Vlak

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

79%
Hra - Mini Train
Video se načítá

Postav bezpečnou cestu pro vláček! K dispozici máš různé geometrické tvary, které musíš uspořádat do děr a přes překážky tak, aby vlak ve všech kolech bez problémů projel a dostal se až do tunelu. Dej pozor, abys vláček nezničila už samotnou manipulací s tvary. Když máš hotovo, pusť vlak tlačítkem play.

 
75%
Hra - Train Traffic Control
Video se načítá

V této hře dostanete na starost vlakové nádraží, ve kterém se budete muset starat o správný chod. Vaším úkolem bude přesměrovávat koleje tak, aby se nesrazili s ostatními vlaky. Potom už jenom stačí zapnout semafor, dávejte pozor, abyste ho nenechali zapnutý pořád. Buďte rychlí a přesní a vše bude v pořádku, jak má být. Troufnete si na tento náročný úkol?

 
73%
Hra - Railway Line
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru s vláčkem, kterému musíte postavit koleje až do cíle. Na výběr máte vždy různé druhy kolejí a musíte z nich vytvořit cestu. Vláček vyjede ze stanice vždy po 10 vteřinách. Pokud postavíte špatně, můžete bourat.

 
62%
Hra - Rail Roads
Video se načítá

Stavba kolejí je sama o sobě docela složitá záležitost. Ve hře Rail Roads je komplikována tím, že musíte koleje stavět před jedoucím vlakem. Pokud jej necháte vykolejit stane se velké neštěstí.

 
50%
Hra - Express Train
Video se načítá

Máme tu pro vás bezvadnou hru Express Train, ve které bude vaším cílem dostat vláček bezpečně do cíle. Není to ale žádná sranda, některé levely budou opravdu zajímavé. Jste omezeni časem, takže rychle přeskládejte koleje tak, aby strojvůdce dojel do cíle, jinak se vláček nastartuje sám od sebe. Podaří se vám zdolat všechny stanice?

 
79%
Hra - Paper Train Level Pack
Video se načítá

Kontrolujte železniční trať a dávejte pozor, aby do sebe vláčky nevrazily. Můžete vlaky zastavovat a pouštět na kontrolním místě. Červený čtvereček zastavuje vlak, zelený ho naopak pouští. Modrý čtvereček znamená změnu trati pro vlak. Pro každý vláček, který úspěšně projede celou trať získáte sto bodů.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
91%
Hra - Viaduct Designer
Video se načítá

Pokud se nudíš a nevíš co udělat s volným časem, pak pro tebe máme zajímavou hru na vyzkoušení. V několika zajímavých úrovních dostaneš za úkol postarat se o bezpečnost na zničené vlakové trati. Vytvářej viadukty, přes něž se vláčky dostanou bezpečně na druhou stranu a nespadnou do propasti. Nedopusť katastrofu!

 
85%
Hra - Train Crisis Lite
Video se načítá

Řízení dopravy je vždy poměrně složitý úkol. Navíc když musíte řídit železniční dopravu, které se účastní stovky a tisíce lidí. Nanečisto si to můžete vyzkoušet ve hře Train Crisis Lite. Nastavte všechny výhybky a semafory tak, abyste dovolili každému z vlaků dojet do vlastní stanice. při najetí na špatnou výhybku vlak vybuchne.

 
56%
Hra - Coal Express 4
Video se načítá

Jako strojvedoucí vlaku se pokusíš včas doručit zboží na určené místo. Vlaková trať ale není krásně po rovince, jako bývá normálně, ale čekají tě velké kopce a údolí. Speciální turbo ti může pomoci v opravdu náročném terénu.

 
52%
Hra - Coal Express 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude přenést náklad na určité místo. Náklad se může měnit a proto jeho přeprava může být náročnější. nejdříve si musíte náklad naložit do vlaku a až pak můžete vyrazit na cestu. terén bude náročný proto si musíte dávat na náklad velký pozor. Dokážete, že jste nejlepší?

 
50%
Hra - Coal Express
Video se načítá

Pokud jste fanouškem vlaků, jste na správném místě. V této hře bude vaším úkolem přenášet zboží na cílené místo. Nejdříve si zboží naložíte na vlak a pak můžete vyrazit na cestu. Terén je zrádný a náročný proto si musíte dávat pozor.

 
85%
Hra - Train

V této hře budete muset projet všechny vlakové stanice a nabrat co nejvíce pasažérů, než vám vyprší časový limit. Hru ovládáte šipkami.

 
95%
Hra - Black Stallion Cabaret

V této povedené hře je vaším úkolem vylepšovat vlak a zbraně, abyste se dostali z bodu A do bodu B.