Náročný terén

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
33%
Hra - Biking in Amsterdam
Video se načítá

Určitě znáš město Amsterdam. Víš, že tam mají naprosto luxusní cyklostezky? V této dívčí online hře se po takové jedné bláznivé cyklostezce můžeš projet na kole.

 
69%
Hra - Valentine Rally
Video se načítá

Chlapec se s dívkou vydal na valentýnskou projížďku na motorce. Cestou se sešli s kamarády a dohodli se, že si trochu zazávodí. Ve hře Valentine Rally máte na výběr dvě herní možnosti: Trial Run a Championship. V každé úrovni musíte sbírat srdíčka a pokuste se vyhrávat závody, abyste postoupili dále.

 
66%
Hra - Girl Rush
Video se načítá

Pokud nemáte rády nesmyslné závody obřích aut, které si občas kluci zahrají, bude se Vám tohle líbit. Konečně je tu hra podobného typu, ale tentokrát pro děvčata. Projíždíte zimním terénem s celkem pěkným autem a sbíráte různé holčičí věci. Dojedete s Vaším motorovým miláčkem až na konec a získáte vše, co správná holka potřebuje?

 
79%
Hra - Crazy GolfCart
Video se načítá

Ďábelský závod jezdce na golfovém vozítku. Vyzkoušejte si bláznivou jízdu na vozíku, který používají golfisti při přesunu po hřišti. Trasa je velmi nerovná a vy budete muset pořádně vozík vyrovnávat, abyste s ním neskončili na střeše. Máte omezené zdraví, takže se snažte dělat co nejméně chyb. Jako doplněk můžet použít nitro - dusík, kterým vozík ještě zrychlíte.

 
66%
Hra - Sonic Quatro
Video se načítá

Zahraj si s oblíbeným ježkem Soníkem. Na začátek dostaneš k dispozici pouze první vozidlo, na ostatní si musíš postupem času vydělat sbíráním zlatých kroužků. Čím rychlejší v jízdě budeš, tím více bodů si připíšeš na konto na konci celé hry. Jakmile budeš mít dostatek zlatých kroužků, můžeš si pořídit nové vozítko.

 
74%
Hra - Jelly Wheels 2
Video se načítá

Ve druhém pokračování zábavné hry s názvem Jelly Wheels se můžeš těšit na celých patnáct úrovní. Samozřejmě začínáš na první úrovni a ostatní jsou prozatím zamčené. Po získání určitého virtuálního finančního obnosu si můžeš pořídit různá výhodná vylepšení. Vydej se na cestu s podivným vozidlem a sbírej jídlo a peníze.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

50%
Hra - Santa Bike Ride
Video se načítá

Santa Claus se stane hlavním hrdinou následující pěkné hry. Dotaneš na starost řízení čtyřkolky za pomoci směrových šipek. Vyhýbej se kontaktu se špatnými místy, jinak by Santa Claus mohl dopadnout špatně. Cestou sbírej zahnuté hůlky. Po začátku se automaticky spustí časomíra, která ti změří uplynulý čas.

 
63%
Hra - Commie Crush
Video se načítá

Commie Crush je akční hra, v níž se jako řidič nákladního auta vydáte do tábora nepřítele s cílem zlikvidovat co nejvíce jeho jednotek. Za každého zabitého protivníka získáte peníze, které vám umožní vylepšit si vaše vozidlo a zlikvidovat tak stále silnější protivníky.

 
76%
Hra - Smuggle Truck
Video se načítá

Řidiči, pozor! Hra Smuggle Truck prověří Vaše schopnosti jakmile usednete za volant. Je nutné si dobře promyslet jak rychle pojedete, protože do cesty Vám staví výmoly a další překážky, které musíte překonat, ovšem toto není nic jednoduchého. Pokud budete ztrácet lidi, snižuje se i Vaše výsledné skóre.

 
80%
Hra - Crazy Golf Cart 2
Video se načítá

Crazy Golf Cart 2 je závodní hra, ve které budete jezdit s malým golfovým vozítkem. Zdolávejte náročný terén, dělejte triky a snažte se dojet do cíle co nejrychleji. Po každém závodě máte možnost vozítko vylepšit, tak že se s ním pojede mnohem lépe. Podaří se vám zdolat všechny tratě?

 
70%
Hra - Mr Streoid Cart
Video se načítá

Zajímavé závody vložené do fantasy prostředí přichází ve hře Mr Streoid Cart. Vyberete si svého závodníka a vyrazíte na zajímavou trať. Během jízdy sbírejte také sladkosti, které zvyšují Vaše výsledné skóre. V krabicích, které jsou označeny otazníky se nacházejí zajímavé zbraně, které můžete použít proti soupeřům a lehčit si tak cestu za vítězstvím.

 
72%
Hra - GregManiacs
Video se načítá

Rychlá a nebezpečná jízda na kole. To všechno přináší hra GregManiacs. Vyberete si závodníka s originálním kolem a můžete se vydat na cestu. Cílem je umístění co nejvýše v závodním poli. Po každém ze závodů se Vám samozřejmě otevře nová závodní postava, se kterou si užijete mnoho zábavy.

 
72%
Hra - Santa Snow Ride
Video se načítá

Závodění na sněhu mezi tučňákem a Santou je o to zajímavější, protože musíte ještě sbírat dárečky. Ten kdo jich nasbírá více, bude mít rychleji doplněné turbo. Do dalšího kola se dostanete pouze díky vítězství, takže s turbem zacházejte, jak nejlépe to půjde.