Míření

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

67%
Hra - Angry Animals
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahraj si dobrou logickou hru, která svým způsobem navazuje na známé Angry Birds. Prakem ale budeš tentokrát vystřelovat nejen ptáky, ale i další zvířátka. Opět musíš dávat pozor, aby to bylo správnou silou a ve správném úhlu. Tvým úkolem je ničit smajlíky.

 
66%
Hra - Cuboy Quest
Video se načítá

Ukažte rychlé reflexy a přesnou mušku ve hře Cuboy Quest. Dostanete na starost virtuálního kovboje, který se chce dostat do dveří. V první úrovni tam jednoduše dojdete, ale v dalších úrovních už budete muset střílet na cíl, abyste odemkli uzavřené dveře. Nenechte si červené cíle uletět, jinak selžete.

 
66%
Hra - Top Basketball
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máte odhad v oku? Tak to si zkuste hru Top Basketball! Vašim cílem je nastřílet co nejvíce bodů během dvou minut. Navíc se snažte střílet co nejčistější koše, máte za ně pak dvojnásobek bodů.

 
66%
Hra - Hit The Jackpot
Video se načítá

Milovníci lukostřelby mohou vylepšit koeficient České republiky ve hře Hit The Jackpot. Cílem je střílet z luku na různé vzdálenosti a nasbírat co nejvíce bodů. Body se následně přepočítají a mění se aktuální pořadí zemí. Miřte přesně a pomozte zvýšit náš koeficient. Je nutné, abyste se u hry zcela soustředili.

 
66%
Hra - Cubium: nové levely
Video se načítá

Pokud máte rádi logické hry, jednu z nich tu máme pro vás. Vaším úkolem bude rušit stavby za pomoci kuličky, kterou vystřelíte. Ničit musíte dokud nenasbíráte dost bodů.

 
65%
Hra - Kamikaze Blocks
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Ve hře Kamikaze Blocks si na začátku můžete vybrat svou obtížnost. Ve hře Arcade si zahrajete jednodušší variantu s neomezeným počtem střel, zatímco mód Puzzle je těžší a nabízí limitovaný počet střel. Hra obsahuje opravdu velkou porci úrovní, takže se určitě na dlouhou dobu zabavíte odstřelováním bloků z plošiny.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
65%
Hra - Basketball Street
Video se načítá

Máme tu pro vás menší výzvu. Nastřílejte co nejvíce bodů do koše. Stačí pouze kliknout, nastavit trajektorii přímo do koše a znova kliknout. Myslíte si, že se zvládnete pokaždé trefit?

 
64%
Hra - Angry Bird Bomber
Video se načítá

Rozzlobení ptáci jsou opět tady a jejích nové dobrodružství bude velmi zajímavé a úsměvné. Ptáčci jednoho dne zjistí, že jim byly ukradeny vajíčka z hnízda, což se jim samozřejmě nelíbí. Proto se snažte pomocí děla vystřelovat ptáky tak, aby se dostali ke svým vajíčkům a zlikvidovali nepřítele. Na výběr je z mnoha druhů ptáků, a každý umí něco jiného. Jeden vybuchuje, druhý je těžký. Proto musíte na každý level zvolit nejvhodnějšího ptáčka a tím zaútočit. Směr a sílu střely si redukujete sami.

 
63%
Hra - Cat Revenge
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Kočky od dávných časů bojují se svými úhlavními nepřáteli, kterými jsou samozřejmě psi. V následující hře se vydáš za kočičí odplatou. Tvým úkolem bude zlikvidovat všechny psy na obrazovce. Namiř kočku správným směrem a trefuj se do psů. Máš omezený počet pokusů. Hra obsahuje hned několik zajímavých úrovní.

 
62%
Hra - Tribe
Video se načítá

Jednoho odpoledne seděl náčelník kmene válečníků na břehu řeky a rybařil. Uvědomil si, že ho nikdo z kmene neposlouchá a rozhodl se odejít do hor. Místo starého náčelníka je potřeba zaplnit, a proto se koná soutěž o nového náčelníka kmene. Vítěz také získá za ženu krásnou princeznu Fabiolu. Dokážete si vybojovat vítězství?

 
62%
Hra - Valentine Conquest
Video se načítá

Na Valentýna část populace prožívá explozi lásky. V následující hře se pokusíš získat srdce chlapce nebo dívky, kterou právě miluješ. Házej srdíčka na svého budoucího miláčka a pokus se naplnit její (jeho) ukazatel lásky. Snaž se netrefit fontánu! Trefuj bonusová srdíčka, která nesou peníze, za něž si koupíš speciální srdce.

 
62%
Hra - Mini Heads
Video se načítá

Mini Heads je logická hra, ve které bude vaším úkolem ustřelovat klobouky postavám. Dávejte pozor, ať je netrefíte taky, protože když spadnou tak musíte opakovat level. Máte na to se dostat až do posledního levelu?

 
60%
Hra - ShellShock Live 2
Video se načítá

Máme tu parádní pařbu, kterou můžete hrát s kámošem na jednom PC nebo po netu. Je to tanková bitva, kdy tanky stojí proti sobě ve 2D režimu. Svůj tank můžete vylepšovat nebo koupit nový.