Míření

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Bowmaster Target Range
Video se načítá

Zahrajte si tuto střeleckou hru, ve které budete procvičovat lukostřelbu. Stejně jako ve skutečnosti, to nebude vůbec nic jednoduchého. Hra se ovládá myší, kliknutím se vám objeví luk, který potom šipkami nastavíte a tahem myši natáhnete tětivu. Podaří se vám pokaždé trefit do terče?

 
79%
Hra - Target Words
Video se načítá

Pomozte hlavnímu hrdinovi ve hře Target Words vytvořit v každém kole jedno slovo a postupte tak do dalšího levelu. Písmena potřebné k vytvoření slova získáte prostřelením balónu s příslušným písmenem.

 
78%
Hra - Pejsek a kočička
Video se načítá

Pes a kočka, dva nerozluční soupeři, jsou hlavní hrdinové v této hře, kterou můžete hrát proti počítači nebo proti jinému hráči. Každý stojí na jiné straně plotu a úkolem je házet předměty přes plot a snažit se zasáhnout protihráče. Kdo má více zásahů, vyhrává. Ve hře můžete volit 3 úrovně obtížnosti.

 
78%
Hra - Ballery
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Ballery je zábavná hra, ve které máte za úkol nastřílet co nejvyšší výsledek. Stačí správně namířit a nastavit sílu. Snažte se mířit na nejvyšší číslo.

 
77%
Hra - King Pong
Video se načítá

King Kong zajmul dívku a chtěl by si s ní hrát. Hoďte jí dalšímu Kongovi napravo. On vám ji poté hodí zpátky. Používejte myš k vypuštění a šipky nahoru a dolů nebo W a S k pohybu. Nenechte dívku zemřít, King Kong by byl smutný! Čím méně síly použijete a čím dříve dívku hodíte, tím více bodů si připíšete.

 
77%
Hra - Fort Blaster: Ahoy There!
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V roli piráta moří budete muset z lodi střílet na opevněné budovy šlechty a snažit se zničit vše, co budete mít v dosahu. Čím více toho zničíte, tím více dostanete bodů. K dipozici máte různé druhy střel.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - Putt 3
Video se načítá

Skvělý minigolf, který si můžete zahrát za každého počasí. NA začátku si zvolte správného hráče, který je vašemu srdci nejblíže. A co je cílem hry? Dostat míček do jamky na co nejméně úderů. Pohybem myši nastavíte úhel i sílu odpalu a poté kliknutím provede odpal. Myslíte si, že je to jednoduché? Tak si to vyzkoušejte na vlastní kůži.

 
75%
Hra - Angry Birds Ice Cream
Video se načítá

Kdo by neznal roztomilé ptáčky Angry Birds? Jsou tak oblíbení, až je to přehnané, ale tahle hra Vás zaručeně naučí mít je rád. Úkolem je sestřelit, s určitým počtem těchto ptáčků, několik zmrzlinových pohárů, které mají ovšem rozdílnou bodovou hodnotu. Musíte dosáhnout jistého obnosu bodů, abyste mohli postoupit do dalšího kola.

 
75%
Hra - Apple Shooter Champ
Video se načítá

Tak trošku brutální hra. Nedoporučuje se pro slabší povahy. Stanete s ena chvilku střelcem z luku. Musíte sestřelovat jablka umístěná na hlavě ženy. Pokud se nestrefít do jablka, můžete ženu zabít, protřelit nebo ji můžete srazit hlavu. Proto se snažte mířit přesně, abyste ji neublížili. Můžete si nastavit sílu a směr, jakým šíp z luku poletí.

 
75%
Hra - Angry Animals 2
Video se načítá

Mimozemšťani přiletěli na Zemi, a proto se zvířata všeho druhu spojila, aby je zničila. Napni obrovský prak, aby se zvíře v gumě trefilo na mimozemskou příšerku. Na střelbu dostaneš omezený počet zvířátek, takže se opravdu pokus mířit přesně. Před sebou máš spoustu opravdu zábavných úrovní, které prověří tvoje schopnosti.

 
75%
Hra - Kaboomz 4
Video se načítá

Právě nyní ti přinášíme již čtvrté pokračování velice oblíbené hry Kaboomz. Dostaneš k dispozici staré dělo, z něhož musíš likvidovat všechny balónky. Postupně se úrovně stávají těžšími a ty tak třeba budeš muset zlikvidovat balónky zabalené v kůži. Hra celkem obsahuje třicet suprových úrovní. Užij si zábavu!

 
75%
Hra - Hell on Duty
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V této hře budete v pekle trestat příšerky. Pomocí děla je budete sestřelovat do kotle s vařící vodou. Ovládání je jednoduché stačí pouze kliknutím myši vystřelit a pohybem myši nastavujte sílu a úhel. Máte dokonce i několik typů munice a každá dělá něco jiného. Hra vás plně pohltí a neodlepíte se, dokud jí nedohrajete. Čeká na vás 60 levelů!

 
74%
Hra - Basket Ball A New Challenge
Video se načítá

Ve hře Basket Ball A New Challenge si můžete vyzkoušet hod míče na koš. To však nebude až tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V jednotlivých levelech přibývají nové překážky, takže musíte počítat is odrazem míče.