Scooby Doo

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
100%
Hra - Scooby Doo Bubble Banquet
Video se načítá

Scooby Doo a Shaggy mají doma myčku na nádobí. Dnes se jim myčka zbláznila a bubliny z ní požírají jejich svačiny. Pomozte jim dostat svačinu zpátky. Dávejte si pozor na překážky v podobě pavouků a duchů. Pohybujte se po hrací ploše pomocí směrových šipek, skákejte šipkou nahoru a velký skok se dělá mezerníkem.

 
89%
Hra - Big Air 2
Video se načítá

Bláznivý pes Scooby-Doo se vydává na další dobrodružství. Tentokrát si bere skateboard a vyráží na U-rampu. Začněte jezdit na rampě, poté se zvedněte do vzduchu a udělejte parádní akci. V některých módech hry můžete získávat bonusové předměty - zmražení času, časový bonus, neviditelnost nebo třeba exploze.

 
88%
Hra - Scooby Doo Big Air Snow
Video se načítá

Kdo by ho neznal. Věčně bojácný pes Scooby-Doo se tentokrát rozhodl pro nelehký úkol. Chce pokořit rekord ve výškovém skoku na snowboardu. A požádal o pomoc zrovna Vás. Cítíte se na pár skoků? Pokud ano, pomozte odhodlanému Scoobymu vyskočit co nejvýše a zapište se tak do dějin zimních sportů! Určitě tím zvýšíte jeho sebevědomí a on se konečně přestane tolik bát.

 
86%
Hra - Scooby Doo Big Air
Video se načítá

Naučte se jezdit na skateboardu ze psem Scooby Doo. Hra se dá pohodlně ovládat na klávesnici. Naučte se různé triky a sbírejte za ně body. V každém kolem musíte předvést určité triky abyste postoupili dál. Hra má tři kola a úkolem je získat co největší počet bodů v součtu všech tří kol. Dokážete to?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video se načítá

Scooby si otevřel novou restauraci, z níž chce udělat tu nejlepší ze všech. Avšak aby se mu to podařilo, potřebuje vaši pomoc s obsluhou zákazníků, podávání jídel as usazováním hostů. Každý den musíte vydělat určitý počet peněz, ze zbylých si můžete do restaurace zakoupit něco nového.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - Scooby Doo 2
Video se načítá

Scooby Doo a Shaggy je nerozlučná dvojka. Prostřednictvím těchto dvou postaviček procházíte celou hru a plníte úkoly. Úkolem je sbírat předměty, které po cestě uvidíte a poté je správně použít. Nebezpečí v podobě strašidel a nebezpečných hadů číhá na každém rohu. Celá hra je pěkně graficky zpracována a ovládá se pohodlně pomocí klávesnice

 
80%
Hra - Scooby Doo 1
Video se načítá

Vydejte se na dobrodružství se psem Scooby Doo. Na cestě se vás budou snažit odradit různá monstra, proto nenechte známé strašpytle Scoobyho a Shaggyho utéct. Na cestě budete muset řešit spoustu logických rébusů a hádanek. Různě po zemi se válí předměty, které můžete sebrat a později je využít ve svůj prospěch.

 
80%
Hra - Scooby-Doo Love Quest
Video se načítá

Daphne a Velma chtějí poslat jejich srdce Fredovi a potřebují vaší pomoc. Dávejte si pozor na kbelíky s barvou a kovadliny, které hážou duchové. Chytejte Scoobyho krekry, abyste si zvýšili rychlost. Musíte odrážet srdíčka směrem k Fredovi, nenechejte je spadnout na zem. Hra obsahuje několik úrovní, během nichž musíte plnit cíle.

 
80%
Hra - Scooby Perfect Teeth
Video se načítá

Hra Scooby Perfect Teeth umožňuje hráči, aby si vyzkoušel jaké je stát se zubařem. Vaším cílem je ošetřit chrup známé seriálové postavičce. Nejprve je potřeba opravit a vyčistit zuby. Následně se můžete uchýlit k vytržení špatných zubů. Posledním krokem je vylepšení úsměvu. Můžete zuby nabarvit a také ozdobit.

 
79%
Hra - Scooby Doo Snack Adventure
Video se načítá

Scooby Doo umí snad všechno. Už jsme ho měli možnost vidět v bezpočetném množství převleků a situací. Kdo by neznal Scooby Doo, tak je to animovaná postavička psa, který umí mluvit. nasednět s ním do rychle jezdoucího auta, které sbírá sendviče. Jen si dávejte pozor na nerovný terén, který Vám může přinést nemilá překvapení.

 
78%
Hra - Scooby-Doo 2 Monsters Unleashed
Video se načítá

Scooby Doo 2 Monsters Unleashed je adventura, která Vás určitě zaujme, jestli jste fandové tohoto kresleného hrdiny. Řešte úkoly, hádanky a různé nástrahy. Bojujte s příšerami a dalšími záhadnými postavami. Pomůžete Scoobymu a jeho partě vyřešit další záhadu?

 
76%
Hra - Scooby Doo Snackmachine
Video se načítá

Znáš pejska Scooby Doo? S ním je vždy legrace! A legrace je i s touto hrou! Pomoz získat Scooby Doo jeho milované jídlo. Nastav pásy a kola a další součásti tak, aby se jídlo dostalo do pejskovy misky! Ale musíš dát pozor, aby se jídlo nerozdrtilo v drtiči! V této logické hře tě čeká trocha přemýšlení, ale i hromada zábavy. Tak neváhej a nakrm hladového Scooby Doo!