Horská dráha

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
89%
Hra - Uphill Rush 4
Video se načítá

Pokud se Vám líbí zábavní parky, vydejte se tady do tohoto, který je v nabídce. Pusťte se na velkém plovacím kruhu po trase, která je nevyzpytatelná. Předvádějte různé triky a skoky na cestě. Čím lepší trik uděláte, tím více bodů za to dostanete, proto se snažte. Dávejte si pozor, abyste se nepřevrátili.

 
89%
Hra - Thrill Rush 2
Video se načítá

Druhé pokračování hry Thrill Rush tě postaví před dvě možnosti - jezdit můžeš ve dne nebo v noci, ale noční jízda startuje za určitou dobu, takže si na ní musíš počkat, což se ti ale jistě vyplatí. Na začátku dostaneš instrukce a postupem času jistě budeš vědět, jaké klávesy mačkat, aby se hlavní hrdince nic nestalo.

 
83%
Hra - Coaster Racer 3
Video se načítá

Další skvělá závodní hra, ve které se budete prohánět po starých horských dráhách. Prohánět se po nich můžete v autě, na motorce nebo třeba v závodní formuli. Za získané peníze pak můžete všechna vozidla dále upravovat.

 
82%
Hra - Thrill Rush 3
Video se načítá

Zajezděte si na horské dráze! Na výběr jich máte několik a jezdit můžete i v noci. Pozor si hlavně dávejte na různorodé překážky.

 
78%
Hra - Rollercoaster Creator 2
Video se načítá

Kdo by nemiloval zábavní parky s cukrovou vatou a hlavně horskou dráhou! V této hře máš jedinečnou příležitost navrhovat horské dráhy a to tak, aby až po nich pustíš vozíček s pasažéry, byly naprosto bezpečné. Postupuj z kola do kola a pomocí několika kreslících potřeb ve výběru navrhuj horské dráhy podle zobrazených požadavků v daném kole!

 
78%
Hra - Thrill Rush
Video se načítá

POMOC! Horská dráha se rozpadla a nejedna sedačka se řítí nekontrolované po napůl rozpadlé dráze! Pomozte klukovi dostat se na konec trati a posbírat přitom peníze, které zřejmě vypadli návštěvníkům z kapes. Vozík můžete ovládat pouze dvěma tlačítky. Šipkou nahoru se skáče a šipkou dolů se chlapec skrčí, aby nebyl z vozíku vyhozen.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Rollercoaster Creator
Video se načítá

Vžijte se do role stavitele horských drah. V této hře za pomocí myši, kreslíte horské dráhy, tak aby se pasažéři dostali ze startu až do cíle živí. Není to tak jednoduché, protože musíte dráhu nakreslit tak, aby vozíky s cestujícími vysbírali zlaťáky po cestě. V každém kole na Vás čekají různé úkoly, které musíte splnit aby, jste se dostali do dalšího kola. Tak na co čekáte?

 
73%
Hra - Roller Coaster Wedding
Video se načítá

Svatební obřad se nemusí zákonitě konat pouze v kostele nebo na radnici. Některé páry si na svůj osudný den vybírají netradiční místa. Následující dvojice se chce vzít poblíž pouťové atrakce. Vyber pro svatebčany nejlepší možné oblečení z nabídky. K dispozici dostaneš úplně veškeré potřebné vybavení.

 
69%
Hra - Ghost Train Ride
Video se načítá

Zabavte strašidla na horské dráze tím, že jim budete ovládat vozidlo. Musíte jet rychle, abyste je vyděsily, ale zároveň něžně, aby jízdu přežili. Zvládnete to?

 
68%
Hra - Epic Coaster
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Skvělá postřehovka, ve které se budete snažit urazit co největší vzdálenost na horské dráze. Navíc musíte přeskakovat mnoho překážek!

 
62%
Hra - Dream Roller Coaster
Video se načítá

Užíváte si pouťové atrakce a chtěli byste si jednu vyzkoušet i na počítači? Pak neváhejte a spusťte si hru Dream Roller Coaster. Používejte šipky vlevo a vpravo, abyste kontrolovali pohyb atrakce. Na cestě se setkáte se třemi bariérami, kterým se musíte vyhnout, aby děti dojely bezpečně do cíle. Ve hře je deset úrovní.

 
53%
Hra - Design Holiday Park
Video se načítá

Zábavní parky jsou velkým lákadlem nejen pro děti, ale pro celé rodiny. Vytvořit si takový tématický park není ale jednoduché. Musíte ho navrhnout tak, abyste do něj nalákali co nejvíce lidí. V této hře si přesně takový park můžete navrhnout. Nezapomeňte na nejrůznější průlezky a kolotoče. Důležitou součástí jsou i lavičky a stánky se zmrzlinou.

 
78%
Hra - Coaster Mania
Video se načítá

Další parádní pařba, ve které budete ovládat vozík z horské dráhy. Musíte skákat po plošinách a hlavně nespadnout dolů, jinak začínáte od začátku.