Santa

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Run Santa
Video se načítá

Pomozte Santovi, aby překonal všechny nástrahy, které ho na cestě čekají. Podaří se vám Santu do cíle?

 
85%
Hra - Icy Gifts 2
Video se načítá

Druhý díl hry Icy Gifts vás opět zavede za Santou, kterého musíte rozmrazit. K tomu musíš pomocí nejrůznějších zbraní rozpoutat řetězovou reakci, která přitom zasáhne nejvíce dárků a dalších herních prvků. Jedná se o skvělou oddechovou hru.

 
85%
Hra - Santa Claus At The Doctor
Video se načítá

V této hře budete pomáhat zraněnému Santovi. Vy jako doktor ho budete ošetřovat tak dlouho, dokud se mu neudělá lépe. Na co ještě čekáte? Ošetřete Santu a zachraňte Vánoce!

 
84%
Hra - Santa's Real Haircuts
Video se načítá

Vyzkoušejte si parádní kadeřnickou hru, ve které budete upravovat vous samotnému Santovy. Jeho krásný plnovous můžete oholit nebo jen na krátko ostříhat. Pak můžete použít nějakou z pestrých barev a udělat mu třeba melír.

 
84%
Hra - Christmas Gifts
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat Santa Clause do cíle a přitom mu pomoci posbírat všechny dárky. Abyste Santu dostali tam, kam potřebujete, musíte prořezávat lana a správně využívat rakety a další herní prvky.

 
83%
Hra - Santa Snowboards
Video se načítá

Zajezděte si na snowboardu se Santou. Vaším úkolem je s postavičkou Santy přeskakovat na sjezdovce nastražené překážky ze sněhových koulí a ze snowboardu nespadnout. Kromě zvládnutí překážet také sbíráte po celou dobu jízdy bonusové body, abyste dosáhli co nejvyššího skóre. Hru ovládáte pouze pomocí mezerníku na klávesnici.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - St Nicholas Christmas
Video se načítá

Sedněte na svoje spřežení a vydejte se na dlouhou pracovní nic. V časovém limitu musíte rozdat co nejvíce dárků. Dobře si naleťte nad střechy domů a házejte je do komínů. Jestli si povedete dobře, pak bude mít Santa radost.

 
79%
Hra - Murpyho zákony 3
Video se načítá

Murphyho zákony označují spoustu různých rčení, jejichž hlavním spojovatelem je: Co se může pokazit, to se pokazí. Vy se v následující hře stanete zlomyslnou osobou, která se snaží udělat všechno tak, abyste zničili vše dobré. Klikejte na věci a aktivizujte všechny možné činnosti. Dokážete najít všechno?

 
76%
Hra - Bubble Shooting Christmas Special
Video se načítá

Ve hře Bubble Shooting Christmas Special dostaneš příležitost vystřelovat vánoční koule, které se věší na stromeček. Musíš trefovat stejné koule na sebe. Mezi koulemi se skrývají také vánoční dárečky. Dokážeš mířit přesně? Čím více dárků získáš, tím více bonusových bodů si za ně připíšeš na svoje konto.

 
76%
Hra - Santa's Journey
Video se načítá

Dostaňte Santa Clause na konec náročné cesty v této postřehové hře. Během běhu si musíte dávat pozor na různé překážky, ale také nebezpečné nepřátele. Nezapomeňte sbírat mince, které vám poslouží na nákup vylepšení.

 
70%
Hra - Santa Makeover
Video se načítá

Ve hře Santa Makeover se stanete stylistou, který má tu čest, aby upravit Santu na Vánoce. Je třeba věnovat se všemu, včetně péče o pleť, výběru oblečení a doplňků a v neposlední řadě také úpravě účesu.

 
69%
Hra - Hidden Words Christmas
Video se načítá

Ve hře Hidden Words Christmas musíte nacházet malé obrázky, které jsou ukryty na vánočně laděném pozadí. Vždy je na obrázku několik druhé ukrytých tvarůů Jakmile najdete všechny tvary jednoho druhu, dojde k odkrytí písmenka ve vánočním slově, které je na počátku ukryto celé.

 
63%
Hra - Santa Claus Makeover
Video se načítá

Změňte Santu k nepoznání. V této hře mu můžete vlasy, ale i bradu stříhat barvit, natáčet, ale i žehlit. Nakonec mu k účesu můžete vybrat pěkný kostým a nezapomeňte ani na Rudolfa.