Míření

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
59%
Hra - Kočičí bowling
Video se načítá

Bowling je suprová hra, kterou jste jistě už někdy vyzkoušeli. Ale co takhle něco netradičního. Tady ale bowling hraje kočka, která se snaží bowlingovou koulí sestřelit jiná zvířátka. Musí jich sestřelit určitý počet. Samozřejmě je zde i háček. Zvířátka se nenápadně pohybují směrem ke kočičce, a jakmile budou dostatečně blízko, zaútočí na ni.

 
59%
Hra - Hunter Trainer
Video se načítá

Lukostřelba je historická disciplína, kterou chtějí umět téměř všichni malí kluci. Každý by si měl vyzkoušet střelbu z luku. A když už ne ve skutečnosti, tak aspoň v této hře. Staňte se lovcem a strefujte se do jablíček. Úkolem každého kola je, abyste sestřelili všechna jablíčka, která tam jsou. Nezapomeňte přesně mířit. Hra se ovládá myší.

 
58%
Hra - Pokemon Shoot 2
Video se načítá

Máš už plné zuby Pokemonů? Tak to se opravdu vyřádíš v téhle hře Pokemon Shoot 2! Na palouku, vedle vysokých stromů je jedna chatka, kde se Pokemoni zdržují! Ty na ně číháš a tvým úkolem je sestřelit co nejvíce z nich! Nenech žádného z těch podivných zvířátek uniknout! Projdi všemi koly a nenech je uniknout!

 
58%
Hra - Marmoot
Video se načítá

Před dlouhými lety vesnice Marmoot prosperovala a byla příjemným domovem pro roztomilá morčátka. Teď se ale časy změnily. Neštěstí, hladovění a mor se objevují na každém rohu. Všechno to začalo před třemi lety, když hladová myší rodinka dorazila do vesnice. Vesničané se o ně postarali a dali jim domov. Za dva roky už myši dominovaly celé vsi. Vaším úkolem je to změnit.

 
57%
Hra - Fragger
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zničte všechny své nepřátele za pomoci granátů. S nimi musíte zacházet opatrně, ale zároveň přesně, abyste svůj cíl zasáhli.

 
56%
Hra - Sundrops
Video se načítá

Hra Sundrops obsahuje několik variant, ale musíte si je postupně odemknout. Na začátku tedy máte k dispozici pouze adventure mód. Dostanete před sebe mapu s místy, která musíte postupem času projít. Vaším úkolem bude namířit a nastavit sílu, s níž se vydá vámi vystřelené Slunce na cestu. Sbírejte perly k postupu.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

56%
Hra - Mini Putt 3
Video se načítá

V této hře si můžete zahrát minigolf a stát se tím nejlepším. Hra je velmi jednoduché, když položíte míček na hrací pole musíte ji odpálit přímo do jamky. Pokud se vám to nepodaří nezoufejte máte i další pokusy.

 
55%
Hra - Angry Birds Merry Christmas
Video se načítá

Hru Angry Birds (zde super verze Rio a tady slušná předělávka) jistě není potřeba nijak dlouze představovat. Všichni jistě znáte rozzuřené ptáčky, které musíte střílet, abyste splnili cíl mise. Tentokrát si pro nás tvůrci přichystali vánoční speciál. Vypusťte své rozzuřené ptáky, abyste osvobodili jejich malé ptačí přátele. Zničte všechna prasata.

 
55%
Hra - Greek Hero
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, od které se jen tak rychle neodlepíte. Řecký hrdina bojuje o srdce mladé slečny, tím že jí ukáže, jak to umí s lukem. Myší nastavujete úhel letu a sílu, kterou šíp poletí. Jste omezeni šípy, takže se snažte trefovat. Povede se vám okouzlit mladou slečnu?

 
54%
Hra - Go Go Golf
Video se načítá

Go Go Golf je jednoduchá hra, ve které bude vaším úkolem odpálit míček až do cíle. Hra má jednoduché ovládání, pouze myší. Dávejte si pozor, jste omezeni míčky. V dalších levelech jsou hřiště větší, takže buďte přesní.

 
50%
Hra - Archery 8 Shot
Video se načítá

Zhlédli jste se v lukostřelbě? Rádi byste si vyzkoušeli střelbu z luku na terč? Nabízíme vám jedinečnou příležitost ve hře Archery - 8 shot. Jak název hry napovídá, začínáte s osmi šípy. Míříte šipkami nahoru a dolů, mezerníkem určujete razanci střely. Dokážete se do cíle správně trefovat nebo terč minete?

 
50%
Hra - Angry Chicks
Video se načítá

Hra, kterou jistě všichni znáte v trochu jiném podání. K dispozici máte několik ptáčků, které můžete vystřelit a zbořit veškerou konstrukci tak, abyste zasypali ostatní zvířata, která se v ní ocitají. Pokud se vám podaří odehrát level s méně ptáčky, než kolik jich máte k dispozici, dostanete bonus. Čím více toho zbouráte, tím lépe. Chceš-li si zahrát originál, tak zkus Angry Birds a Angry Birds Rio. Obě jsou to mega hry.

 
47%
Hra - Angry Ice Girl and Fire Boy
Video se načítá

Skvělá hra s oblíbenými postavičkami je tady! Tentokrát trochu netradičně, když budete muset sestřelovat ohnivé či vodní masky. Vystřelit musíte vždy příslušného panáčka a navíc můžete využít i jeho speciální schopnosti, kliknutím na tlačítko myši.