem, nacházíš kousky pro stavbu toho zařízení a odvážíš je do přepravního místa.

 
55%
Hra - Mk5 WorkBot
Video se načítá

Máme tu pro vás skvělou hru, u které se budete bavit. Hrajete za malého létajícího robota a vaším úkolem bude sbírat malé zelené články a přenášet je k zelenému světlu, jakmile vysbíráte všechny tak vás to přenese do dalšího levelu. Dávejte si pozor na překážky, každým kolem je jich víc a víc. Nesmíte za žádných okolností do ničeho narazit, jinak přicházíte o život. Porovnejte skóre se svými kamarády a ukažte jim kdo je TOP!

 
62%
Hra - Turtle Bridge
Video se načítá

Představte si, že nesete těžký náklad. A najednou Vám cestu zkříží propast, která je plná vody. Jak jen se dostat na druhou stranu? Těžko. Na pomoc Vám přijdou vodní želvičky, které ze svých těl udělají most přes celou propast. Úkol ale není jen tak snadný. Želvičky ale mají občas hlad, a tak si musíte dát pozor na to, aby se želva zrovna když na ni budete chtít skočit neponořila pro potravu.