Náročný terén

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
66%
Hra - Super Mario Racing
Video se načítá

Máš ráda Super Maria? Protože tady je další z jeho her! Tentokrát budeš závodit s ostatními. Můžeš si vybrat postavu, za kterou budeš hrát, takže můžeš být Mario, některý z jeho kamarádů nebo naopak jeho nepřátel. Při jízdě můžeš používat zbraně, když sebereš hvězdičku.

 
65%
Hra - Hill Blazer
Video se načítá

Fanoušci rychlých strojů, motorek, si zde přijdou na své. Vžijte se do role motorkáře, který musí ujet stanovenou trasu. Jenže není to jen takové jedoduché ježdění. Terén je nerovný a vy musíte motorku vyrovnávat tak, aby nepřepadl motorkář ani dozadu ani dopředu, což na terénu jaký je zde není mnohdy snadné. Snažte se dojet až do cíle. Jakmile splníte kolo, postupujete do dalšího složitějšího levelu.

 
65%
Hra - Barts Kart
Video se načítá

V této hře tě čeká jízda s autem po velmi náročném terénu. Tvým úkolem je každé kolo projet a přitom se neobrátit na střechu. V autě sedí Bart ze Simpsonů, tak by to byla škoda. Body získáváš pouze za triky ve vzduchu.

 
65%
Hra - Angry Single Bike
Video se načítá

Kromě překonání mnoha kliček a překážek, musíte ve hře Angry Single Bike bojovat také s časem, který je Vaším nepřítelem. Pokud se nedostanete do cíle v limitu, kolo si zopakujete. dokážete dojet všechna kola?

 
65%
Hra - Alex-trax
Video se načítá

Zajezdi si na kole, ale v terénu, na který bys normálně asi nevjela. Sežeň co nejrychleji klíč a dostaň se přes dveře do dalšího levelu. Zkus nespadnout, bývá to smrtelné!

 
65%
Hra - Tom And Jerry Tractor
Video se načítá

Pomozte Jerrymu s jeho náročnou prací. jeho úkolem je sbírat sýr a připravit ho na určité místo, aniž by mu vypadl. Podaří se vám to?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

64%
Hra - Rex Racer
Video se načítá

Tyranosaurus Rex si vyrobil motorku a chystá se závodit. Na začátku hry si vyberte ze dvou typů motorek. Cestou na závodní dráze sbírejte bonusy ve tvaru vajíček. Za perfektní jízdu dostanete bonusové body. Hra mě několik na sebe navazujících úrovní, dokážete je projet všechny, aniž byste zničili motorku?

 
64%
Hra - Angry Birds Bike Revenge
Video se načítá

Cíl hry Angry Birds Bike Revenge je velmi jednoduchý. Stačí udržet rovnováhu a dojet do cíle. To však není tak jednoduché, protože prasata Vám nachystala obtížnou trať.

 
62%
Hra - Simpson Bike
Video se načítá

Ty i tví kamarádi určitě dobře znáte blonďatého Barta Simpsona. Ten přeci miluje skate! Ale dneska se rozhodl jezdit na motocyklu. Tvým úkolem bude pomoct Bartovi motocykl řídit a projet všechny zákeřné nástrahy.

 
62%
Hra - Viking Delivery
Video se načítá

Vikingové si postavili vozidlo, kterým přesouvají svoje nářadí, zbraně a zbroj. Vy se ujmete řízení vehiklu a musíte všechno bezpečně dopravit na místo určení. Snažte se nic cestou nevytrousit. Počkejte, než se vozidlo naloží a poté se vydejte na cestu. Hra obsahuje několik úrovní, které musíte projet.

 
61%
Hra - CycloManiacs 2
Video se načítá

Ve druhém dílu hry CycloManiacs navážeme takřka na stejném místě, kde jsme skončili s prvním dílem. Na začátku ti budou vysvětleny novinky oproti prvnímu dílu a můžeš se vydat do akce. Můžeš si vylepšovat svoje možnosti v místnosti Upgrades. Podívej se na plán parku, kde máš zobrazena místa, na nichž budeš závodit.

 
61%
Hra - Farm Express
Video se načítá

Povedená farmářská online hra, která tě jistě zabaví. Šikovný farmář rozváží svoji úrodu na trh, cesta ovšem není procházka rájem. Zkrátka potřebuje tvou pomoc, aby ovoce, zeleninu a další úrodu v bezpečí dovezl až na trh.

 
61%
Hra - Dora dairy delivery
Video se načítá

Dora se ve hře Dora dairy delivery vydává na náročnou cestu. Jejím cílem je dovézt co nejvíce kusů zeleniny, kterou má v košíku. Na cestě si dejte pozor na velké skoky. Překvapit Vás však mohou i na první pohled nevinné nerovnosti.