Náročný terén

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

61%
Hra - BMX Backflips
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru s BMXkem! Vaším úkolem bude projíždět přes nerovný terén, dělat triky a hlavně plnit úkoly.

 
60%
Hra - Pet Truck
Video se načítá

Naložte klec se zvířaty a vydejte se na cestu. Doručte klec na místo určení, aniž byste zvíře vysypaly z korby. Auto musíte zaparkovat pod trubkou a auto bude vyloženo. Čím rychleji doručíte zásilku, tím více bodů si připíšete na své konto. Dávejte dobrý pozor, abyste na hrbolaté trati zásilku nevytrousili.

 
60%
Hra - Police Monster Truck
Video se načítá

Další skvělá závodní hra, ve které se budete s policejním vozem prohánět po nerovných cestách. Navíc budete narážet na vraky, které můžete sešrotovat. Dávejte si však pozor na sudy, které vybuchují.

 
60%
Hra - Angry Birds Crazy Racing
Video se načítá

Závoďte s Angry Birds v náročném terénu! Likvidujte po cestě zlá prasátka a hlavně nenabourejte váš povoz, jinak musíte začít znova. Zvládnete zdolat všechny tratě na prvním místě?

 
59%
Hra - Jelly Wheels Arcade
Video se načítá

V této povedené hře se budete muset snažit získat co nejvíce mincí a díky mincím i bodů. Díky velkému kamionu, který má navíc velmi dobré pneumatiky, se dostanete úplně všude a pohodlně tak můžete mince posbírat.

 
58%
Hra - Yellow Cab New York
Video se načítá

Žluté taxíky brázdí ulicemi New Yorku a jeden z nich si vezmeš na starost v následující hře. Jezdi a nedopusť, aby se auto převrátilo na střechu, jinak prohraješ. Pokus se dojet do cíle co nejrychleji. Cestou dostaneš různé příležitosti, kterak navýšit své bodové ohodnocení. Vzhůru do ulic velkoměsta!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
56%
Hra - Mario Truck Ride Game
Video se načítá

Super Mario Bros se vydává na další dobrodružství, tentokrát si na cestu pořídí krásný automobil, aby pořád nemusel chodit pěšky. Auto ovládáte šipkami nahoru a dolů. Na cestě musíš dojet až do cíle, aniž by se auto převrátilo na střechu a bylo nepojízdné. Na začátku hry máš deset životů. Hra obsahuje několik úrovní.

 
56%
Hra - Rex Stunts
Video se načítá

Tyranosaurus Rex není jen jedním z nejnebezpečnějších dinosaurů historie, ale v následující hře je také nadaným jezdcem na kole. Dostaneš možnost předvést všechno, co v tobě je. Jezdi po okolí a využívej různých ramp, přičemž předváděj nejrůznější triky, za něž dostaneš bodové ohodnocení. Splň stanovený limit pro postup dále.

 
56%
Hra - Dora ATV Challenge
Video se načítá

Dora má před sebou další výzvu v podobě mnoha překážek. Ve hře Dora ATV Challenge jí musíte pomoci dostat se do vysněného cíle. Dejte si však pozor na poškození čtyřkolky, protože jinak budete muset začínat od začátku.

 
56%
Hra - Go Go Panda
Video se načítá

Zahrajte si super hru, ve které budete utíkat s pandou přes překážky. V cestě vám však budou stát překážky, které budete muset překonat. Také seberte všechny mince, na které narazíte.

 
55%
Hra - Snowboard Rush
Video se načítá

Projeďte se na sněhu se snowboardem. Zmáčkněte a držte směrové šipky nahoru a dolů, abyste ovládali rychlost. Mezerníkem přeskakujete překážky na trati. Cestou můžete dělat různé kousky. Nezapomeňte také sbírat zlaté mince, za které si můžete pořizovat nové předměty. Vyhýbejte se sněhovým koulím a krápníkům.

 
54%
Hra - Mario ATV Trip
Video se načítá

Máte rád postavičku Maria? Pokud ano, je tato hra přesně pro vás. Čeká na vás 10 báječný levelů, kdy budete jezdit na motorce a sbírat hvězdičky, které vám přinesou mnoho bodů. Při zběsilé jízdě si dejte pozor, abyste Maria nepřevrátili a nepřivodili mu tím smrt. Hra se ovládá šipkami, přičemž šipkou nahoru nabíráte na rychlosti.

 
53%
Hra - Skate Mania
Video se načítá

Projeď se na skateboardu po městě. Čeká tě mnoho nebezpečných nástrah a překážek, ale také ničení budov nebo aut. Při této zběsilé jízdě plné skoků a triků se snaž posbírat co nejvíce bonusových předmětů a dostat se bezpečně až do cíle!