Míření

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
43%
Hra - Lost Animals
Video se načítá

Pomozte vrátit zpět všechny zvířátka do klecí. Dokážete to za pomoci střílení kuliček a logického myšlení. Myslíte si že se vám to podaří?

 
40%
Hra - Angry Birds Bad Pigs
Video se načítá

Rozzlobení ptáci josu komická hra, v jejich hlavní roli jsou jak jinak než ptáci. Ti čekají na svou chvíli, kdy budou vystřeleni z obřího praku. Mají za úkol zničit všechny prasečí hlavy. Ty jsou ale pevně rozhodnuty se ze své pozice nehnout, takže budete mít dost těžkou práci, je z tama dostat. V každém levelu máte jen omezený počet ptáků, kterými můžete střílet.

 
40%
Hra - Mini Golf Master
Video se načítá

I samotný Tiger Woods plesá nad zpracováním hry Mini Golf Master. Jde o velmi povedený 3D golf, který je v několika obtížnost. Také pestrost hřišť na nichž budete předvádět své golfové (ne)schopnosti je velmi dobrá. Dokážete si poradit s členitým terénem a nástrahami na hřišti?

 
36%
Hra - Zoo-Preme Accuracy
Video se načítá

Sasquatch použil svůj ďábelský rámus k přeměně všech zvířat v městské zoo na svoje následovníky. Nyní všichni divoce pobíhají a zuří. Abyste je zastavili dříve, než všechno zničí, budete je muset neutralizovat za pomoci kanónu. Čím přesněji budete střílet, tím více bodů si na konci hry připíšete na své konto.

 
58%
Hra - Savages
Video se načítá

V této skvělé hře budete jakožto náčelník jednoho kmene bojovat o území druhého kmene.Budete absolvovat lučišnické souboje s náčelníkem druhého kmene.Zabijte všechny náčelníky ať je všechno území vaše.

 
74%
Hra - Vacaciones Raúl
Video se načítá

Legendární španělský fotbalista Raúl Gonzalez Blanco se vydal na dovolenou. Ani na dovolené si však od fotbalu příliš neodpočine. Domluvil se s místním oddílem potápěčů, že si proti nim zakope několik volných přímých kopů. Dokážete vstřelit brankáři soupeře gól? Hru začněte stisknutím tlačítka Jugar.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

69%
Hra - Chimney Challenge
Video se načítá

Sněhu je všude velká spousta, a tak si s ním trochu zaházíme. Alespoň v této počítačové hře. Klikněte levým tlačítkem myši, abyste hodili sněhovou kouli na účetní, kteří vyskakují z komína. Čím rychleji se trefíte, tím více bodů dostanete. Musíte získat dostatek bodů, abyste prošli do další úrovně. Dávejte pozor na Santu!

 
78%
Hra - Egg Run
Video se načítá

Staňte se vajíčkem s nohami, které se snaží dostat na určené místo. Cílem hry Egg Run je projet sadu úrovní s co nejmenším možným počtem odpalů. V každé obrazovce se skrývá větvička, kterou je nutné sebrat dříve, než opustíte úroveň. Pro opuštění úrovně jednoduše přistaňte na plošince, na níž se objeví žebřík.

 
25%
Hra - Farm Defense
Video se načítá

Vtipná farma hra, ve které je hlavní hrdinkou sympatická kravička. Ta musí svou farmičku ochránit před útokem vos a dalšího dotěrného hmyzu. Pomoz ji ještě teď a zahraj si tuto báječnou onlinehru.

 
62%
Hra - Blopper
Video se načítá

Zaházejme si šipkami na balónky. Používejte klávesy vlevo a vpravo k rotaci šipky. Zmáčkněte mezerník k hození šipky. Čím déle mezerník podržíte, tím silněji hodíte. Pokuste se skórovat největší možný počet bodů v stanoveném časovém limitu. V každé úrovni jsou balónky ohodnocené různým počtem bodů (10-50).

 
73%
Hra - Overshoot
Video se načítá

V této hře si můžeš vyzkoušet střelbu na terč a to aniž bys někoho měl možnost zranit. Je to jednoduché, v poli se ti objeví vždycky jinak umístěný terč a ty ho pomocí rychle kmitajících os na dolní a boční straně obrazovky musíš zaměřit, a tak se do něj trefit. Stačí postupně mezerníkem zastavit každou z os tak, aby se každá zastavila co nejvíce v úrovni terče. Podle toho, jak blízko zaměříš střed terče, dostáváš body.

 
70%
Hra - Quickshoot Red
Video se načítá

Máte rádi hry, ve kterých se musíte trefovat do terčů? Pokud ano, tak pro vás máme hru, v níž dostanete za úkol střílet na létající terče. Trefte se do červeného a získávejte cenné body. Abyste získali vítězné ocenění, posbírejte více než 50 000 bodů. Máte omezený počet tří životů. Kolik dokážete nahrát?

 
76%
Hra - Shooter Trio
Video se načítá

Užijte si balíček tři za cenu jednoho. Tři střílecí hry v jedné se skrývají v této hře. Jedná se o házení bomb, reflexivní střelbu a střelbu na padající terče. Bomby - snažte se sestřelit bomby ze vzduchu. Zamiřte myší a vypalte, celkem je ve hře 33 bomb, máte neomezenou zásobu munice. Při střelbě na padající terče trefujte ty, které na sobě nemají červené X. Reflexivní střelba - kolikrát se za minutu trefíte do jednoho terče?