Náročný terén

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
49%
Hra - BMX Master
Video se načítá

V této zajímavé závodní hře si zajezdíš na kole, takzvaném BMX. V každém kole musíš získat potřebný počet bodů, které získáváš za triky, které uděláš. Pokud ale spadneš, skóre se ti vynuluje a ty budeš muset začít znova.

 
46%
Hra - Neon Rider World
Video se načítá

Zahrajte si na jezdce na motocyklu ve hře Neon Rider World. Jezdit můžete v podivném modrém světě. Dávejte dobrý pozor, abyste se nepřevrhli, nevypadli z vozovky nebo neztratili zdraví. Motorka se pohybuje za pomoci kláves W, A, S a D. Směrovými šipkami můžete změnit barevné provedení motorky. Dokážete dojet do cíle?

 
44%
Hra - Easter Truck
Video se načítá

Velikonoce jsou tady a nálož nejrůznějších velikonočních zásilek musíte odvézt se svým nákladním autem na místo určení. Nejprve počkejte, než se vám všechno naloží na korbu a poté jeďte do cíle. Na převoz předmětů máte omezený časový limit. Dokážete si projít hned několik úrovní? Cestou dávejte pozor, abyste náklad nevysypali.

 
38%
Hra - Hamster Ball Advance Tracks
Video se načítá

Co mají křečci rádi? No přeci běhání v plastové kouli. V této hře budete s křečkem pobíhat po krajině a vaším cílem bude dosáhnout oranžové vlaječky. V cestě vám budou bránit různé překážky, které budete muset přeskakovat. I když se k vlajce dostane, nesmíte spadnou přes okraj útesu. Na plnění každé úrovně máte daný časový limit.

 
37%
Hra - Spongebob Plankton Explode
Video se načítá

Spongebob je opět tady v další suprové hře, ve které si užijete spoustu zábavy. Nasedněte s ním do auta, které musí dovést na určené místo hamburgery, které pak někdo sní. Po cestě na Vás ale budou čekat nástrahy, kterým se musíte vyhnout, jinak by Vám ubraly sílu. Auto se ovládá těžce. Terén je nerovný a vy musíte dobře vyrovnávat, abyste se nepřevrátili.

 
37%
Hra - Dora Pizza Delivery
Video se načítá

Pokuste se překonat všechny nástrahy nerovného terénu a doručte kamarádovi pizzu. Nejprve pro ni musíte přijet a poté můžete je za kamarádem. Držte rovnováhu, protože při skocích hrozí převrácení.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

32%
Hra - Ben 10 BMX
Video se načítá

Ben 10 je oblíbená americká seriálová postavička a vy se s ní můžete občas setkat i v rámci počítačových her. Jednu z her inspirovaných tímto seriálem přinášíme právě nyní. Ben 10 se vydává na závody se svým BMX kolem. Postavte se soupeři a pokuste se dojet do cíle v rychlejším čase, než to dokáže on.

 
25%
Hra - Naruto Monster Car 2
Video se načítá

Další pařba ze série Naruto, ve které si zajezdíte s Monster truckem! Terén je tu opravdu náročný a musíte si dávat pozor, abyste se nepřevrátily. Po cestě navíc musíte sbírat hvězdice, za které dostanete body.

 
73%
Hra - Super Awesome Bike
Video se načítá

Ve hře Super Awesome Bike dostanete k dispozici závodníka, se kterým se pokusíte vždy dojet bez nehody do cíle. Cestou můžete zkoušet různé parádičky, za něž získáte speciální bodové ohodnocení. Čím rychleji se dostanete do cíle, tím více bodů si připíšete na konto. Hra obsahuje celou řadu těžkých úrovní.

 
75%
Hra - Rock Transporter 2
Video se načítá

Jak již název hry napovídá, dostanete na starost nákladní auto, které přepravuje kameny. Nejprve musíte počkat, až se vám auto naplní kameny, které máte za úkol odtransportovat do vzdálené destinace. Každý kámen má jinou hodnotu, jež se vám přičte po úspěšném dovezení kamene do cíle. Snažte se cestou neztrácet kameny.

 
83%
Hra - Blend Rider
Video se načítá

Blend Rider je další z řady zajímavých her, ve kterých se můžete projet na motocyklu. Vyzkoušejte si zdolat trať, aniž byste spadli z motorky. Na začátku hry si můžete vyplnit svoje jméno do kolonky a můžete se pustit do akce. Hra obsahuje několik úrovní. Vždy se musíte dostat na konec úrovně v pořádku.

 
91%
Hra - Motomouse Snow
Video se načítá

Myšák vyráží na báječné dobrodružství na motorce. Vaším úkolem bude dostat se do cíle. Čím rychleji se vám v pořádku podaří dojet, tím více bodů si připíšete. Celkem máte deset životů, tak dávejte pozor, abyste o ně nepřišli. Jízda na ledu totiž není vůbec nic jednoduchého. Dokažte nám své schopnosti!

 
91%
Hra - Soviet Bike
Video se načítá

Užijte si jízdu na ruském motocyklu. Motorku ovládáte kompletně směrovými šipkami, pouze pokud byste chtěli změnit směr, musíte zmáčknout klávesu Enter. Vaším úkolem bude dojet bezpečně do cíle. Cestou nesmíte spadnout z motorky. V každé úrovni můžete získat hned několik bonusů. Úrovně na sebe navazují.