Doručování

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
91%
Hra - Rush Rush Choco
Video se načítá

Ráda bys dostala čokoládovou bomboniéru ve tvaru srdíčka? Valentýn sice není a ty žádnou od nás nedostaneš, ale zato můžeš spoustu takových doručit. Zahraj si za doručovatele bomboniér, který na skútru jezdí městem. Sbírej peníze a bomboniéry, vyhýbej se olejovým skvrnám a dalším autům a pokus se splnit přání všem zamilovaným!

 
90%
Hra - Dora and Gummy
Video se načítá

Dora je všestranné děvče, takže ve hře Dora and Gummy zvládá i doručovací služby. Cílem je doručení gumových medvídků, které povezete na vozíku. Dejte si však pozor, abyste je nevysypali.

 
82%
Hra - Cat Balloon Delivery
Video se načítá

Děti ve městě jsou líné, a tak jsou závislé na tvé podpoře. Vžij se do role kočky v létajícím balónu. Děti si občas řeknou, co chtějí. Ty musíš věc sehnat ve škole, v nemocnici nebo v obchodě a co nejrychleji ji dovést. V každém kole musíš vydělat určité množství peněz. Mezi koly si můžeš pořídit vylepšení, která ti pomůžou.

 
78%
Hra - Big Truck 2
Video se načítá

Baví Vás rozvážet různé druhy nákladů?? Tak v této hře si jich užijete až dost. Na trati čeká mnoho obchodníků, kteří potřebují, abyste jejich zboží dovezli včas a hlavně v pořádku!! Pokud se Vám povede po cestě vytratit všechno zboží, tak musíte vyrazit znovu.

 
76%
Hra - ZOO Transport
Video se načítá

V ZOO došly zásoby a nutně potřebují přivést nové bedny, plné nejrůznějšího zboží. Vaším úkolem je naložit přepravní auto všemi krabicemi, které na výdejní rampě naleznete a poté je opatrně převést až do ZOO. Abyste autíčko rozpohybovali, můžete použít klávesové šipky či šipky ve hře, na které kliknete myší. Pozor na hrby na cestě - bedny musíte dovézt v pořádku.

 
76%
Hra - Farm Express 2
Video se načítá

Netoužili jste si někdy vyzkoušet povolání farmáře? Nenechte se zmást, je to slušná dřina. Nevěříte? Pokuste se dovézt v časovém limitu veškeré plodiny z farmy na trh, kde Vám milerádi zaplatí za Vaši snahu. Čekají Vás nepříjemné krkolomné cesty, ale s červeným traktorem a dávkou trpělivosti se vše podaří.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - CrazyTopy
Video se načítá

Vezmi si na starost prapodivné vozítko, které si jede po neznámé krajině. Vozítko se dokáže přizpůsobovat překážkám na trati a pokud by náhodou narazilo na něco, s čím by si neporadilo, tak je vybaveno vystřelovačem granátů. Cestou sbírej malé zlaté penízky. Čím rychleji dokončíš úroveň, tím lépe pro tebe.

 
68%
Hra - Truck Mania
Video se načítá

Ve hře Truck Mania se staneš ridičem terénního náklaďáku. V každém kole tě tak čeká více a více překážek například v podobě strmého stoupání nebo klesání, skalních výčnělků a dalších překážek. Cenný náklad, který povezeš, nesmíš ztratit.

 
62%
Hra - Viking Delivery
Video se načítá

Vikingové si postavili vozidlo, kterým přesouvají svoje nářadí, zbraně a zbroj. Vy se ujmete řízení vehiklu a musíte všechno bezpečně dopravit na místo určení. Snažte se nic cestou nevytrousit. Počkejte, než se vozidlo naloží a poté se vydejte na cestu. Hra obsahuje několik úrovní, které musíte projet.

 
62%
Hra - Chuck and Catch
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Chuck and Catch je hra, ve které se snažíte hodit pizzu až na gauč, kde sedí vaše přítelkyně. Hru ovládáte šipkami a mezerníkem házíte. Můžete si navolit i délku, kam budete házet.

 
61%
Hra - Farm Express
Video se načítá

Povedená farmářská online hra, která tě jistě zabaví. Šikovný farmář rozváží svoji úrodu na trh, cesta ovšem není procházka rájem. Zkrátka potřebuje tvou pomoc, aby ovoce, zeleninu a další úrodu v bezpečí dovezl až na trh.

 
61%
Hra - Dora dairy delivery
Video se načítá

Dora se ve hře Dora dairy delivery vydává na náročnou cestu. Jejím cílem je dovézt co nejvíce kusů zeleniny, kterou má v košíku. Na cestě si dejte pozor na velké skoky. Překvapit Vás však mohou i na první pohled nevinné nerovnosti.

 
60%
Hra - Pet Truck
Video se načítá

Naložte klec se zvířaty a vydejte se na cestu. Doručte klec na místo určení, aniž byste zvíře vysypaly z korby. Auto musíte zaparkovat pod trubkou a auto bude vyloženo. Čím rychleji doručíte zásilku, tím více bodů si připíšete na své konto. Dávejte dobrý pozor, abyste na hrbolaté trati zásilku nevytrousili.