Náročný terén

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

73%
Hra - Mr Santa Polar Express
Video se načítá

Ve hře Mr Santa Polar Express musíte pomoci Santovi rozvážet dárky. Cílem je však obdarovat pouze hodné děti, které si dárky zaslouží. od těch zlobivých je odlišíte podle ikony nad jejich domy. V každém kole musíte obdarovat určitý počet dětí.

 
82%
Hra - Dora Winter Ride
Video se načítá

Ve hře Dora Winter Ride se potkáte s Vaší oblíbenou dívkou Dorou. V tomto díle nás přesvědčí o tom, že umí jezdit i na motorce. Dokonce v zimě překoná s Vaší pomocí velmi náročné překážky. Nezapomínejte také sbírat dárečky, které jsou rozmístěny náhodně.

 
78%
Hra - Dora Stunts
Video se načítá

Dora opět sedlá motorku a ve hře Dora Stunts musíte během překonávání velkých překážek a také dalších nerovností, sbírat květinky. Jelikož je Dora velmi šikovné děvče, určitě všechno zvládnete.

 
72%
Hra - Dora and Friends Offroad
Video se načítá

Ve hře Dora and Friends Offroad si stačí vybrat model auta, ve kterém chce jet a můžete vyrazit. V tomto díle budou Doru doprovázet také její přátelé, kteří chtějí zažít dobrodružství, což se jim samozřejmě podaří, jelikož trať je velmi náročná.

 
68%
Hra - Flintstones Ride
Video se načítá

Flinstones Ride je závodní hra, ve které budete pomáhat Fredovi se dostat do cíle dříve, než mu vyprší čas. Zdolávejte náročný terén a dostaňte se co nejrychleji to cíle.

 
60%
Hra - Earn to Die 2012
Video se načítá

Zahrajte si další pokračování skvělé hry, ve které se snažíte uniknout krvežíznivým zombíkům. Opět dostanete peníze za ujetou vzdálenost a můžete nakupovat lepší auta nebo vylepšení. Podaří se vám zachránit?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
63%
Hra - Body Dumper
Video se načítá

V této zvláštní hře je tvým úkolem zbavit se mrtvého těla, které dostaneš na začátku každého kola. Tělo naložíš pomocí myši na korbu náklaďáku a poté se přes náročný terén musíš v časovém limitu dostat až k útesu, kde tělo shodíš dolů. Dostaneš se skrz všechny levely?

 
25%
Hra - Dora Stunts Ride
Video se načítá

Dora dostala novou motorku! Je to velmi akční děvče, jak zjistíte v této hře. Vaším úkolem bude zdolat náročný terén a dostat se co nejrychleji do cíle. Dávejte pozor, abyste nespadnuli z motorky!

 
56%
Hra - Coal Express 4
Video se načítá

Jako strojvedoucí vlaku se pokusíš včas doručit zboží na určené místo. Vlaková trať ale není krásně po rovince, jako bývá normálně, ale čekají tě velké kopce a údolí. Speciální turbo ti může pomoci v opravdu náročném terénu.

 
52%
Hra - Coal Express 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude přenést náklad na určité místo. Náklad se může měnit a proto jeho přeprava může být náročnější. nejdříve si musíte náklad naložit do vlaku a až pak můžete vyrazit na cestu. terén bude náročný proto si musíte dávat na náklad velký pozor. Dokážete, že jste nejlepší?

 
50%
Hra - Coal Express
Video se načítá

Pokud jste fanouškem vlaků, jste na správném místě. V této hře bude vaším úkolem přenášet zboží na cílené místo. Nejdříve si zboží naložíte na vlak a pak můžete vyrazit na cestu. Terén je zrádný a náročný proto si musíte dávat pozor.

 
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video se načítá

Skvělou zábavu a mnoho dalšího včetně adrenalinu si užijete v této hře. Scooby bude pod Vaším vedením létat vzduchem a provádět zajímavé triky, za které bude také bodově ohodnocen. Ztráta rovnováhy rovná se pád a konec.

 
70%
Hra - Mario Moto Race
Video se načítá

Mario se svými přáteli osedlal motorky a dali se na závodění. Dokážete všechny porazit a protnout cílovou pásku jako první? Snažte se co nejlépe využít nitro, protože to je velká pomoc. Jakmile se do cíle dostanete na prvním místě, postupujete do dalšího kola.